Опалювальний сезон 2013-2014 у Кременчуці. Ваші зауваження

0
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Kanarsky
22:55, 07.10.2013
Товариство , газета Програма плюс шукає точки зору практиків і тих хто має досвід з цієї теми. Цікавлять рецепти боротьби з холодои у квартирах. Якщо кому неважко - відпишіть .Цікаво також чи є опалення у Крюкові ?
Горожане
+ 16
Гражданин
Так рецепты и так все знают)
Утепленные окна и двери, застекленный балкон и лоджия,утепление снаружи пенопластом( если дом панельный или блочный), теплый пол, батареи с хорошей теплоотдачей( при наличии отопления)))
Горожане
+ 85
Почетный
гражданин

писатель (05.10.2013, 19:00) писал:Цікавлять рецепти боротьби з холодои у квартирах. Якщо кому неважко - відпишіть


Секс, крепкий алкоголь и дрова в камине
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
20:23, 05.10.2013
Та отож - а як опалення немає ще ? Серйозно - наскільки утеплення стін впливає при відсутності тепла в батареях ?
Забаненные
-2
Залетный
Больше движений, чай горячий с лимоном , теплая ванная ) Носки , плед и хорошее настроение ! ... моржевание
Горожане
+ 37
Старожил
dan-violeta
21:32, 05.10.2013
Кроме всего перечисленного, конвектор или любой другой удобный обогреватель )
Якщо сьогодні ви встигли поділитися зі своїми близькими ніжністю, любов'ю, турботою, то, значить, ви зробили найважливіші справи у відпущений відрізок часу. І значить, що сьогодні - ви успішна людина.
Горожане
+ 509
Аксакал

shadow (05.10.2013, 19:20) писал:Секс, крепкий алкоголь и дрова в камине


Сразу видно - человек на Чукотку готовится:-) Овладел правилами выживания:-)))

писатель (05.10.2013, 19:00) писал:Цікавлять рецепти боротьби з холодои у квартирах.


Уехать до начала отоп.сезона туда, где хотя бы +20-24
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
21:38, 05.10.2013
Жозі - справді цікаво як люди виживать при холодних батареях опалення ? Напишу в газету - як вижити в холодній квартирі - рецепти від читачів Кременчук он лайн. Зима ще попереду і буде цікаво - напишу акуратно. Без політики
Горожане
+ 509
Аксакал

писатель (05.10.2013, 20:36) писал:Жозі - справді цікаво як люди виживать при холодних батареях опалення ? Напишу в газету - як вижити в холодній квартирі - рецепти від читачів Кременчук он лайн.


писатель, отак і виживають В кожній кімнаті по обігрівачу, всі теплі речі витягнуті з шафи, п'ємо чай з імбирем та потроху спустошуються запаси спиртного:-) Кожен тост - а їх за день с десяток - щоб Бог давав здоров'я тим, хто так гарно дбає про наш комфорт скоріше настало літо. Про секс забули що то таке, всі інстинкти замерзли, включаючи основний.
Думаю, яку забаву придумати замість? Мабуть, буду складати слово "вічність" із льодяних кубиків..
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
Горожане
+ 5
Местный
Диего
21:58, 05.10.2013
Не знаю как кто, а я перемёрз просто дико . Боюсь до 15-го, если отопление и правда включат 15-го, а не 30-го, я не доживу.
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте