Недвижуха

0
Горожане
+ 5
Залетный
Хто може підказати, чи змінилась динаміка вартості квартир від січня 2009 до травня?

Буду вдячна, якщо хтось з місцевих скине кілька сайтів по нерухомості у місті, якщо такі, власне, є!
Горожане
+ 3
Гражданин
Меня интересует стоимость аренды небольшого офиса в черте города. Желательно, в каком районе - какая стоимость?
Горожане
+ 7
Почетный
гражданин
prydka,
публикация здесь ссылок, кажется, не приветствуется.
Поищите "приватка" - там много. Правда, в основном, агентства, маскирующиеся под частников.

anatoliy,
Не так давно видел на Московской (там, где бывший кирпичный завод) офисы по 50 грн за квадрат. Есть и маленькие.
Там же в здании кафешка, автомойка...
"нельзя попустительствовать беспорядку ради того, чтобы избежать войны, ибо войны не избежать, а преимущество в войне утратишь"
Горожане
+ 5
Залетный
Змей
якщо мати справу з агентами, відсоток того, що намагатимуться надути - достатній, я вірно розумію???
чи все ж у місті є більш-менш чесні до клієнтів ??
і наскільки оголошення у приватці - відповідають заявленим цінам??

дякую...
Горожане
+ 7
Почетный
гражданин
prydka,
агентства (я подразуеваю под этим тех, кто регулярно занимается недвижимостью) мухлюют на аренде.
Берут оплату за подбор квартиры, а потом долго водят за нос.
Сумма мелкая - 100-200 грн - но теряешь время.

По продажам - не знаю что и как.
"нельзя попустительствовать беспорядку ради того, чтобы избежать войны, ибо войны не избежать, а преимущество в войне утратишь"
Горожане
+ 5
Залетный
Змей

саме така фігня і у Києві...
щоб знайти, щось більш-менш (з жахливими старими меблями та вхідними дверями) агенту доведеться за пошуки викласти доларів 100... + хата за три тисячі + бажано за два місяці перший і останній
ну, в Кр-ці у простих людей зп менші, тож і беруть 100-200 грн...
у мене колись подруга в місті намагалася, щось знайти - пісунули однокімнатну розвалюху - взяли гроші за пошуки, а потім просто не з"явилися... довелося підключати пресу - ну, так спільними зусиллями відвоювали 200 грн...
Горожане
+ 20
Старожил
Если вам нада просто снять квартиру - берёте приватку и читаете. Там вы найдёте много интерестного. У меня сотрудница недавно выбирала - нашла. никаких агенств. Хотя через одно недавно купил квартиру - всё ок/!!!
keep it simple, stupid!!!
Горожане
+ 5
Залетный
gudvin

я сподіваюсь мені поталанить і я натраплю саме на ваше агенство - назву не скинете ?
Горожане
+ 20
Старожил
Ярослава
keep it simple, stupid!!!
Горожане
+ 5
Залетный
gudvin

якщо ви нещодавно купували квартиру - то вже точно знаєте - чи змінилася вартість у гривні (до кризи і під час) ???

який торг??? у Кивєві скажімо - 4-5 тисяч - норма
в Кременчуці - 100-200 доларів - десь так?????


дякую!
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте