Кондитерська фабрика звільнює жінок з роботи

0
Горожане
0
На нашій кондитерській фабриці грубо порушують законодавство,звільнюючі жінок з роботи на підставі того що вони жінки.Але про цю причину звільнення в голос не говорять,примушують писати заяву на звільненя на узгодою сторін,а на місце жінок уже оголошено набір чоловіків.Тих хто не погоджується писати заяву за узгодженням сторін,не виплачують зарплату у повному обсязі,зсилаючись на коллективний договір,але сам договір не показують.Заробіток у тих хто не погоджується підти з роботи за угодою сторін зменшився у 3.5-4 рази!Більшість жінок проробила на підприємстві не один десяток років і ось вам подяка.Люди добрі,давайте не будемо стояти осторонь,допоможіть жінкам в цей не легкий час,зупиніть свавілля \"сильних мира сего\",приверніть увагу СМІ і всіх хто може допомогти жінкам вижити в цьому несправедливому світі!
Горожане
+ 5
Залетный
RobinGud,


шановний форумчанин, що я вам хочу сказати - я щойно телефонувала до однієї працівниці - хотіла допомогти - наш канал міг би вислати камеру - а вона відмовилася!!! так, що ЗМІ вам не помічник
хіба, що ви мені знайдете героя на сюжет...
то як???


найлегше просити про допомогу усіх, а потім - у кущі ))))
Горожане
+ 35
Гражданин
RobinGud,
что сделает общественность? Всё равно решение давно принято не в Кременчуге, а в Киеве. Женщин всё равно уволят. Набирают мужчин не совсем на их рабочие места, у новых работников будут обязанности гораздо шире, чем у нынешних. И дело не в половой принадлежности, а в способностях самостоятельно разобраться в оборудовании, уметь его починить или поменять необходимые запчасти. Вслед за этими женщинами пойдут мужчины-слесари, т.к. надобность в них отпадет. К сожалению, это реалии нынешней жизни - никто никому ничего не должен.
Я отвечаю за то, что говорю, но не отвечаю за то, что вы слышите.
Горожане
+ 5
Залетный
Week_end,
знаєте, ви праві, абсолютно
просто, образливо - за людей... просять про допомогу, а потім відмовляються...
так не просили б


ЛЮДИ СИДІТЬ СОБІ ТИХО І ЇЖТЕ СВОЇ ПРОБЛЕМИ - скільки влізе!
а потім, ще й журналістів звинувачують у тому, що ми, мовляв, проблем не піднімаємо...
я ж не можу зробить сюжет без фактажу!
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Завтра зранку ми спробуємо дізнатися , що там за скорочення і чому. Спочатку спробуємо поспілкуватися з директором. Далі - війна план покаже. Але слід розібратися. В офіційних паперах скорочень на фабриці не планується ні в березні, ні в квітні.
Горожане
Заслуженный
пенсионер

prydka писал:а потім, ще й журналістів звинувачують у тому, що ми, мовляв, проблем не піднімаємо...


Поднять - это дело такое...будет ли от этого толк - вот в чем вопрос.

писатель писал:В офіційних паперах скорочень на фабриці не планується


Так вроде же по заявлению по соглашению сторон.
Постскриптум: этот виртуальный персонаж пал смертью скомороха в неравной схватке представителей форума с вуду. Реинкарнации не подлежит.
Горожане
+ 266
Великий Гуру

писатель писал:В офіційних паперах скорочень на фабриці не планується ні в березні, ні в квітні.


Речь идёт не о сокращении, а о том, что вынуждают увольняться:

RobinGud писал:примушують писати заяву на звільненя на узгодою сторін,


RobinGud писал:Тих хто не погоджується писати заяву за узгодженням сторін,не виплачують зарплату у повному обсязі,зсилаючись на коллективний договір,але сам договір не показують

Совесть придумали злые люди, что бы она мучила добрых.
Горожане
+ 5
Залетный
tarara,
Поднять - это дело такое...будет ли от этого толк - вот в чем вопрос.

а як ви собі думаєте, якщо нічого не робити, щось зміниться?
просто тьоті, яких звільняють тупо бояться і все!
Горожане
+ 266
Великий Гуру

prydka писал:просто тьоті, яких звільняють тупо бояться і все!



Они не ТУПО, а БОЯТСЯ! И это естественно, т.к. каждый ещё надеется на чудо, а вдруг! - оставят!
Совесть придумали злые люди, что бы она мучила добрых.
Горожане
+ 5
Залетный
ruda98,

да не лишать нікого ...
там просто все дуже мутно...
мало хто у нс час - може сказати правду на камеру

я дзонила до такої працівниці особисто - вона мені - я не можу, ось заберу трудову місяців через два, тоді і приходьте... але допоможіть зараз ...
нічого не розумію, що людині втрачати, якщо вона звільняється

Добавлено спустя 1 минуту 15 секунд:

їм можливо компенсували щось ...
а відмовлятися від 10-ти років роботи і колективу не хочеться...

Добавлено спустя 4 минуты 32 секунды:

а ще просто образливо за людей
не можуть відстояти себе

не факт, щоб сюжети чи сатті, щось зміли, але розголос був би
ймовірно це зарадило б у подальшому працевлаштуванні, або б жінок перевели в інший цех
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте