Точка зору кременчужан на владні ініціативи

0
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Товариство - мабуть ви знаєте ініціативу міської влади про присвоєння на день міста звання почесний громадянин Кременчука льотчику - космонавту Петрові Климуку. Як було сказано на останній апаратній нараді цію ініциативу вже узгоджено з Москвою, Полтавою...
І ще одне- керівники промпідприємств виходять з ініціативою про перейменування вулиці Квартальної на ім"я вулиці Миколи Івановича Залудяка ( все це в Інеті є).
Самі ініціативи пройдуть без обговорення з кременчужанами. Мені ж як журналісту цікава думка громадян - що ми думаємо, якщо звісно щось думаємо, з цього приводу?
Горожане
+ 2
Гастарбайтер
керівники промпідприємств спонсируют "перейменування" вулиці Квартальної на ім"я вулиці Миколи Івановича Залудяка?
Каждое мгновение жизни - чудо!
Горожане
+ 178
Великий Гуру

писатель (14.07.2013, 09:02) писал:Мені ж як журналісту цікава думка громадян - що ми думаємо, якщо звісно щось думаємо, з цього приводу?


Карты в ЖПС надо обновлять будет. В паспортах прописку жителям менять - бюджету копейка... И как, заживут люди на ул. Залудяка... Всем аж завидно станет...
С уважением,
Сергей
Забаненные
-3
Почетный
гражданин

писатель (14.07.2013, 09:02) писал:Самі ініціативи пройдуть без обговорення з кременчужанами. Мені ж як журналісту цікава думка громадян - що ми думаємо, якщо звісно щось думаємо, з цього приводу?



денег срубить поступила команда , вот придумали как :)
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Я теж такий розумний. Микола Іванович, покійний - людиною був непоганою. Жив він у будинку на вулиці Радянській. Поруч з СШ №20. Але переіменовувати будуть вул. Квартальну. На ній немає житлових будинків . Там синагога є, центр дитячої творчості та спортивна школа
Горожане
+ 37
Местный

Цитата:Але переіменовувати будуть вул. Квартальну.


Намек ясен. Не трогайте ул Советскую, мы там живем, кстати в доме Залудяка. То квартальную пусть и переименуют. Ведь сами же пишете что:

Цитата:На ній немає житлових будинків . Там синагога є, центр дитячої творчості та спортивна школа


Или хотите вот так, на ровном месте создать проблему для жителей нашей улицы?
" Вас орда?.. а нас Рать!"
Отец-основатель
+ 430
Аксакал

писатель (14.07.2013, 09:02) писал:Самі ініціативи пройдуть без обговорення з кременчужанами.


А что тогда обсуждаем?
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
22:22, 15.07.2013
ок - багато речей обговорюємо. інколи - це корисно - як зразка намірів влади підвищити тарифи.а трохи попатякали івсе добре - намірів як не було

І ще - а чого проблеми - в принципі Микола Іванович - гарний чоловік був. Памятаю його виступи. Чого ж тоді проблеми ? Канарський казав - дебати не цікаві. Якраз в газету і пишу.
Citadel - ваші аргументи звісно цікаві. Навіть і сказати в цьому випадку нічого - чесно
Отец-основатель
+ 430
Аксакал
писатель, ну пусть хоть космонавту, чем очередному "выдающемуся" представителю правящей партии.

А на переименование улицы деньги где взяли?
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Данилейко дає - ПАТ Кредмаш - на перейменування вулиці Квартальної. Але там грошей як таких не потрібно - немає кого перейменовувати. Завод приватний не може для цього давати кошти бюджетній організації - корупція буде

Космонавт Клімук буде Почесним громадянином Кременчука
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте