12:43 Середа 0 323 Як лікувати хронічний алкоголізм без шкоди для організму Хронічний алкоголізм – це проблема, яка негативно впливає на фізичне і психічне здоров'я людини, а також на її соціальний статус та взаємини з соціумом. Проте не варто втрачати надію, адже у сучасному світі існує безліч різних дієвих способів для лікування. Завдяки комплексному підходу залежний має змогу відновити своє здоров'я та якість життя.
Власть 11:33 П’ятниця 0 893 У Кременчуці відбулося засідання комісії з топоніміки та увічнення пам'яті 20 вересня під головуванням секретаря міської ради Юрія Гриценка відбулося чергове засідання комісії з питань найменування об’єктів топоніміки, увічнення пам’яті видатних діячів і подій, встановлення пам’ятних знаків у межах Кременчуцької міської територіальної громади.
Спорт 12:26 Середа 0 204 На Чемпіонаті України з кікбоксингу кременчуцькі спортсмени здобули 12 медеалей Чемпіонат України з кікбоксингу серед ДЮСШ проходив з 21 по 24 вересня у Тернополі. У змаганнях брали участь понад 700 спортсменів з усієї країни, у тому числі 10 спортсменів з Кременчука.