Концентрационные лагеря Кременчугской Губернии

0
Концентрационные лагеря Кременчугской губернии в 1920-23 годах.: Когда?
В 1920-23 году.
(5/45.45% голосов)
Не было вообще.
(6/54.55% голосов)
Горожане
+ 61
Почетный
гражданин

писатель (28.02.2012, 16:29) писал:читав Вирського - там інший підхід.


мало ли кто что читаетвы можете выложить другую информацию, на ваш взгляд верную, в противовес предоставленной AD или все так же будете умело выкручиваться
только потому что кто-то не любит тебя так, как тебе хочется, не значит, что он не любит тебя всей душой…
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
18:50, 28.02.2012
Товариство - я вас розумію, що ви теж за те, що наші концтабори були самими концтабірними у світі. І при цьому ніхто з вас не запитає, а що там робить півтори сотні заручників? І ніхто також не задасть питьання - наскільки тут далеко ми пішли від фашизму. Бо концтабори там теж були.
Викручуваться Нюра - це коли почну писати, що самий гарний вбивця в світі Онопрієнко. Він коли людей вбивав - то посміхався. І на цьому буду висновки робить. І буде це теж саме.
Але концтабір - це концтабір і писати, що життя у ньому гуманне на свідченнях з НКВС і все ? Чесно не очікував такого.
Це з тієї ж опери, коли пишуть сьогодні про покращення життя, беручи в основу лише урядові дані про ріст ВВП. Один в один. Тільки щось ніхто цьому не вірить. Бо поряд з цим є питання цін, є питання щодо збільшення чисельності тих, хто не може з зарплати оплатити компослуги. Багато чого є
Горожане
+ 61
Почетный
гражданин

писатель (28.02.2012, 16:43) писал:ви теж за те, що наші концтабори були самими концтабірними у світі.


"ой, мама, он и меня посчитал"

писатель (28.02.2012, 16:43) писал:Але концтабір - це концтабір і писати, що життя у ньому гуманне на свідченнях з НКВС і все ?


приведите другие данные, пока других данных "0"...слова...слова
только потому что кто-то не любит тебя так, как тебе хочется, не значит, что он не любит тебя всей душой…
Горожане
+ 30
Почетный
гражданин
писатель, а повашему нужно было и дальше пресовать тюремные камеры и так переполненные?
вы хоть читали кто там содержался?

Цитата:За дезертирство засуджено 10 осіб, строки від 8 до 20 років, частіше 8 і 10 років.
За бандитизм і контрреволюцію засуджена 1 особа на 15 років.
За бандитизм 7 осіб (від 5 до 15 років, але частіше 10 і 15 років)
За керівництво бандою (Коломієць Г.С.) на 5 років.
За озброєний грабіж 3 особи (термін у всіх три роки)
За вбивство 1 особа – 3 роки.
За крадіжки 5 осіб – строки від 4 місяців до 1 року.
За зберігання зброї 1 особа – 10 років.
За дискредитацію радянської влади 2 особи – 10 і 15 років.
За контрреволюцію 4 чоловіки з строком до закінчення громадянської війни.
За халатне ставлення до службових обов'язків - 1 людина на 1 рік [4, 32].


или повашему убийц и воров и задерживать не стоило?
...все что нам нужно для счастья - быть увлеченным чем-либо
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
19:01, 28.02.2012
Данних у мене немає , а запитання є по одному джерелу є
Перше - написано про заручників, яких приблизно півтори сотні . Як я розумію - це діти та жінки. Що це за люди, чи було їх вбито чи випущено. Звідки і хто вони ці жінки, чоловіки та діти ???
Друге - незрозуміло, чи годували в концтаборі і чи годували людей взагалі.
Горожане
+ 30
Почетный
гражданин
писатель, откуда сомнения? женщин изнасиловали и живьем закопали, детей сьели. Что тут непонятного, это же очевидные вещи
...все что нам нужно для счастья - быть увлеченным чем-либо
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Ні - їх випустили та ще й грошей дали. Так що стало з чоловіками, жінками та дітьми, яких взяли у якості заручників в концтабір? Чим їх годували , якщо годували.
Отож - а ми пишемо : наші концтабори самі найкращі концтабори.
То оті пункти висновків викидаємо . Натомість пишемо - не вдалося встановити, що сталося з півтори сотнею заручників. Не вдалося встановити - хто вони і що це за люди. Також не вдалося встановити - годували взагалі людей у концтаборі, чи все було як в Дахау? А далі - на ці питання продовження буде в наступних публікаціях.
Iva
Жандармы
+ 221
Аксакал
Вернусь к началу:

Iva (27.02.2012, 14:48) писал:Был бы я здесь модератором поставил бы вам бан!
Надоела эта клоунада по всем веткам!


Старший сержант запаса
Где можно спрятаться от знатоков-пустозвонов?!
Горожане
+ 180
Великий Гуру

Iva (28.02.2012, 18:22) писал:Старший сержант запасаГде можно спрятаться от знатоков-пустозвонов?!


Давайте не будем столь категоричны. Писатель подверг критике источник - это его право. Но он не обратил внимание на то что

AD (24.02.2012, 19:02) писал:Метою цієї роботи є введення в науковий обіг раніше маловідомих архівних матеріалів із зазначеної теми, а також опис архівного фонду ФР-2210 Державного архіву Полтавської області.

, в этом его "недосмотр", а так же на то, что

AD (24.02.2012, 19:02) писал:Автором планується подальше вивчення архівних матеріалів фонду та публікаціі на цю тему.


Так что я думаю, что наш уважаемый AD порадует нас ещё работами на сей ниве и рассеет сомнения писателя.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру
AD
02:55, 29.02.2012

писатель (28.02.2012, 16:59) писал:Данних у мене немає , а запитання є по одному джерелу є
Перше - написано про заручників, яких приблизно півтори сотні . Як я розумію - це діти та жінки. Що це за люди, чи було їх вбито чи випущено. Звідки і хто вони ці жінки, чоловіки та діти ???
Друге - незрозуміло, чи годували в концтаборі і чи годували людей взагалі.


Заложники- мужчины.От 22 лет до 62 .
У самого младшего фамилия Такового-Зять. Я сначала думал,что так записали его,потому что перед ним его тесть в списке.А нет,такие фамилии на Черкасщине были.
Кормили ,естественно. Когда людей не кормят,один смертный случай в несколько лет невозможен.
Когда кормить было нечем,как это было в одном из уездных центров,так там народные суды людей в тюрьму не отправляли,чтоб они там с голоду не умерли. Тогда население, видя что воров не сажают,само стало их изводить.

писатель (28.02.2012, 17:10) писал:Ні - їх випустили та ще й грошей дали. Так що стало з чоловіками, жінками та дітьми, яких взяли у якості заручників в концтабір? Чим їх годували , якщо годували.
Отож - а ми пишемо : наші концтабори самі найкращі концтабори.
То оті пункти висновків викидаємо . Натомість пишемо - не вдалося встановити, що сталося з півтори сотнею заручників. Не вдалося встановити - хто вони і що це за люди. Також не вдалося встановити - годували взагалі людей у концтаборі, чи все було як в Дахау? А далі - на ці питання продовження буде в наступних публікаціях.


Сполошное ляля.
Установить можно,все их дела там.Умерло из них трое -четверо в Черкассах.В Кременчуге заложники не умирали.
Кто они -чаще крестьяне .
Вот Например
"Например, дело №184 состоит из одной страницы. На этой странице без использования стандартной формы отражено, что Артюшенко Кузьма Трофимович 62 лет, национальность – украинец, из крестьян, занимался хлебопашеством ,имел 16 десятин земли. Женат, имеет 2 детей.
Помещен в лагерь с 30.04.1921 года как заложник согласно решению начальника уезд (далее неразборчиво) от 20.04.1921 года до особого распоряжения.
Освобожден 3.11.1921 года.
Этим сведения о Артюшенко исчерпываются."(с)


Кормили. Собственно, в Дахау тоже кормили.
Хотите узнать как питали- поезжайте в Полтаву,там три -четыре дела продуктам посвящено. Можете для сравнения уточнить,чем кормили красноармейцев в дивизионах ТАОН,которые здесь размещались. Это дело тоже есть.
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте