Робота за кордоном для студентів - Au Pair

0
Горожане
0
Отже, пакет на три країни - Норвегія, Швеція, Данія. (є свої нюанси, якщо дівчина вже була раніше о-пер - таке треба взнавати і тоді радити ще регіон)

Якщо 1 раз була о-пер, то не можна до Швеції, якщо 2 рази - не можна ще й до Данії.

Вимоги до учасників програми:

 дівчата від 18 до 30 років (включно)

 наявність мінімум атестат про закінчену середню освіту (11 кл / 9 + коледж)

 володіти англійською мовою на високому рівні

 бажано мати водійські права та досвід водіння, так як все більше і більше сімей шукають дівчат з водійськими правами. Ця умова не обов'язкова, але робить розміщення більш легким.

 досвід догляду за дітьми.

Що сім'я очікує від дівчини:

 серйозність і відповідальність, бажання стати членом приймаючої сім'ї

 дотримання правил приймаючої сім'ї та повагу до приватного життя приймаючої сім'ї

 бажання вивчати державну мову країни

 любов до дітей і бажання піклується про них

 бажання і готовність допомагати в роботі по дому без щоденного нагадування і вмовляння

 здатність адаптуватися до звичок і звичаїв приймаючої сім'ї

 гнучкість, поступливість. Приймаючі сім'ї не є роботами, і хоча існує графік роботи, дівчина повинна розуміти, що неможливо не міняти графік протягом всього перебування в приймаючій сім'ї. У разі, коли сім'я потребує дівчині, наприклад, хвороба дитини, вона повинна розуміти ситуацію і бути готовою допомогти. якщо дівчина вважає робочі години, так само буде надходити і сім'я

Приймаюча сім'я надає дівчині:

 Тривалість програми 12-24 місяці. *

 Допомога в догляді за дітьми і нескладна домашня робота 30 годин в тиждень.

 Проживання в сім'ї (сім'я надає окрему кімнату), безкоштовне харчування разом з сім'єю.

 Мінімум 1 вихідний день в тиждень.

 Відпустка від 4 до 5 тижнів протягом року. **

 Обов'язкове страхування. ***

 Мовні курси рідної мови країни перебування і унікальна можливість вивчати іноземну мову шляхом занурення в мовне середовище. ****

 Гроші на кишенькові витрати - в залежності від країни.0973742625 0685075044
Горожане
0
Проездом
А какая зарплата? (не увидел, сорь)
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте