Євромайдан сьогодні о 17:00 у зв'язку з надзвичайною ситуацією в країні

0
Горожане
+ 2
Проездом
У зв'язку з надзвичайною ситуацією в країні прошу ВСІХ кременчужан зібратись на Євромайдан сьогодні о 17:00 на площі Незалежності. Прошу максимальний репост!


Модератори, прошу вибачення за повторне створення схожої теми, але ситуація справді надзвичайна. Завтра прошу видалити цю тему.
Горожане
+ 237
Великий Гуру
Brainstorm,
Если Вы организатор, то может что-то с временем сделаете?
Многие работают до 17-00. Людей с работы могут просто физически не выпустить.
"Не верь моей улыбке. Улыбка- это всего лишь движенье мускул лица. А я могу воткнуть тебе в спину нож не переставая улыбаться..."
Горожане
+ 30
Почетный
гражданин
а какая программа мероприятия?
...все что нам нужно для счастья - быть увлеченным чем-либо
Горожане
+ 2
Проездом

nikolay13 (20.02.2014, 15:11) писал:Brainstorm,
Если Вы организатор, то может что-то с временем сделаете?
Многие работают до 17-00. Людей с работы могут просто физически не выпустить.



Я не організатор, але швидко отримую інформацію зі штабу. З часом нічого зробити не можу.

За нашими по дорозі в Недогарки ведеться слєжка!!!!!!Номерні знаки 9192АЕ , кремовий колір Чері. в салоні 4 чоловіки.
Прошу всім максимальний репост!
Gen
Забаненные
+ 10
Старожил

Brainstorm (20.02.2014, 16:26) писал:За нашими по дорозі в Недогарки ведеться слєжка!!!!!!Номерні знаки 9192АЕ , кремовий колір Чері. в салоні 4 чоловіки.
Прошу всім максимальний репост!


За кем за "вашими"????И с какого штаба информация???Опять мясо собираете,чтоб отправить на убой?
Я не умею выражать сильных чувств, хотя могу сильно выражаться.
Горожане
+ 2
Проездом
Все нормально, то Візит
Горожане
+ 237
Великий Гуру

Brainstorm (20.02.2014, 16:26) писал:Я не організатор, але швидко отримую інформацію зі штабу. З часом нічого зробити не можу.


Если взяли на себя роль быть тут голосом этого штаба, то пожалуйста, поменьше эмоций и вбросов.
Их сейчас и так дофига.

Кровушки и без этого налилось...
"Не верь моей улыбке. Улыбка- это всего лишь движенье мускул лица. А я могу воткнуть тебе в спину нож не переставая улыбаться..."
Отец-основатель
+ 430
Аксакал

Brainstorm (20.02.2014, 16:50) писал:то Візит


Следил «Визит»?
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Горожане
+ 40
Почетный
гражданин
vpnsudoplatov
00:07, 21.02.2014
У КРЕМЕНЧУЦІ ПАНІКА. ЛЮДИ ЗАЙМАЮТЬ ЧЕРГУ ЗА ЩЕ ПРАЦЮЮЧИМИ БАНКОМАТИМИ

Цитата:Мешканці Кременчука активно знімають кошти з банківських карток, там де це ще можливо. Втім, самі банкомати Приватбанку вже не працюють тож громадяни знімають кошти приватівськими картками з банкоматів банку «Фінанси і кредит».
Найкраще спостерігати за тим, як місто потихеньку огортає тиха паніка – кременчуцький міськвиконком, де перед банкоматом зросла немала черга.
У черзі як працівники самого виконкому, так і міліціонери, які у посиленому складі охороняють владне приміщення.
Що стосується банкоматів, то така ж приблизно картина по всьому місту, причому це стосується всіх банківських установ, у яких громадяни знімають кошти.
В той же час, у самих магазинах міста паніки не спостерігається, натомість самі продавці заявляють що банківська система не працює приблизно з обіду.
О.Курилов


тут
Был на Раковке сегодня людей очень много , во многих банкоматах денег уже нет !
Горожане
+ 74
Великий Гуру
ПРОЩАННЯ З ГЕРОЄМ УКРАЇНИ ІГОРЕМ СЕРДЮКОМ. Завтра об 11-00. Вул. Першотравнева №3

Завтра об 11-00 біля будинку №3 на вулиці Першотравневої розпочнеться церемонія прощання з Героєм України, кременчужанином Ігорем Сердюком, якого було вбито на столичному Майдані 19 лютого.
Далі, від будинку де жив Ігор, колонна кременчужан, які прийдуть, аби віддати нашому земляку данину пам’яті, пройде по вулиці Перемоги, Леніна й поверне до Свято-Миколаївського собору, де благочинний Володимир проведе чин відспівування.
Поховають Ігоря Сердюка на Свіштовському кладовищі.
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация