Сайты новостных СМИ Кременчуга и окрестностей

0
Горожане
-1
Командировочный
Ищу и собираю здесь веб-адреса местных новостных СМИ — газет, радио, ТВ, интернет-изданий и т.д.
Именно тех, которые добывают новости в реале, пишут и публикуют СВОИ статьи, а не перепечатывают у других.
Сайты властных структур, имеющие свои постоянно обновляемые новостные ленты, тоже сгодятся.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
14:35, 26.07.2012
Дві газети новини дістають самі - "Програма плюс" та товариші мої з "Телеграфу". Ще телекомпанія "Візит" - там теж самі новини шукають. Решта все таке - читаю вчора статтю в "Автографі" про корисність хлору в питній воді, яка надходить в оселі кременчужан, і сміх розбирає. Це ж надо отак прогнутися й облизувати, коли починаєш казати, що чорне, насправді, це біле

Ну і зрозуміло, що мерія свої новини виставляє про покращення життя вже сьогодні

А щодо решти - то нехай товариші мої мене вибачають - але то не новини. То джинса та заказняки, за які вони беруть гроші. Але джинси, тобто фігні справжньої, більше. Думаю, що з моїх колег мені ніхто не заперечить - вони й самі все це знають
Iva
Жандармы
+ 221
Аксакал

писатель (26.07.2012, 13:32) писал:Думаю, що з моїх колег мені ніхто не заперечить - вони й самі все це знають


А з ваших читателей?
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Іва - для читачів є два телефони. Один в редакції . Інший сотовий в кишені. Номери є в газеті. Читачі завжди можуть запитати - чому так і завжди скажуть - як потрібно. А окрім того є спеціальна фокус група читачів - їх тридцять, які читають кожен номер і які мені кажуть без телефону свою думку. Так що не переживайте
Iva
Жандармы
+ 221
Аксакал

писатель (26.07.2012, 17:06) писал:Читачі завжди можуть запитати - чому так і завжди скажуть - як потрібно.


А я вот, спросил вас на сайте.
И что вы ответили? - Бред сивой кобылы!
Илюха
Вы зайдите в соседнюю ветку, скажем, на так называемое "Громадське обговорення".
Почитайте. Думаю, вам станет понятен уровень сего издания - программа +.
Горожане
-1
Командировочный
Илюха
22:55, 26.07.2012
Iva, писатель, кстати, о П+. Был у них такой сайт — pp.pl.ua , но пару лет назад на его месте образовался общеукраинский новостной портал, к П+ и Кременчугу очевидно никакого отношения не имеющий. Что там произошло? Проворонили домен? Есть сейчас такой сайт — kremenchuk.in.ua/news , в заголовке большими буквами написано, что это новости от П+, но свежайший пост — за июль 2011. То там, то сям, как бы несерьезно всё это...
Отец-основатель
+ 430
Аксакал

Илюха (26.07.2012, 21:50) писал:То там, то сям


Здесь П+
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Горожане
-1
Командировочный
Илюха
10:59, 31.07.2012
Телеграф
Вісник Кременчука

...продолжаем список...
Горожане
-1
Командировочный
Илюха
12:27, 06.08.2012
Еще пара сайтов местных газет:

Кременчуцька Панорама
AVтограф
Отец-основатель
+ 430
Аксакал
Илюха, а кому это надо?
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте