Детская жестокость

0
Горожане
0
Аксакал
Предыдущая тема с данным названием удалена по просьбе ее автора.
По уважительной причине...

Спасибо всем ее участникам.
Извините, но так было необходимо...
"Если кто-то вас не переваривает, значит не сумел сожрать". :)
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Піднімали тему по Крюкову - побиття в школі, обіцяв скрізь побувати - побував. Про те, що сталося - знають вже всі зацікавлені особи - батьки дівчат, школа, міліція, управління освіти. Звіт надрукований в ЗМІ - писав акуратно, але точно - спасибі всім, хто допомогав. Що робити далі - не знаю. Але це вже другий такий випадок у одній і тій же школі. Не так давно - мабуть днів 5 тому про перший епізод, що стався місяця 4 тому, показували на 5-у каналі
Горожане
+ 131
Великий Гуру
Раз в газете написали, может кто-то и пошевелится.
Только жаль, что результаты не описаны... только рекомендации - кому куда пойти, чего сделать...
Горожане
+ 74
Великий Гуру

Цитата:Раз в газете написали, может кто-то и пошевелится.
Только жаль, что результаты не описаны... только рекомендации - кому куда пойти, чего сделать...



Пошевелятся - нет другого выхода. А выводы, наверное, не мне делать - есть родители детей и все другие действующие лица. Хотя вывод такой: "казнить нельзя помиловать" - надо только запятую поставить. Для запятой, чтобы поставить, время еще есть - решения пока нет: нужно это или нет?
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Можу сказати громаді наступне. Сьогодні, у вівторок, всіх дітей, які були помічені в Крюківському інцинденті 29 травня ставлять на облік в міліцію. І всі вони, разом з батьками послухали сьогодні спочатку лекцію, що перш за все варто бути людиною. Лекцію читає начальник відділу громадської безпеки КМУ УМВС Денис Захарченко. Далі - наоблік зі щотижневим відмічанням в Крюківському райвідділі. Можу ще сказати, що стаття опублікована і до міста їдуть мої колеги зі столичних ЗМІ - всіх цікавить що саме сталося і чому. Думаю, що цей випадок буде наукою для всіх, хто у справі замішаний.
Горожане
+ 85
Заслуженный
пенсионер

писатель писал:Можу сказати громаді наступне. Сьогодні, у вівторок, всіх дітей, які були помічені в Крюківському інцинденті 29 травня ставлять на облік в міліцію. І всі вони, разом з батьками послухали сьогодні спочатку лекцію, що перш за все варто бути людиною. Лекцію читає начальник відділу громадської безпеки КМУ УМВС Денис Захарченко. Далі - наоблік зі щотижневим відмічанням в Крюківському райвідділі. Можу ще сказати, що стаття опублікована і до міста їдуть мої колеги зі столичних ЗМІ - всіх цікавить що саме сталося і чому. Думаю, що цей випадок буде наукою для всіх, хто у справі замішаний.


Главное, чтоб эти девочки выводы сделали, и не повторили то, от чего волосы дыбом встают.
У настоящей любви нет срока годности:-)
Горожане
0
Аксакал

писатель писал:Можу сказати громаді наступне.



Так и надо!
Хотели известности - получите...
"Если кто-то вас не переваривает, значит не сумел сожрать". :)
Горожане
-582
Заслуженный
пенсионер

Yara писал:Так и надо!
Хотели известности - получите...


+1
Горожане
+ 11
Гастарбайтер

писатель писал:...всі вони, разом з батьками послухали сьогодні спочатку лекцію, що перш за все варто бути людиною...



Лекция - как это действенно и по-родному, по советски!!!!!!!
Прям скупая мужская слеза скатилась по щеке и с привкусом комсомольского прошлого возродила надежду на светлое, сознательное будущее подрастающего поколения....
Вот и всё, что я могу сказать по этому поводу.
(Форест Гамп)
Горожане
-582
Заслуженный
пенсионер

Филин писал:Лекция - как это действенно и по-родному, по советски!!!!!!!
Прям скупая мужская слеза скатилась по щеке и с привкусом комсомольского прошлого возродила надежду на светлое, сознательное будущее подрастающего поколения....


С удовольствием выслушаем Ваше предложение по этому поводу
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте