Одномандатний мажоритарний виборчий округ №4

0
Горожане
+ 180
Великий Гуру
Як і мої колеги-кандидати адвокат Ульянов та Anuslik я вирішив відкрити тему, в якій хотілося б довести до широкого загалу свої думки, щодо мого бачення майбутнього розвитку нашого міста і округу, по якому мене висунуто кандидатом в депутати міської ради. Окрім того, дуже хотілося б почути і ваші думки й пропозиції, шановні форумчани.
Спочатку про округ:
Виборча дільниця № 12
Центр – приміщення клубу 1-ї міської лікарні, вулиця 40-річчя Жовтня, № 60/1.
До дільниці входять : вулиці Гранітна, Данила Сущинського, Миколи Левуна, Криворудна – повністю ; Бетонна від № 2/3 до № 58/2 і № 3 ; Хорольська від № 13/79 до № 97/6, від № 14/81 до № 46/109 і від № 52 до № 80/8, Переяславська від № 81 до № 117 і №№ 118/55, 120, 122/12; Підгірна від № 1 до № 11/95, та №№11/95Б, 11/95Б і від № 4 до № 24/93 ; Скалиста від № 14 до № 34 і від № 29 до № 37; Сумська від № 83 до № 99/81 ; 40-річчя Жовтня від № 26 до № 60/1; провулки Червоний, Фабричний, Бондарський, Козачий, Кар’єрний, Валерія Брюсова – повністю, Жовтневий від № 12/95 до № 40/40 і від № 9/93 до № 21; Солдатський від № 1 до № 57/4 ; Стрілецький від № 6/97 до № 18 ; Миргородський від № 3 до № 11 ; тупик Козачий – повністю.

Виборча дільниця № 13
Центр – приміщення КП "Завод ЗБВ-2”,
7-й Хорольський тупик, № 1.
До дільниці входять: вулиці Руднична - повністю; Бетонна від № 60/1 до № 124/2; Хорольська від № 99/5 до № 209/6 і від 82/7 до № 174/5, провулки Захисний, Сорочинський – повністю ; Стрілецький від № 9 до № 13; Солдатський від № 59/3 до № 123/4; тупики 1-й, 2-й, 3-й, 4-й, 5-й, 6-й, 7-й, 8-й, 9-й, 10-й Хорольський – повністю.

Виборча дільниця № 14
Центр – приміщення КАТП-1628, вул. Горького, № 48/75.
До дільниці входять : вулиці Генерала Ірінєєва від № 2/66, до №8/19 ; Красіна від № 61/52 до № 71/73; Пролетарська, № 54; Сумська, №№ 4/1, 6 та №3 ; Шевченка від № 73 до № 85/8 і №№ 64, 66/2; Горького, № 17 ; тупик Сумський повністю; вул.1905 року, № 43.

Виборча дільниця № 15
Центр – приміщення професійного ліцею ім.А.С.Макаренка, вулиця Красіна, № 103.
До дільниці входять : вулиці Оксани Петрусенко – повністю, Красіна від № 77 до № 103 ; Сумська від № 40 до № 50/15 ; Горького від № 20/1 до № 36Б/30; 40-річчя Жовтня від № 4 до № 14/69, крім № 10/30 і №№ 9/77, 11, 13, 15/50; тупик Оксани Петрусенко – повністю.

Округ мені знайомий, скажу більше - це мій рідний округ. Мене знають в районі 14 -15 , а я знаю проблеми цього (2-го) мікрорайону. Але мені хотілося б більше дізнатися і про проблеми району 12-ї та 13-ї дільниць. І взагалі про ті проблеми округу, які я не знаю. Одним словом чекаю цікавих питань та повідомлень.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 180
Великий Гуру
Виставляю тезисно основні напрямки моєї програми як кандидата від "СЛС" до міської ради. Якими будуть механізми реалізації - можу розповісти в формі дискусії. Для виборців мого округу будуть розроблені цільові напрямки, про які я розповім далі. В цьому плані було б цікаво вислухати б самих моїх виборців.

1. Кременчук – зона екологічної безпеки
Повноцінна реалізація програми «Питна вода Кременчука на 2006 – 2020 рр.» та програми охорони довкілля у м. Кременчуці на 2008 – 2015 рр., розробка нових екологічних програм для міста та регіону, недопущення знищення паркових зон, «екологічне підприємництво» та екологічні інвестиції. Періодично проводити моніторинг забруднення підприємствами по основним показникам з систематичним інформуванням населення міста через засоби масової інформації.

2. Кременчук – місто здоров’я
Збереження та розбудова медичної інфраструктури міста (онкологічний та кардіологічний центри), створення муніципальних програм («Муніципальна лікарняна каса» та інші), метою яких є забезпечення якісним та доступним медичним обслуговуванням всіх мешканців міста. Пропагування здорового способу життя, оперативне інформування мешканців Кременчука про санітарно-епідеміологічний стан в місті.

3. Кременчук: освіта, культура, духовність
Повернення будівель дитячих садків до їх початкового призначення. Підтримка дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання, створення програм з оздоровлення дітей з малозабезпечених родин та дітей сиріт в літніх оздоровчих таборах. Відродження культури та духовності: співпраця з релігійними громадами міста, допомога у побудові культових споруд; впровадження в дію програми «Кременчуцький театр», збереження пам’яток архітектури, розробка програми «Кременчук туристичний», з метою розвитку туристичної привабливості міста. Створення муніципального благодійного фонду з допомоги соціально незахищеним верствам населення.

4. Кременчук – місто комфортного проживання
Кременчужани, мешканці багатоповерхових будинків мають самі вирішувати, які послуги їм потрібні і скільки вони будуть коштувати. Майбутнє міста – за ОСББ. Влада має створити курси для навчання управителів будинків, надавати юридичний супровід процесу реєстрації тощо. Приватному сектору:освітлення вулиць і якісне комунальне обслуговування. Програма «Муніципальний транспорт»: закупка автотранспорту великої місткості. Громадський контроль за ремонтом доріг, відновлення внутрішнього освітлення мікрорайонів.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 11
Старожил
Старший сержант запаса,
как вас величать? что бы знать за кого голосовать, ведь в бюллетене не напишут Старший сержант запаса
Забаненные
Почетный
старейшина
Сколько в Кременчуге всего округов?

Если будет по одной теме на каждый - хочу хоть примерно прикинуть масштабы бедствия.
"Я смотрел в эти лица и не мог им простить
Того, что у них нет тебя и они могут жить..."
В последнее время мне кажется, что эти строки про мозг. (с) bash
Горожане
+ 28
Почетный
гражданин
woland,
в город 30-ть, а еще ж два района (я там не знаю сколько округов)
Молодой девушке требуется некоторое время, чтобы найти мужчину на всю жизнь. Это не мешает ей тем временем выходить замуж. (с) Колетт, фр. писательница
Горожане
+ 26
Почетный
гражданин
за такие темы надо банить!
Свою Україну любіть. Любіть її... Во врем\'я люте. В останню тяжкую минуту За неї Господа моліть.
Т. Шевченко
Горожане
+ 3
Почетный
гражданин

vinus писал:за такие темы надо банить!


Это почему же??????
Горожане
+ 180
Великий Гуру

vinus писал:за такие темы надо банить!


У Вас є вибір не заходити до цієї, чи подібних тем, якщо дана інформація Вам не потрібна. В межах даних тем (про мажоритарні округи) пропонується дискусія, а не поливання когось брудом чи агітація за того чи іншого кандидата.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 11
Старожил
vinus,
Не только же наряды свидетельниц обсуждать и подготовку к свадьбе.
Мне например, пост топикстартера интересен, тк он с моего района. С удовольствием проголосую за умного человека.
Горожане
+ 180
Великий Гуру
Brabus,
Якщо Вам це не важко, напишіть, будь ласка, де саме Ви мешкаєте? Мені хотілося б більше узнати проблематику всього округу, а він територіально досить великий. Особливо райони приватної забудови Хорольська, Бетонна та інші вулиці в районі 1-ї лікарні та заводу ЗБВ-2
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация