Волонтеры детских онкоотделений Украины просят поддержки общественности!

0
Горожане
+ 117
Почетный
старейшина
Этот пост я перепостила. Прошу подписей, потому . как наши верхстоящие уже совсем офигели.
Друзі!
СЬОГОДНІ О 14.00 в МОЗ (будівля в парку біля Верховної ради) ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ , мета якої - переконати пресу, що волонтери брешуть, бо з ліками для онкохворих дітей все чудово. Волонтери та громадські організації просили ЄДИНЕ: ПРИСКОРИТИ ПОСТАВКИ ЗАКУПЛЕНИХ МОЗ 34 МЕДПРЕПАРАТІВ і ПРОВЕСТИ ТЕНДЕРИ НА РЕШТУ ЛІКІВ. І чиновники МОЗ (представники тендерного комітету) радили нам звернутися до ЗМІ, бо вони не можуть впливати на фармкомпанії. МИ, волонтери та благодійники, роками допомогаємо батькам важкохворих дітей і лікарням, але МИ НЕ МОЖЕМО ЗАМІНИТИ ДЕРЖАВУ. Пропонуємо ВСІМ ЗІБРАТИСЯ біля МОЗ о 14.00. МИ беремо з собою чеки наших останніх закупівель для онкохворих дітей.НЕХАЙ ПОЛИВАЮТЬ НАС БРУДОМ,ДИВЛЯЧИСЬ НАМ У ВІЧІ. Розуміємо,що у всіх проблеми з роботою (у нас теж). Багато лікарів нас підтримують, але бояться висловитись.
Також просимо Ваших підписів на підтримку нашого звернення до уряду країни з відкритим листом
сюда
Будемо щиро вдячні за перепости та поширення нашого звернення через всі можливі джерела інформації.
З повагою, волонтери.
Найкраще, "створене мною" - це мої діти... Дякую що ви є...
Горожане
+ 26
Почетный
гражданин
в нашем онкодиспансере ситуация тоже враждебная! Бесплатно не выдают необходимые препараты! химия вся платная! медсестрам по 20 что бы хорошо вкололи! а в карточках пишут что все бесплатно получили также прошли поддержку психолога и массажи....а этого в помине небыло! врачи просто зажрались!!!!!! зачем такая медицина!!!!!!!!!!! зла на этих врачей нехватает!
Свою Україну любіть. Любіть її... Во врем\'я люте. В останню тяжкую минуту За неї Господа моліть.
Т. Шевченко
Горожане
+ 117
Почетный
старейшина
vinus головне це -

Цитата:Багато лікарів нас підтримують, але бояться висловитись.

На жаль так в усій медицині.
Найкраще, "створене мною" - це мої діти... Дякую що ви є...
Горожане
+ 509
Аксакал
Леди, я так поняла, что подписывать могут только зарегистрированные организации?
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
Горожане
+ 117
Почетный
старейшина
Белокурая Жози Нет. Просто перейдите по ссылке и напишите поддерживаю, указав имя фамилию. Ситуация касается каждого, потому как завтра ( не дай Боже) может не хватить лекарства своему ребенку.
Найкраще, "створене мною" - це мої діти... Дякую що ви є...
Горожане
+ 62
Почетный
старейшина
tabula
02:05, 30.07.2012
По слідах Відкритого Листа
полный текст
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Дівчата, а подивіться увечорі в понеділок передачу по "Візиту". Мова про гроші для онкодиспансеру та різні заяви. Точок зору дві - кошти потрібно здавати на скальпель ( 600 тисяч гривень коштує) і друга - моя , у депутатів міськради є бюджет.
Кажу хлопці -депутати - ви виплачуєте премії по 18 тисяч гривень. Ви тратите наші податки на Бог зна що. Заводи вам перераховують мільйони гривень, а ви збираєте з людей останнє - цікаві дебати, де трохи відстоював , те що думав
Горожане
+ 62
Почетный
старейшина

писатель (30.08.2012, 17:27) писал:Дівчата, а подивіться увечорі в понеділок передачу по "Візиту". Мова про гроші для онкодиспансеру та різні заяви.


Хорошо!
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте