Прыжок с моста ... на землю

0
Горожане
+ 266
Великий Гуру
[14.04.2009 15:57]

У Кременчуку кинувся з мосту й загинув громадянин Росії

Сьогодні в Кременчуку Полтавської області з мосту через Дніпро стрибнув громадянин Росії й загинув.

Як повідомили УНІАН у міському управлінні міліції, водій маршрутного таксі подзвонив у чергову частину і повідомив, що з моста стрибає самогубець.

Прибулі на місце події міліціонери констатували смерть чоловіка, який стрибнув не у воду, а на землю.

«Чоловік не стрибав у воду. До води було метрів вісім. Він стрибав з мосту на землю", - сказав представник міліції. Під час огляду тіла та сумки постраждалого міліціонери знайшли речі та документи. За ними з`ясували, що чоловікові було 36 років.

«Він - громадянин Росії й розшукується тамтешніми органами з 2006 року. Що робив росіянин у Кременчуку, де він проживав, встановити поки що не вдалося», - сказав представник міліції.

постiйна адреса статтi:
http://www.unian.net/ukr/news/news-311144.html


Вот такую жуткую новость прочитала на УНИАН. Кто-нибудь слышал об этом?
Или видел?
Совесть придумали злые люди, что бы она мучила добрых.
Горожане
+ 17
Почетный
гражданин

ruda98 писал:Кто-нибудь слышал об этом?


ruda98 писал:Или видел?

Или участвовал?

а если по сабжу, сам минут5 тому назад на УНИАН между срачем премьера с президентом прочитал...
Давайте-ка, ребята, покурим перед стартом... ;)
Горожане
+ 266
Великий Гуру

Cosmonaut писал:сам минут5 тому назад на УНИАН



Да... теперь кременчугские новости скорее узнаёшь из всеукраинских, чем в самом городе...
Совесть придумали злые люди, что бы она мучила добрых.
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру
Оттого ,что я бы не знал о этой новости, я бы не испытал дискомфорта....
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Міст через Дніпро – найкраще місце для самогубства
14 Кві 2009 в 11:26 http://pp.regionnews.poltava.ua/
Цього разу громадянин Росії.
Правоохоронці Кременчуцького міського управління внутрішніх справ зафіксували 14 квітня черговий факт самогубства на мосту через Дніпро, який з’єднує дві частини міста, повідомив ЗМІ начальник КМУ УМВС Василь Овчаренко.Повідомлення про такий випадок надійшло до чергового частини від водія маршрутного таксі. На місці події виявлено тіло чоловіка, який впав з мосту вниз. Чоловік не стрибав у воду – до тієї було метрів вісім. Стрибав з вишини на землю”, - розповідає Василь Овчаренко.
Під час огляду тіла та сумки постраждалого правоохоронці знайшли речі та документи. За ними з’ясували, що чоловікові було 36 років. Він громадянин Росії і розшукується тамтешніми органами з 2006 року. Що робив росіянин у Кременчуці і де він проживав, встановити не вдалося.

“Програма плюс”
Горожане
0
Командировочный
я с укрнета узнал, ну разбился чувак. ну и что, тему нужно создавать по этому, это не тема для обсуждения!
Горожане
Блиц-мать
[quote=CreatiVe Man]я с укрнета узнал, ну разбился чувак. ну и что, тему нужно создавать по этому, это не тема для обсуждения![/quote]

Вы точно в этом уверены? Мне бы такую самоуверенность.
Горожане
+ 266
Великий Гуру
[quote=CreatiVe Man]я с укрнета узнал, ну разбился чувак. ну и что, тему нужно создавать по этому, это не тема для обсуждения![/quote]

CreatiVe Man, я понимаю, что в нынешнее время для некоторых смерть, самоубийство человека - это обыденное дело, а для меня - это нестандартная ситуация и, на мой взгляд, чрезвычвйное событие в жизни города.
Совесть придумали злые люди, что бы она мучила добрых.
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте