О предательстве

0
Отец-основатель
+ 430
Аксакал

адвокат Ульянов (26.03.2012, 22:19) писал:не мала Німеччина ніякого морального права його судити. Євреї - мали право


Согласен. Но у евреев он бы наверняка мог и до суда не дожить.
Поэтому, грех ему жаловаться.
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
A85
Горожане
+ 100
Великий Гуру
A85
00:33, 27.03.2012
Да вот Гесс, так не хотел на свободу выходить ( намечалось его освобождение ), что от горя повесился...
так что все это сказки для идиотов - Западная демократия и справедливость...
Ум человеческий … не пророк, а угадчик, … но не дано ему предвидеть Случая – мощного мгновенного орудия Провидения
(А.С. Пушкин)
Отец-основатель
+ 430
Аксакал
Kanarsky
00:43, 27.03.2012

адвокат Ульянов (25.03.2012, 23:29) писал:в безнадійному становищі дуже хворого


Я видел кадры как он находился, якобы в "безнадійному становищі" на каталке в суде, и в прекрасном состоянии вне суда самостоятельно прятался от камер. Поэтому я скорее не доверяю его словам.

адвокат Ульянов (25.03.2012, 23:29) писал:4. Німеччина винна в тому, що змусила мене стати рабом німців у таборі для військовополонених.


адвокат Ульянов (25.03.2012, 23:29) писал:6. Німеччина винна, що примусила тисячі й сотні тисяч моїх співвітчизників без їхньої згоди стати співучасниками німців у диких планах геноциду євреїв, ромів, циган, слов'ян, українців, поляків і росіян.
Вона зробила це, погрожуючи смертю тим сотням і тисячам, хто не хотів брати в цьому участь і хто був убитий за це німцями.


Он как-то, не прямо конечно, но косвенно пытается оправдаться... или это только мне кажется?

адвокат Ульянов (26.03.2012, 23:09) писал:виступало його посвідчення службовця лагеря, яке, як він заявляв, було підроблено КГБ та злито у обіг німцям


Украинская правда писал:Прокуратура базувала свої обвинувачення на посвідченні, згідно з яким пан Дем’янюк належав до підрозділу СС "Травники", члени якого працювали в таборах охоронцями.
Свідків, які б бачили пана Дем’янюка у таборі в ролі охоронця, немає.
Адвокати підсудного твердили, що посвідчення було підробкою КГБ. Але фахівці на процесі визнали посвідчення справжнім.
У таборі "Собібор" в окупованій Польщі 1943 року було вбито 27900 євреїв.

Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
A85
Горожане
+ 100
Великий Гуру
Судить надо тех, кто организовал эту войну и нагрел на ней руки - их дети и внуки и сейчас заправляют крупнейшими транснациональными корпорациями, в т. ч. и ФРС
Ум человеческий … не пророк, а угадчик, … но не дано ему предвидеть Случая – мощного мгновенного орудия Провидения
(А.С. Пушкин)
A85
Горожане
+ 100
Великий Гуру
Когда наверху уже все было "сдано" :

Ум человеческий … не пророк, а угадчик, … но не дано ему предвидеть Случая – мощного мгновенного орудия Провидения
(А.С. Пушкин)
Горожане
+ 2
Гастарбайтер
Таке враження, що я є присутнім на партсобранії більшовиків. Ось до цієї сволоти гітлерівцям далеко, якщо рахувати кількість жертв від одних та інших. Добряче в'їлася більшовицька пропаганда в зашорені голови "почетних пєнсіонєров", так закомплексовані й помруть.
A85
Горожане
+ 100
Великий Гуру

прокіп (04.10.2012, 20:51) писал:Таке враження, що я є присутнім на партсобранії більшовиків.



А что состояли в членах КПСС ?

прокіп (04.10.2012, 20:51) писал:Ось до цієї сволоти гітлерівцям далеко,



И с ними общались ?
Очень интересно, поделитесь жизненным опытом...
Ум человеческий … не пророк, а угадчик, … но не дано ему предвидеть Случая – мощного мгновенного орудия Провидения
(А.С. Пушкин)
Горожане
+ 2
Гастарбайтер
Поділюся "жізнєнним опитом". Для того, щоб бувати на партзборах, не обов'язково бути було ЧЛЕНОМ, туди зачасту й неЧЛЕНІВ зганяли. В цьому випадку вони називали "откритим собранієм".
Та для зрівняння злочинів гітлерівців та більшовиків не обов'язково було їх бачити. Для цього варто знати історію з її статистикою. А ця історія та статистика показує, що з цих двох зол більше для України більшовицьке.
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру

прокіп (04.10.2012, 21:30) писал:Поділюся "жізнєнним опитом". Для того, щоб бувати на партзборах, не обов'язково бути було ЧЛЕНОМ, туди зачасту й неЧЛЕНІВ зганяли. В цьому випадку вони називали "откритим собранієм".Та для зрівняння злочинів гітлерівців та більшовиків не обов'язково було їх бачити. Для цього варто знати історію з її статистикою. А ця історія та статистика показує, що з цих двох зол більше для України більшовицьке.


Это уже известно. Любовь прокопа к украинской вспомогательной полиции также им высказывалась.
Поэтому чему удивляться,что немцы для него меньшее зло.
Солидаризуюсь с определением , данным на сайте "Свободы" Роману Степановичу.
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
A85
Горожане
+ 100
Великий Гуру

прокіп (04.10.2012, 21:30) писал:Для того, щоб бувати на партзборах, не обов'язково бути було ЧЛЕНОМ, туди зачасту й неЧЛЕНІВ зганяли. В цьому випадку вони називали "откритим собранієм".



"Не все коммунисты были членами партии, и не все члены партии были коммунистами..." Особенно в 70-х, 80-х...
Мне приходилось бывать не только на открытых собраниях...

прокіп (04.10.2012, 21:30) писал:Та для зрівняння злочинів гітлерівців та більшовиків не обов'язково було їх бачити. Для цього варто знати історію з її статистикою. А ця історія та статистика показує, що з цих двох зол більше для України більшовицьке.


Что в Вашем представлении есть большевик ?
Ум человеческий … не пророк, а угадчик, … но не дано ему предвидеть Случая – мощного мгновенного орудия Провидения
(А.С. Пушкин)
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация