Независимая судебная власть

0
Независимая судебная власть.: Что движет юриста идти работать судьёй в суд
желание профессионального карьерного роста.
(1/6.67% голосов)
Установление законности и справедливости.
(1/6.67% голосов)
Неплохо зароботать.
(13/86.67% голосов)
Горожане
+ 30
Гастарбайтер
Прикольный такс
15:03, 14.03.2012
адвокат Ульянов, 100% згоден. Україна як держава вже повністю обвітшала і усім набридла. Окрім сильної втоми, моральної та й тілесної, вона людям вже нічого не може дати - відсутні такі ресурси. Це як покинутий смітник - на ньому теоретично може вирости окрема квітка, але загалом - це благодатне середовище для існування черв'яків та пацюків. Всі чекають на якогось месію, який ось-ось прийде і зробить життя квітучим - і цим себе виправдовують, продовжуючи красти та брехати. Сподіваються на обіцянки політиків. Яка шаленюча помилка! А рішення просте - якщо хочеш щось змінити - починай з себе.
Горожане
+ 8
Местный
писатель,
ее сразу замылят всякой лабудой и обсуждениями сферического коня в вакууме, который борозды не портит.
Горожане
+ 36
Почетный
старейшина
Pravoved, Писатель я в теме благотворительности тему создала.

здесь http://www.kremenchug.ua/forum/cat-blagotvoritelnost/topic-7927.html
"То, что люди говорят обо мне, никак не характеризует меня. Но очень хорошо характеризует их."
Горожане
+ 180
Великий Гуру

Прикольный такс (14.03.2012, 11:16) писал:нам повезе і президентом стане хтось на кшталт Саакашвілі

Свят-свят-свят!
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте