Розбудова української національної держави

0
Горожане
+ 3
Почетный
гражданин
[quote=адвокат Ульянов]підкажіть нам де та в чому її слід пошукати?[/quote]
Да ну, а вы потом с ней, с идеей его, в депутаты.....

.... а как по мне то стоящее общество в первую очередь начинается из уважения и любви к своему народу. А уважение это предоставление свободы.
И учиться нужноооооооооо тожеееее наукам всяким разным, очень серьезно учиться!!!!!!!!!!!
Горожане
+ 3
Почетный
гражданин
[quote=адвокат Ульянов]Ключове слово "дайте".
Зробіть за мене брудну роботу і я буду вас любити і співати вам пісень.
Кожний обирає для себе - це ваш вибір.[/quote]
Хорошо, напишу по другому, предоставьте человеку возможность...... (это чтобы вам труднее было мои слова перекручивать...)
И от брудной работы я лично никого не знаю кто бы отказывался делать, и речь была не о том, читайте текст внимательнее....

[quote=адвокат Ульянов]Тільки різниця між мною і вами в тому, що ви втекли, а я залишився. [/quote]
А це вже ваш выбир..... А теперь читайте сюда.
Вы залишились и работаете и безспорно делаете что-то нужное обществу где живете.
Я втекла и сумела достичь положения которое мне дает возможность вкачивать в Украину ну не бешенные но дурные суммы давая работу вашим соседям. Я не одинока, таких как я много......
А теперь вопрос, кто из нас ценнее для страны Украина? И кто из нас патриотичнее? А кто из нас умнее?
Отвечаю основываясь на своем выборе как вы выражаетесь(и складывается впечатление что это что-то не приличное, ха-ха), мы все нужны этой стране которая называется Украина. (Пока еще есть чему называться..... на долго ли.......) Ни вас ни нас уничтожать нельзя.... но вы своими плевками с высока и своим честолюбием заставляете нас задумываться а нашо оно нам надо поддерживать их если они нас за дерьмо считают.....?
Так вот, хотите остаться в гордом одиночестве? Продолжайте не уважать людей..... Придется со временем заставлять говорить на Украинском языке гусей в поле.... не будете уважать всех людей в целом и своих соотечественников в частности - не будет у вас государства Украина а народ разбежится окончательно а страны уже положившие глаз на страну Украина дело докончат враз а вы тогда сможете на чистом Украинском языке сопротивляться.....

Вы так трясетесь за эту национальную идею что прямо вам глаза туманом застилает..... а остановитесь и подумайте а на кой все это???? Если не для людей страны, для их комфорта и счастья (а не слез и пота)то на кой все?
Научитесь любить своих соотечественников и желать им счастья а не требовать от них крови и пота..... кровь и пот они сами вам принесут и положат как только увидят человереское к ним отношение..... и таки да, дайте им возможность быть человеком.
Горожане
+ 180
Великий Гуру

servo писал:rock, очень даже права-ни там вы господа-политики национальную идею ищите.


Якщо Ви помітили, то позиція Союзу Лівих Сил в питаннях культурного розвитку регіонів України (в тому числі і мовному питанні) співпадає з тим, про що говорять шановні наші шановні дамиrock і tarara, ех, як нам (СЛС нашого міста) не вистачає саме таких жінок. Є державна мова і державна політика в сфері культури. Але є і регіональні культурні особливості, які не можна просто так списувати або намагатися знищити. Наша позиція - дати можливість дати вільно розвиватися регіональним культурам і мовам, при наявності однієї державної мови. Тоді окремі політичні сили не зможуть розігрувати "мовну" карту на Сході, Півдні та Криму, або карту "російської загрози" на Заході.
адвокат Ульянов, Ви занадто багато приділяєте уваги створенню нації за рецептами початку ХХ століття. Глобалізація економіки і соціальних процесів а також кіберпростір нівелюють державні кордони та етнічну свідомість у великої кількості населення, мультикультурність стає нормальним явищем навіть для сдавалося б, моноетнічних країн як Німеччина, Скандинавські країни.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
Заслуженный
пенсионер
[quote=rock]Вы так трясетесь за эту национальную идею что прямо вам глаза туманом застилает..... а остановитесь и подумайте а на кой все это???? Если не для людей страны, для их комфорта и счастья (а не слез и пота)то на кой все?
Научитесь любить своих соотечественников и желать им счастья а не требовать от них крови и пота....[/quote]
хотя...супер - все! редкий случай, когда я с Вами согласна на все сто
[quote=адвокат Ульянов]Сподіваюсь, це камінб не в мій город.[/quote]
Честно говоря, даже не думала, что Вы сможете как-то себя связать с этим мужиком
Возможно, у меня сложился неверный виртуальный образ Вас :)
шучу...это типа "обобщение"
[quote=адвокат Ульянов]Ми з вами слово "любити" вживаємо в різних значеннях. Тому що в моєму розумінні "любити" - це бути готовим на самопожертву, а не вимагати від обєкта любові шматок пожирніше.[/quote]
Да-да. Бомжиху мимо проходящую полюбите, а? ну за ее прекрасную душу
Я, конечно, понимаю, что Вы сейчас в состоянии экзальтации от прочитанной лит-ры, но не до такой же крайней степени. Причем здесь шматок пожирніше ? Цельность проявления уважения к себе еще никто не отменял.
[quote]Несколько более конкретно выражено у Платона понятие «цельности». Если подобные друг другу во всем отдельные элементы неразличимы, то элементы целого, взятые сами по себе, совершенно различны; однако и они могут, а, вернее, должны быть связаны объединяющим их целым. Диалектика взаимоотношения элементов целого гораздо сложнее, чем в отношении подобия. а) Что такое целое? Целое это «то, что не имеет недостатка ни в одной части» (Parm., 137d)[/quote]
Как по мне, то для украинизации сейчас сделано больше, чем достаточно. Чего еще не хватает? Разве что времени, но это мы объективно изменить не в состоянии. Или что-то еще?
А вот в других отраслях, как по мне, дело обстоит гораздо хуже...
ПС. А че это Вы развиваете не свою тему? Как это относится к Идеалогии СЛС?
Постскриптум: этот виртуальный персонаж пал смертью скомороха в неравной схватке представителей форума с вуду. Реинкарнации не подлежит.
Горожане
+ 180
Великий Гуру

servo писал:Думаю с такой позицией в депутаты никого выбирать не стоит-нет у нас такой проблемы, а вот депутаты с такой проблемой есть.


Почитайте уважно пости адвоката Ульянова, писателя, романа степановича та інших опонентів. Ви побачите, що проблема існує.

servo писал:Старший сержант запаса, защищайте народ-он несёт в себе ту самую культуру.Отстаивайте идею "капитал должен быть социально ответственен" не через "верхи, а в "низах" на предприятиях, в городах, в сёлах бес примеси бредовых идей типа "федерализация" и спасение культуры и аншлаг вам обеспечен.


Я говорю тут про культуру саме тому, що для адвоката Ульянова це питання є нагальним. Взагалі ж в Союза лівих сил є цілком прагматичні програми в сфері економіки, екології та інших сфер життя держави.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 180
Великий Гуру
[quote=адвокат Ульянов]А які мінуси ви бачите в моїй концепції державної політики щодо української мови?[/quote]
Вам про це досить багато написали tarara та rock. Ви бачите, що є досить велика кількість населення, яка не бажає йти до такого світлого майбутнього яким Ви його вимальовуєте. Чим Ваші методи по створенню національної держави відрізняються від більшовицької культурної політики?
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 180
Великий Гуру
[quote=адвокат Ульянов]В чому ми з вами розходимось у мовному питанні - я ніяк не можу цього зрозуміти, чесно. Бо з того, що написано у СЛС в мовному питанні я не бачу розходжень з моєю позицією. Може щось є таке, що не повністю вами виражене?[/quote]
Різниця в тому, що СЛС пропонує вільний розвиток регіональним мовам та культурам, при збереженні державної підтримки української мови. Ви ж весь час говорите про засилля російської мови, вбачаєте в цьому елемент російської експансії. Так само, писатель, наприклад, вважає РПЦ МП елементом впливу. А ми дивимося на ці питання, як на право культурного чи духовного вибору людини: хоче людина розмовляти чи думати російською, чи ходити до тієї церкви, де вона відчуває благодать - дайте їй таке право. Людина може бути щирим патріотом Української держави незалежно від мови, на якій вона розмовляє чи віри. Роль держави в даних питаннях має бути спостерігаючою, втручання в процес припустимий лише в разі дійсної загрози теріторіальній цілістності.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 180
Великий Гуру
[quote=адвокат Ульянов]Тобто, не бажають мати українську мову в якості атрибуту нації? Ви пропонуєте залишити все так, як є?[/quote]
Почитайте уважно пости Ваших опонентів: людей, взагалі не цікавить мовне питання. Я особисто вважаю, що за 19 років незалежності в мовній сфері зроблено стільки, що українській мові нічого не загрожує. Українська держава має підтримувати свою мову в тому ж обсязі, який існує на теперішній час, поступово надаючи можливості розвитку для регіональних мов (або як написано в Конституціі "мов національних меншин").[quote=адвокат Ульянов]Чи вважаєте, що мовне питання взагалі не слід піднімати і воно має вирішуватись само собою, за законами Дарвіна - виживає той, хто сильніший?[/quote]
Я цього не казав. Але повторююсь: українській мові в нашій державі нічого не загрожує.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 180
Великий Гуру
[quote=адвокат Ульянов]Ті засоби підтримкки, про які я написав - архаїчні? Які у вас є пропозиції щодо такої підтримки?[/quote]
Не засоби підтримки мови архаїчні, почитайте уважніше: я говорив про засоби створення нації і національної держави.[quote=адвокат Ульянов]Ті засади щодо російської мови, про які я написав - будуть заважати вільному розвитку російської мови? Яким чином?Прошу конкретики.[/quote]
Тому, що у Вас або ти розмовляєш українською, або ти під впливом Росії. Вам російська мова як жупел, засоб культрегерської політики Москви.[quote=адвокат Ульянов]Засилля російської мови станом на сьогодні - це данність.[/quote]
Ви писали, що я до Вас як до студента відношусь, але ж ще на перших заняттях з "Історії української культури" студенти-першокурсники вчать про історико-культурні особливості різних регіонів України. Якщо Вам вбачається засилля російської мови, можна помандрувати на Захід - там його немає. І в Радянські часи там переважала українська мова і не тільки в побуті. Так склалося історично, що Кременчук більш ніж 150 років був російськомовним містом і продовжує таким бути.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 180
Великий Гуру
адвокат Ульянов,
На мій погляд сучасна українська культура (масова) розвивається приблизно в одному ж і тому ж руслі, що й російська. Важко відрізнити де російська поп-зірка, а де українська, те ж саме й с телебаченням (тільки в Росії з політики перестали робити шоу, тому Шустер з Кисельовим опинилися в Києві). А ось коли справа стосується серьйозного мистецтва (кіно чи художня література), то тут ми Росії програємо. А щодо культурного впливу - то це нормальне явище. Він існував і буде існувати завжди.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация