Педагогічне училище

0
Горожане
+ 10
Почетный
гражданин
Випускники Кременчуцького педагогічного училища! Незабаром зустріч випускників. Єднаймося!
"Как отличить христиан от неверных?" "Режьте всех, бог отличит своих"
Горожане
+ 21
Гражданин
Так встреча выпускников обычно была в первую субботу марта.
Горожане
+ 10
Почетный
гражданин
Язычник
15:58, 10.12.2011
Вчора, 09 грудня 2011 року, був на урочистостях в БК "Петровського", які присвячені 80-ти річчю створення Кременчуцького педагогічного училища імені А. С. Макаренка.

Свято почалося у 14:00, а закінчилося ближче до 18-ї...

Приємні почуття ностальгії за часами навчання були підкріплені вражаючою і приголомшуваючою феєрією свята! Організатори свята підготували концертну програму на "відмінно", порівнюючи зі іншими святкуваннями на сцені головного залу, уж повірте...

Привітав викладачів, які виховували мене за роки навчання, згадали тих, кого вже немає на цьому світі...

Особливе вітання керівнику Івану Васильовичу Гальченко, який протягом 25-ти років очолює навчальний заклад. Дякую йому, що не виключив з лав студентів мене і одногрупників за вживання вина і драку з "залізнодорожниками" під час перебування на сільгоспроботах у далекому 1988-му...

Хочу привітати усіх, хто має відношення до "нашого педучилища" з його 80-ти річчям! Не забувайте, що в останню п"ятницю березня зустріч випускників! Для мене буде ювілей - 20-ти річчя закінчення!

P.S. Кому цікаво - дивіться новини по "Візиту"...
"Как отличить христиан от неверных?" "Режьте всех, бог отличит своих"
Горожане
+ 10
Почетный
гражданин
"Как отличить христиан от неверных?" "Режьте всех, бог отличит своих"
Горожане
+ 10
Почетный
гражданин
Хочу повідомити усіх випускників, що початок зустрічі випускників відбудеться об 11:00. Урочистості почнуться в актовому залі.

У мене юбілей, - 20 років закінчення...
"Как отличить христиан от неверных?" "Режьте всех, бог отличит своих"
Горожане
+ 10
Почетный
гражданин
24 роки потому:



Березень 2012...

"Как отличить христиан от неверных?" "Режьте всех, бог отличит своих"
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте