Морской бой

0
Горожане
+ 39
Заслуженный
пенсионер

natali4ka (24.07.2012, 17:56) писал:А шо, уже не стреляють?


...патрони закінчились...
...Сегодня с нами ты не пьешь, а завтра Родине изменишь...!!!
Горожане
+ 85
Почетный
гражданин

адвокат Ульянов (20.07.2012, 17:22) писал:Масована психологічна атака на пана shadow, врятувала життя команді.


Не звернув увагу на те, що по У13 був холостий постріл...

Белокурая Жози (20.07.2012, 17:38) писал:А був би вчора тверезий той сеньор Санчос..


Та отож, не було б такого happy end, і пляшечка "Цинандалі" на законних підставах перейшла б до нового власника

адвокат Ульянов (20.07.2012, 17:51) писал:Моряки є п'яними від того відчуття, що залишились живими.
Тому свій символ та амулет вони презентують гідному супротивнику пану Тінь, який зможе отримати цей приз ...


Дякую, але з свого боку, раз Ви так вирішили, прошу передати приз Белокурой Жози, яка почала цю гру, витрачала на неї свій вільний час, і була вимушена бути лише спостерігачем.
Горожане
+ 509
Аксакал

shadow (06.08.2012, 14:47) писал:Дякую, але з свого боку, раз Ви так вирішили, прошу передати приз Белокурой Жози, яка почала цю гру, витрачала на неї свій вільний час, і була вимушена бути лише спостерігачем.


І хто каже, що в нас перевелись щедрі та галантні чоловіки? Я б тій людині очі заплювала!! Лише в одній темі на форумі таких он скільки
Дуже дякую, але я отримала орзадоволення (сусідня тема дається взнаки) від спілкування протягом гри з приємними мені людьми і цього для мене вже достатньо!
Тому - отримуйте приз, він Ваш цілком справедливо
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте