Суд по Нефедовичу продолжается (дополнено 16.08.08)

0
Горожане
+ 47
Почетный
старейшина
leka
12:52, 07.03.2012

адвокат Ульянов (07.03.2012, 00:44) писал:хто десь оступився

-это Вы о трех убитых пьяным водителем говорите? Хорошо звучит "десь оступився".
6,5 лет еще не прошло и АD прав -теперь по улицам с оглядкой по вечерам ходить надо.
И пан (авовсе не товарищ) Ульянов прав - нечего в людях плохое видеть, дело то житейское.
I will survive
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
15:12, 07.03.2012
Не думаю, я що

Цитата:Людина спокутувала вчинене і заплатила за це певну ціну.


Надто вже важку річ він скоїв.
Але це була справа вибору - брати за вчинене ним гроші з боку рідних загиблих, чи вимагати правосуддя справедливого. Рідні вибрали перше. Це їх право. Наше ж - підтримати АD і сказати - відомий вбивця на свободі. Та - люди будьте обережні через це на дорозі. Той хто вбив трьох, а мова про товариша, чиє прізвище як колеги нагадують - Нефедович - поряд. Це буде справедливо
Горожане
+ 10
Почетный
гражданин
Язычник
16:11, 07.03.2012
Лише одне речення адвоката Ульянова розставило на форумі все на своі місця.
Тепер усі знають, хто на що здатен...

servo (07.03.2012, 10:13) писал:-бля весело будет, особенно тебе.


"Как отличить христиан от неверных?" "Режьте всех, бог отличит своих"
Горожане
+ 18
Гастарбайтер

Serzh_G (07.03.2012, 12:53) писал:Предлагаю дальше тему не обсуждать.


Я конечно не могу советовать модератору что обсуждать, а что нет, но у меня в стране столько людей погибает на дорогах и под колёсами и за рулём, и будучи пассажирами что сам по себе напрашивается вопрос: а не потому ли что мы быстро забываем или очень редко напоминаем об этих случаях сами себе и другим, молча с улыбкой брезгливости смотрим как пьяный Нефидович лезет за руль или весёлою гурьбой футбольная команда пытается влезть к пьяному водителю? Неужели об этом ещё живым должны напоминать венки покойникам у обочин дороги?

Serzh_G (07.03.2012, 12:53) писал:Получается, каждый оплатил и получил что желал...

Абсолютно верное замечание, Нефдович достаточно дорого купил у жителей города право быть смешанным с грязью и эта его дурная слава будет преследовать его даже после смерти.
И не оспоривай глупца.
А.С Пушкин.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
16:55, 07.03.2012

Цитата:Мені помста належить, Я відплачу, говорить Господь.
20. Отож, як твій ворог голодний, нагодуй його; як він прагне, напій його ...
21. Не будь переможений злом, але перемагай зло добром
(До Римлян 12:19-21)


Нефедович - не ворог і не думаю, що хтось бажає йому смерті. Але саме він опинився на дорозі неподалік зупинки "Вічно живим", а не якийсь пенсіонер на Жигулях першої моделі. Останній би загальмував. Він - ні.
Бог сам розставить крапки в цій справі. Ми ж маємо лише пам"ятати - ось це було, так все сталося і так все закінчилося. І ніхто не просить в цьому випадку крові за пролиту на дорозі кров.
Але хіба хто покаявся в цій справі ? По моєму - ні. І ніхто не йде проти волі Господа, який карає друге та третє покоління за гріхи батьків, але ми маємо знати - ось чоловік, який винний у вбивстві знову у місті.

Да і взагалі навряд чи в цю справу потрібно вмішувати релігію. В Біблії не написано - не сідай випившим за кермо. Це написано в ПДР
Горожане
+ 266
Великий Гуру

адвокат Ульянов (06.03.2012, 22:17) писал:Людина спокутувала вчинене і заплатила за це певну ціну.


Ой ли? Сомневаюсь.

адвокат Ульянов (06.03.2012, 22:17) писал:Може досить танцювати на його кістках?


А что он умер?
Совесть придумали злые люди, что бы она мучила добрых.
Горожане
+ 74
Великий Гуру

Цитата:Ніхто не застрахований від того, що навіть будучи абсолютно тверезим, під колесами твого авта не загине інша людина або навіть декілька. І хотів би я подивитись на цих "праведників", що взяли собі право судити ближнього і судити його за всією суворістю уявного в їх голові закону,


В принципі ми знаємо прислів"я - " від суми та тюрми - не зарікайся". І всі ми люди. От тільки чинимо ми по різному. Одні чинять так, бо сидять в Порше. Інші, які сидять в такому ж Порше - такого не роблять. Тобто все залежить в цьому випадку від людини. І є осуд Божий, і є осуд мирський, тобто наш. В перше ніхто не влізе, бо пути Господни - неисповедимы. Але э точка зору людей і вона право на існування .

Цитата:Ви особисто знаєте людину та маєте підстави так писати? Якщо ні - то наскільки це коректно писати з вашого боку?
Ну треба ж мати хоча б елементарні поняття про порядність, що і ви туди ж куди і....


Хіба за знанням тієї чи іншої людини ми пишемо, чи пишемо за її вчинками ? Мабуть все таки за вчинками, та за скоєним. Порядність тут ні до чого - ніхто не вимагає самосуду.
Горожане
+ 266
Великий Гуру

адвокат Ульянов (07.03.2012, 15:03) писал:Ви особисто знаєте людину та маєте підстави так писати?


О том, какой человек, говорят его поступки...
Совесть придумали злые люди, что бы она мучила добрых.
Горожане
+ 26
Почетный
гражданин
мене здивував вибір родичів загиблих...
Свою Україну любіть. Любіть її... Во врем\'я люте. В останню тяжкую минуту За неї Господа моліть.
Т. Шевченко
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
17:13, 07.03.2012
Мене не здивував - чесно. Це їх вибір. Їм з ним жити. Їм бачити сни і їм відповідати, або не відповідати у снах на запитання своїх дітей. Кожен сам обирає що йому краще
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте