Сім`я від А до Я

0
Горожане
0
Проездом
Kanarsky
12:37, 18.09.2012


Фізичні вправи укріплюють організм жінки, забезпечуючи повноцінне насичення його киснем, що так необхідно для плоду, що розвивається, і покращують роботу серцево-судинної та інших систем. Регулярні заняття знижують вірогідність виникнення токсикозу, родових ускладнень. Майбутні мами не нехтують гімнастикою легше народжують і швидше відновлюють форми. Спеціальні вправи підібрані так, щоб підтримувати тонус м´язів тих частин тіла, які через недостатньо активний спосіб життя під час вагітності стають слабкішими, - спини, живота, промежини.
Психологічна підготовка батька до участі життя вагітної у період вагітності.
Та відповіді на інші питання які виникають у жінок пыд час вагітності.
Горожане
0
Проездом


Дорослі і діти живуть під одним дахом, мешкаючи при цьому в різних світах.
Авторитет батьків - важлива складова успішності виховання дітей у сім'ї. Придбання авторитету в очах власної дитини - кропітка праця батька і матері. Думка батьків про рідних і близьких, оточуючих людях, колег, поведінка батьків у колі сім'ї та поза ним, вчинки батьків, їхнє ставлення до роботи і до сторонніх людей у ​​повсякденному житті, ставлення батьків один до одного - все це складові батьківського авторитету.
Горожане
0
Проездом


Питання: Чому дитина не їсть? Чому у дитини немає апетиту? Шлункові захворювання. Правильне харчування. На всі ці питання Ви отримаєте відповіді в даному сюжеті.
Отец-основатель
+ 430
Аксакал
familyshou, обсуждение какое-то предполагается? Или Вы только ролики размещаете?
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Горожане
0
Проездом
канешь предполагается) просто сегодня только первый день на форуме не всё ещё знаю)
Горожане
+ 509
Аксакал

familyshou (18.09.2012, 11:52) писал:канешь предполагается) просто сегодня только первый день на форуме не всё ещё знаю)


Ну..Форум на то и форум, что предполагает общение:-) С интересом буду следить за темой, если таковое предвидится..
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
Горожане
0
Проездом
150 видео роликов о семье и всё что с ней связано;)) так что я тут на долго)))
Горожане
+ 509
Аксакал

familyshou (18.09.2012, 12:39) писал:150 видео роликов


familyshou, роликов без комментариев, как модератор раздела, прошу больше не выкладывать!:-)
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
Горожане
0
Проездом
комментарии имеется в виду на ютубе или тут??
Горожане
+ 117
Почетный
старейшина
familyshou Вы Комаровский? Или вам за это платят?
Найкраще, "створене мною" - це мої діти... Дякую що ви є...
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте