Мажоритарний виборчий округ №18

0
Горожане
+ 370
Командировочный
До складу мажоритарного виборчого округу №18 з виборів депутатів Кременчуцької міської ради входят будинки:
проспект 50 річчя Жовтня 36-42, вул. Трохима Карнаухова, будинки з 13-до 19, 19а, 19б,25,27, квартал 297 будинки 2, 4-9, вул. Молодіжна будинки № 19,23,2527,29,31,33,39

На міській конференції партії "Сильна Україна" мене було висунуто кандитом в депутати міської ради в зазначеному виборчому округу.

В цій темі хотів би описати хроніку виборчої боротьби в цьому окрузі.

Запрошую всіх небайдужих і тих, хто хотів би хоча б на йоту прийняти участь в житті нашого міста приєднатись до мене на шляху до депутатського мандату в цьому окрузі.

Приєднатись та вплинути на життя міста дуже просто:
1. Можливо, хтось живе поряд або в цих будинках та хоче виступити агітатором або допомогти іншим чином.
2. Жителі цього виборчого округу та тих, що поряд, можуть висловити свої побажання до переліку справ, які має зробити в міській раді їх депутат та питань, які потребують вирішення в межах цього виборчого округу, бо кому як не їм знати про те, що їх хвилює?.
3. Як, на вашу думку, має бути організована взаємодія між депутатом міської ради та жителями округу, на якому його обрали?
4. Будь-хто може висловити свої думки з приводу того, що треба зробити для міста тому, кого оберуть депутатом в цьому окрузі - і я обовязково включу ці побажання до передвиборчої програми та, в разі обрання, спробую розпочати їх вирішувати.
5. Приймаються будь-які поради або побажання щодо організації виборчого процесу, програми депутата від цього округу, накази виборців

Мені особисто буде дуже цікаво особисто зустрічатись з виборцями - тому буду вдячний за будь-яку допомогу в організації цих зустрічей або участі в тих, що будуть організовані мною та моєю командою.

Зобовязуюсь інформувати тут про кроки, які буду робити після реєстрації в якості кандидата в депутати, розмістити для обговорення та критики свою програму, надавати інформацію про питання, які турбують людей на цьому окрузі.

До головнтих пріоритетів в діяльності депутата міської ради особисто я відношу:
1. Відкритість.
2. Доступність виборцям як через інтернет, так і в реальному житті - прийом на виборчому окрузі.
3. Регулярне інформування про результати своєї роботи як в пресі, так і на зустрічах з виборцями.
4. Публікації в пресі щодо ініціатив, які висуває на місцевому рівні депутат та політична сила, що його висунула.

Прошу, приєднуйтесь до проекту!
Маю сподівання, що буде цікаво
Мф.6.33
Горожане
Заслуженный
пенсионер
А почему бы Вам не поставить ссылку на эту тему к себе в подпись?
Если бы не pantazm , я бы сроду не нашла...
Постскриптум: этот виртуальный персонаж пал смертью скомороха в неравной схватке представителей форума с вуду. Реинкарнации не подлежит.
Горожане
+ 4
Почетный
гражданин
[quote=адвокат Ульянов]Починаю розуміти, чому політики розмовляють з народом лозунгами.Мабуть тому, що крім лозунгів народу більше нічого не потрібно....[/quote]
А зачем по новой придумывать то что уже написано у каждого депутата в его программе, плюс-минус небольшая разница в формулировках, хоть бы что-то выполнили....а то говорим да говорим.
Горожане
Заслуженный
пенсионер
[quote=адвокат Ульянов]немає виборців, що проживають в окрузі № 18[/quote]
Я, например, точно с другого. Поэтому проблемы 18 округа мне неведомы.
Я так поняла, что тема изначально под Ваших избирателей.
ПС.
[quote=адвокат Ульянов]підпис - це підпис, а не піар виборчої кампанії[/quote]
Дело Ваше, но у Кипр висит в подписи ссылка на их сайт и я не увидела ничего плохого в такой рекламе своей деятельности.
Постскриптум: этот виртуальный персонаж пал смертью скомороха в неравной схватке представителей форума с вуду. Реинкарнации не подлежит.
Горожане
+ 101
Почетный
старейшина
[quote=адвокат Ульянов]Судячи з реакції відвідувачів форуму, на ньому:
а) немає виборців, що проживають в окрузі № 18 або їм абсолютно не цікавий виорчий процес;
б) немає людей, які б бажали висловити побажання до того, які питання слід вирішувати депутату в міській раді та як він має взаємодіяти з виборцями, для того, щоб останнім це подобалось.[/quote]
А может первое сообщение данной темы изложить в виде листовки и разместить на подъездах этих домов???

Сам сегодня увидел только это сообщение. В этом районе вырос и ходил в школу, но это было по 1995 год.
Горожане
Заслуженный
пенсионер
[quote=адвокат Ульянов]Є попит на завгоспів і ремонтників - отримуємо в міській раді завгоспів та ремонтників, які лагодять як вашу стріху, так і міський бюджет, за рахунок якого треба було б щось зі стріхою і робити[/quote]
Давайте так : вот Вы не хотите красить лавочки и подъезды. А в чем видите Вы смысл своего похода в депутаты с высоты знания их полномочий и возможностей? Какие реально-выполнимые планы могли бы поставить Вы для себя и которые без депутатских полномочий выполнить тяжело/невозможно?
Постскриптум: этот виртуальный персонаж пал смертью скомороха в неравной схватке представителей форума с вуду. Реинкарнации не подлежит.
Горожане
+ 101
Почетный
старейшина
[quote=адвокат Ульянов]Може вам відомо про проблеми цього району або краще так: що б вам особисто хотілось там зробити або змінити?[/quote]
Много домов старые Хрущевки (касается Молодежной), квартал - новый строился в середине 90 или даже в 2000-х г.г. Панельные дома. Там же 17-я школа.
Проблема большая ЖЭК Гарпун, (Карнаухова) ничего не делает много претензий к ним.
Район не очень ценимый из-за района Молодежный и половины старых домов. Население соответственно простое. Не дорогой съем жилья и его стоимость.
Это так на вскидку о районе (в том числе на основе пары звонков жившим- живущим там).
Набрал еще одного жильца. Дословно:
"В декабре рождается ребенок, дет. площадки нет. Приехал недавно какой то депутат, раскрасил все в желтый-красный цвет и ничего неотремонтировал. А вообще нет освещения улиц, ужасные дороги во дворах."
А Ваши вопросы лучше хоть как то донести потенциальным избирателям!!!!!! Уже то что они звучат это хорошо, а не лавочки в желто-красный цвет красятся.
Горожане
+ 4
Почетный
гражданин
[quote=адвокат Ульянов]Тобто це така гра?[/quote]
[quote=адвокат Ульянов]Отже, все таки: народ вартий того уряду, який ним керує Не політична система - а ми самі винні в тому, хто і як нами керує.[/quote]
А политичная система у нас супер, только она не соответствует плохому народу.
[quote=адвокат Ульянов]Тобто це така гра?[/quote]
Да, такая игра в слова. Получается что спасение утопающих дело рук самих утопающих, и благо если в это время выборы грядут, авось и перепадет утопающему чуть-чуть...
Вспоминаю время когда один из депутатов начинал таким прогрессивным бойцом за справедливость, почему его не слышно теперь, наверное стекла в джипе толстые.
Горожане
+ 63
Почетный
гражданин

Terra писал:и перепадет утопающему чуть-чуть...



тяжелым спасательным кругом по голове...

Terra писал:почему его не слышно теперь


Соскучились?
Хотите пообщаться, еще не все потеряно, он есть в списке "Батьківщини" по округу №4 смотреть тут пост 23.
Я о том же человечище, что и Вы подумал?
Горожане
+ 49
Почетный
гражданин
адвокат Ульянов,
а Вы готовы (если станете депутатом) по просьбе форумчан оглашать списки депутатов (и местных фракций) которые будут голосовать по злободневным вопросам (деребан земли и финансрв) не на пользу кременчугской громады?
Если Вы спорите с идиотом, то, пожалуй, он делает то же самое.
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация