Загибель туристичної групи Дятлова

0
Горожане
+ 3
Командировочный
vox stellarum
11:21, 17.03.2012
Тема, яку я б хотів обговорити, не стосується Кременчука та навіть України, але я не знайшов розділу, який більше підходив би для її створення, позаяк вона напряму пов'язана і з історією, і з географією. Йдеться про трагічний випадок, який стався у лютому 1959 р., коли група з дев'яти туристів під керівництвом Ігоря Дятлова вирушила в похід та за вельми неоднозначних умов загинула в горах Північного Уралу. Тут можна знайти досить докладну інформацію про зазначенией випадок, а тут -- документи, щоденники, матеріали карної справи й т.д. Розумію, що, як кажуть, "літер багато", але кому цікаво -- той прочитає.

Я не є прихильником усіляких містичних теорій, та й взагалі завжди був матеріалістом. Але причини загибелі цих 9 людей до сих пір, півстоліття потому, залишаються нез'ясованими, а будь-яке припущення має бодай один серйозний недолік. Я чітко усвідомлюю те, що однозначну відповідь на питання щодо причини їхньої смерті наразі ніхто дати нездатний, і досить вірогідним є те, що цю таємницю ніколи не буде розкрито. Але все одно хотілося б послухати думки інших дописувачів.
"Ти знаєш, що ти — людина?" В.А. Симоненко
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
xlm
Горожане
+ 32
Гражданин
Я больше склонен к версии элементарного преступления. Вот здесь человек все разложил по полкам. http://murders.ru/Dyatloff_group_1.html
Забаненные
+ 23
Старожил
http://lurkmore.to/Перевал_Дятлова

Это шоле? Дык вродь написано все, чего уж добавить-то? Построить свои бессмысленные версии?
что падает, то нужно еще толкнуть!
Горожане
+ 3
Командировочный
vox stellarum
22:24, 05.07.2012
AD, xlm, дякую, що долучилися до обговорення. Я вже, чесно кажучи, думав, що цей випадок взагалі нікого не цікавить. Виявляється, що ні. Сам я до останнього часу дотримувався думки, що до вбивства туристів так чи інакше причетні військові, а також, можливо, засекречена зброя масового знищення. Зараз я невпевнений і у цій версії.
AHTOH, а чому б і не обговорити? Он у сусідній темі щодо мовного закону й Верховної (з)Ради все полемізують...
"Ти знаєш, що ти — людина?" В.А. Симоненко
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру
AD
00:21, 06.07.2012
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
Забаненные
+ 23
Старожил

vox stellarum (05.07.2012, 21:22) писал:AHTOH, а чому б і не обговорити? Он у сусідній темі щодо мовного закону й Верховної (з)Ради все полемізують...


И что? Устроим тут эпичный срач на тему гэбня/зеки/нло?
Вбрасывайте, включу вентилятор.
что падает, то нужно еще толкнуть!
Забаненные
+ 2
Гастарбайтер
Интересно, обращался ли кто-то к экстрасенсам? Что они говорят? Вся загадка здесь - это почему ребята ушли из палатки.
Горожане
+ 3
Командировочный

бодя (06.07.2012, 12:13) писал:Интересно, обращался ли кто-то к экстрасенсам? Что они говорят? Вся загадка здесь - это почему ребята ушли из палатки.


Інформації про це в Інтернеті мало. Наприклад, тут є дещо: "Экстрасенсы, привлеченные мною для анализа ситуации, настаивают на вмешательстве параллельных цивилизаций." Вилами по воді.
"Ти знаєш, що ти — людина?" В.А. Симоненко
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте