Инет через LIFE

0
Горожане
+ 2
Местный
Подскажите пож. может кто сталкивался, как подключить инет через лайф, что для этого надо какие цены и т.д. Возмодности подключиться к провайдерам нет, остается только спутникк или лайф.
пАмАгите!!!
Горожане
+ 2
Гастарбайтер
Цены: http://www.life.com.ua/index.php?area=life...g=uk&page=15-33

Как подключить - не в курсе, сам не сталкивался. Но слышал что создаётся программным образом спец.модем, которым выступает моб.тел. и потом настраивается интернет
Горожане
+ 2
Местный
Лайф поидее сам высылает настройки всего при активации стартового пакета или смене телефона. Если чесно я вобще очень удивился когда моя нокия Е50 после подключения к компу через PC suite безо всяких настроек с моей стороні без проблем в инет через лайф законектилась :)

Вот настройки с сайта
Для того щоб скористатися послугою за допомогою мобільного телефону і комп’ютера:

* Підключіть мобільний телефон до стаціонарного/портативного комп’ютера за допомогою Bluetooth, інфрачервоного порту або з’єднувального кабелю. За наявності необхідної програми, після підключення комп’ютер має розпізнати Ваш телефон. Якщо програму не встановлено, її потрібно встановити самостійно (вона може знаходитися на диску, який поставляється у комплекті з телефоном, або на сайті виробника телефону)
* Створіть нове віддалене з’єднання на Вашому комп’ютері за допомогою «Майста нових підключень»:
o Відкрийте «Майстер нових підключень» на Вашому комп’ютері («Пуск»/ «Програми»/«Стандартні»/«Підключення»)
o Виберіть «Підключитися до інтернету» і натисніть «Далі», потім виберіть «Встановити підключення вручну», а потім «Через звичайний модем»
o Введіть назву з’єднання, наприклад, mobile internet і номер віддаленого доступу*: *99#
o завершіть роботу з «Майстром нових підключень», слідуючи підказкам
* Настройте модем Вашого телефону:
o Виберіть «Пуск», потім «Настройки», «Панель управління» та «Телефон і модем», потім відкрийте закладку «Модеми»
o Виберіть зі списку модемів модем Вашого мобільного телефону і натисніть «Властивості», потім виберіть закладку «Додаткові параметри зв’язку»
o У полі «Додатковий рядок ініціалізації» введіть:
AT+CGDCONT=1,"IP","internet"

*У випадку, якщо з’єднання не вдасться встановити за допомогою вказаного номера, спробуйте використати один з таких: *99***1# або *99**1*1#

З.Ы. А вобще смотря как часто и в каких количествах нужен инет. У Киевстар и ЮМС сейчас тоже неплохие предложения. 5 грн абонка в сутки и 5 коп. мегабайт инета.
Горожане
+ 2
Местный
спасибо за помощь. буду что то думать.
Горожане
0
Командировочный
А доступом через МТС кто то пользуется?
Как отзывы?
Горожане
+ 10
Почетный
гражданин
Я постоянно пользуюсь интернетом через Лайф и Киевстар.
Если есть вопросы - задавайте...
:drinks:
"Как отличить христиан от неверных?" "Режьте всех, бог отличит своих"
Горожане
+ 49
Почетный
гражданин

Цитата:Написано: Digital
А доступом через МТС кто то пользуется?
Как отзывы?


5 гривней за 1 мегабайт :diablo: . Вот и все отзывы :lex_10:
Если Вы спорите с идиотом, то, пожалуй, он делает то же самое.
Горожане
+ 2
Местный
ednik
Ты отстал от жизни. Сейчас анлим 100 грн в месяц, либо абонка 5 грн в сутки и 5 копеек метр.
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте