Озеро в Міському саду

0
Горожане
+ 8
Гражданин

Белокурая Жози (07.09.2012, 12:31) писал:
Я не знаю, скільки може коштувати розчистка від мулу..але збудувати альтанку не так дорого:-) Моєму батькові на дачі майстри робили з цільного дерева, коштувало на той час близько 300уе:-)


О, це вже цікаво - є приклад. А коли саме (в якому році) проводились роботи? Якщо не дуже давно, то ціни ж не повинні дуже відрізнятися))

AD (07.09.2012, 12:32) писал:
Тогда озвучьте,что можно сделать на 6 миллионов. Километр дороги, лишний трасформатор , еще что-то?
Тогда можно будет сравнить,что важнее- красота или асфальт...


Для цього потрібно з фахівцем поговорити, щоб визначити вартість асфальтування. Пошукаю.
Каждое утро — это время начать жизнь снова!
Горожане
+ 509
Аксакал

sunnygirl (07.09.2012, 12:35) писал:О, це вже цікаво - є приклад. А коли саме (в якому році) проводились роботи? Якщо не дуже давно, то ціни ж не повинні дуже відрізнятися))


Ну, було це давненько..десь років 8 тому.
І в Івано-Франківську:-) Можливо, там ціни не такий космос. Чи крадуть меньше:-)
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
Горожане
+ 8
Гражданин

Kanarsky (07.09.2012, 12:34) писал:Без детального плана нечего обсуждать планируемые расходы.


Якби ж його так легко було здобути, два дні спілкуюся з УКБ, можливо на третій раз таки випрошу...

Белокурая Жози (07.09.2012, 12:38) писал:
Ну, було це давненько..десь років 8 тому.
І в Івано-Франківську:-) Можливо, там ціни не такий космос. Чи крадуть меньше:-)


ммм, таке не порівняєш з нашим озером))
Каждое утро — это время начать жизнь снова!
Отец-основатель
+ 430
Аксакал

sunnygirl (07.09.2012, 12:37) писал:О, це вже цікаво - є приклад. А коли саме (в якому році) проводились роботи? Якщо не дуже давно, то ціни ж не повинні дуже відрізнятися))


Да глупо так сравнивать Неудачный пример.
А мы построили мангал за $2500 (без учёта стоимости навеса). Давайте сравним стоимость с железным мангалом, который продаётся на рынке
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Горожане
+ 8
Гражданин

Kanarsky (07.09.2012, 12:51) писал:
Да глупо так сравнивать Неудачный пример.
А мы построили мангал за $2500 (без учёта стоимости навеса). Давайте сравним стоимость с железным мангалом, который продаётся на рынке


Якщо б альтанку, про яку Белокурая Жози розповіла, будувалася б у цьому році, то приблизно порівнювати можна.
Ну а про мангал, то вже не в тему
Давайте від порівнянь поки відійдемо. Просто поміркуємо на тему, що б ще подібного можна було б у місті зробити? Можливо, це озеро - не справа №1? Окрім доріг, про які тут згадували, більше нікому нічого не цікаве? ))) Багатостраждальний музей... хоч комусь його жаль?
Каждое утро — это время начать жизнь снова!
Горожане
+ 74
Великий Гуру
7 млн.грн. з міського бюджету коштує озеро. Всього проект - 23 млн.
Горожане
+ 8
Гражданин

писатель (07.09.2012, 13:02) писал:7 млн.грн. з міського бюджету коштує озеро. Всього проект - 23 млн.


Зибін назвав вартість робіт по озеру - 6 млн. грн., а загальна реконструкція Міського саду - приблизно 27 млн. грн.
А у Вам інформацію хто давав? ))
Каждое утро — это время начать жизнь снова!
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру

sunnygirl (07.09.2012, 13:01) писал:Багатостраждальний музей... хоч комусь його жаль?


А что с ним такое страшное произошло?
Внешне-ремонт прогрессирует. И на него уже выделены деньги .
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
Отец-основатель
+ 430
Аксакал
Kanarsky
14:41, 07.09.2012

sunnygirl (07.09.2012, 13:01) писал: Багатостраждальний музей... хоч комусь його жаль?


А есть повод жалеть? Параллельно реконструкция идёт и в музее. Всё отлично

sunnygirl (07.09.2012, 13:01) писал:Якщо б альтанку, про яку Белокурая Жози розповіла, будувалася б у цьому році, то приблизно порівнювати можна.


Я ещё раз повторюсь, ерундой занимаетесь.
Построить беседку в частном доме на 5 человек и посреди озера в парке - это всё равно, что сравнивать приведённые мной в качестве примера мангалы, разница в стоимости в сотни раз.

+ мы не знаем ничего ни о размерах, ни о материалах, ни об условиях на местности и т.д... Остров под беседку посреди озера уже сам себя построил или беседка плавающая?
Вы в воде хоть раз что-то строили? Может прудик хотя бы на участке пытались сделать? Цены подсказать?
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Горожане
+ 74
Великий Гуру
От йо.

Цитата:Озеро в «Міському саду» висушать



Будівельники зі столиці відновлять у парку «Міський сад» озеро. Відновлюватимуть цю водойму поетапно, але спочатку відкачають з неї всю воду. Якщо все буде добре і під час роботи підземні джерела остаточно не замулять, то озеро за певний час, знову наповниться водою. Перший пункт з такого плану будівельники вже майже підготували – воду з «Гарячки» відкачуватимуть на вулицю Черниша і далі в зливову каналізацію, розповіли «Програмі плюс» у відділі капітального будівництва мерії.
Одразу після відкачки води будівельники по берегам водойми металеві каркаси, (габіонами) які наповнять бутовим камінням. Таке укріплення берега повинне пригальмувати зріст комишу, яким обросла водойма. Одночасно посередині озера будівельники нас питимуть зі щебеня острів, на який поставлять далі китайську альтанку часів Катерини другої. У підсумку, вся робота з одночасного поглиблення озера і будівництва в його центрі острова з альтанкою та укріплення берегів коштуватиме 7 мільйонів гривень. Відомо, що після спорудження острова з озера припинять відкачувати воду й та має повернутися на звичайний рівень. Однак це станеться, якщо важкою технікою під час будівництва, остаточно не зруйнують підземні ключі.
Питання як на мене одне. Перше - ми знаєимо, що поряд будуть пприватні кафе і суха баня. ( Що це таке - суха баня - не знаю. І друге - чи по трібен нам курзал, який теж відстроять ? Бо мова йде про кошти бюджету
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте