АТБ

0
Горожане
0
Проездом
Щось не знайшов відповідної теми. Цікаво почути думки про цей магазин. Вважаю його унікальним явищем на українському ринку. Віднедавно сам став їх постійним покупцем.
Україна понад усе!
Горожане
+ 65
Почетный
старейшина
И в чем же его уникальность?
Как низко смотреть на всех свысока!
Leonid S. Sukhorukov
Горожане
Блиц-мать

azalia писал:И в чем же его уникальность?


Да, мне тоже интересно
Горожане
+ 65
Почетный
старейшина
Как по мне, так обычный супермаркет. Ни хороший, ни плохой. Иногда там скупляюсь. Ничего особенного, отличающего его от других супермаркетов не наблюдала. Можэ шось пропустыла?
Как низко смотреть на всех свысока!
Leonid S. Sukhorukov
Горожане
0
Проездом
Унікальність - у тому, що це єдина в Україні мережа дискаунтерів. Тобто, магазинів, які відмовляються від необов'язкових сервісів заради зниження ціни. Плюс власні торгові марки, що потребують витрат на просування. До речі, виявляється, що АТЮ працює за зразком німецької мережі Aldi.
Україна понад усе!
Горожане
0
Аксакал
Маркет, как маркет.
Лучше чем маленькие магазины, хуже чем большие супермаркеты.
Цены - приемлемые, ассортимент - не самый широкий, но достточный.
В общем средний магазин для среднего покупателя спального района.
Имеет право на существование.

Но где тут "уникальность" - для меня тоже загадка...
"Если кто-то вас не переваривает, значит не сумел сожрать". :)
Горожане
Блиц-мать
Я была в ALDI. Но АТБ далеко до сети этих магазинов, согласитесь...
Горожане
0
Проездом
Ну правильно, ще далеко. Але це й не означатиме, що все там буде так само. Та й діапазон власних торгових марок в Aldi сягає 80 %. А в АТБ продають ще багато брендованих товарів. Але напрям, мені здається, дуже цікавий. Просто в Європі давно вже звикли до дискаунтерів і не вважають їх магазинами для бідних.
Україна понад усе!
Горожане
+ 65
Почетный
старейшина

bumper писал:Просто в Європі давно вже звикли до дискаунтерів і не вважають їх магазинами для бідних.


Ну магазином для бедных я бы АТБ не называла.
Как низко смотреть на всех свысока!
Leonid S. Sukhorukov
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Та нормальний магазин. Ходимо туди раз на тиждень. Набралися на сім днів вперед і нормально. Бо за роботою і часу немає ходить
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте