Кременчук

0
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Ну не всі так вважають - надто ви швидкі на вироки.
Горожане
+ 2
Гастарбайтер
прокіп
13:30, 18.09.2012

адвокат Ульянов (18.09.2012, 11:51) писал:В українському написанні "Кременчук". А москалі най називають як хочуть - то вже їх проблеми....


Та дуже вже вони вольготно почали себе почувати на нашій землі. А все почалося в кінці 50-х років, коли вони заповнювали масово Кременчук з будівництва ГЕС, льотного училища та переселенців на КрАЗ. Я пам'ятаю бійки тодішні між місцевими та зальотними масштабом сотні на сотні. Одна з таких бійок відбулася в парку коло ТЕЦ, міліція з автоматами нічого не могла вдіяти. Ще була вилазка кременчуцьких на Кремгес, де вони вночі скинули декілька палаток приїзжих з кручі прямо з людьми. Напад був здійснений вночі. Для боротьби з експансією чужаків тоді відбулася консолідація кременчуцьких угрупуваннь "Занасип", "Гори", "Щіміловка"... До речі, один з ватажків місцевих щіміловських був по прозвіщу "кацап" (Сергій Колєсніков), але він воював проти нашестя нової орди в Кременчук. Так і помер Серьога в 90-х вже справжнім патріотом України.
До речі, все це відбувалося одночасно з хрущовською русифікацією кременчуцьких шкіл, по якій моя 3-а школа просто зникла, перетворившись всупереч волі кременчужан в російськомовну 13-у.
Iva
Жандармы
+ 221
Аксакал

прокіп (18.09.2012, 12:10) писал:Так і помер Серьога в 90-х вже справжнім патріотом України.


А мы тут гадали, кому присвоить звание "Почётный гражданин Кременчуга"!

адвокат Ульянов (18.09.2012, 11:51) писал:В українському написанні "Кременчук". А москалі най називають як хочуть - то вже їх проблеми....


В русском написании - "Кременчуг", а кому не нравиться - их проблемы!
Ну, всё ясно. Я думал тут про историю, а тут про национал-фашистов к выборам.
Горожане
+ 2
Гастарбайтер
Ці неуки навіть московське та руське плутають. Хлопче, ти такий же руський, як американський індієць є індусом. Та до теми.
Навіть розвалини Кременчука 50-х років мали більш пристойний вигляд ніж теперішня жлобська "продвінутость" зі зруйнованою культурою та екологією. Приїжджі зайди зруйнували Дніпро, спотворили землю Комсомольськами, КрАЗами, Біохімічними підприємствами, НПЗ для пере6робки далекої татарської нафти... Доказ руйнування Кременчука є різке зменшення єврейського населення, яке реагує на такі еколого-культурні катастрофи.
Горожане
+ 298
Великий Гуру

прокіп (18.09.2012, 12:10) писал:Та дуже вже вони вольготно почали себе почувати на нашій землі. А все почалося в кінці 50-х років, коли вони заповнювали масово Кременчук з будівництва ГЕС, льотного училища та переселенців на КрАЗ.


А до этого его массово заселяли украинцы. Понаехали понимаешь.

Всех жителей (с посадом Крюковым) в 1892 г. было 54831. Православных 18854 чел., единоверцев 1060, раскольников 820, евреев 33245, караимов 106, римско-католиков 429, протестантов 278, магометан 30.

Причем к православным относились и русские.
И я надеюсь - мы победим.
Больше: я уверен - мы победим. Потому что разум должен победить.

Е. Замятин "Мы"
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру
Что-то знакомое слышится в интонациях.
Неужто роман степанович сменил ай-пи и тем преодолел бан?
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
Горожане
+ 298
Великий Гуру

прокіп (18.09.2012, 13:03) писал:Доказ руйнування Кременчука є різке зменшення єврейського населення, яке реагує на такі еколого-культурні катастрофи.


Ага. Так же как и украинское население Западной Украины.
И я надеюсь - мы победим.
Больше: я уверен - мы победим. Потому что разум должен победить.

Е. Замятин "Мы"
Iva
Жандармы
+ 221
Аксакал
Ребяты!
Вопросов больше нет!
Национал-фашисты - не мой профиль!
Горожане
+ 2
Гастарбайтер

Цитата:Национал-фашисты - не мой профиль!

Його профіль - варвари-більшовики. Цікаво, він хоч уявляє різницю між націонал-соціалістами та фашистами? Навряд чи. Йому в ПТУ показали різні слова та не розказали їх суть.

Цитата:Причем к православным относились и русские.

В суздальців своє "православіє", вони не за Господні заповіді, вони "за хана і отєчєство".
Горожане
+ 298
Великий Гуру
Скат
18:26, 18.09.2012

прокіп (18.09.2012, 17:18) писал:В суздальців своє "православіє", вони не за Господні заповіді, вони "за хана і отєчєство".


Я не буду комментировать религиозные вопросы. Речь в том, что это украинцы "понаехали" в еврейско-русский Кременчуг. А никак не наоборот. Со времен Кременчуга как центра Новороссийской губернии украиноязычное население никогда не составляло тут большинства. Более того украинское по национальности население стало составлять большинство только после начала сталинской индустриализации.
И я надеюсь - мы победим.
Больше: я уверен - мы победим. Потому что разум должен победить.

Е. Замятин "Мы"
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте