"Лишние" жертвы "голодомора"

0
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
21:55, 06.05.2012

Цитата:Закупорьте -ка отверстие.


Друже - купортесь ка сами. А краще - запропонуйте це своїм пацієнтам. У вас це вийде.
Уточняйте списки, хто вам заважає. Заодно і факти почитайте, як їли дітей в селі Піщане Кременчуцього району. Але думаю, ті, кого з"їли - не жертви голоду . Це будуть жертви канібалізму.
Удачі вам в підрахунках
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру

писатель (06.05.2012, 20:45) писал:

Цитата:Закупорьте -ка отверстие.


Друже - купортесь ка сами. А краще - запропонуйте це своїм пацієнтам. У вас це вийде.
Уточняйте списки, хто вам заважає. Заодно і факти почитайте, як їли дітей в селі Піщане Кременчуцього району. Але думаю, ті, кого з"їли - не жертви голоду . Це будуть жертви канібалізму.
Удачі вам в підрахунках


Тамбовского волка в друзья себе берите.
Будете кидаться тут диагнозами(ни ..в них не соображая) получите собственное определение,свободное от цензуры .
Не в своей газете и не дома,чтоб так разговаривать.
Чтоже касается коррекции списка- здорово. Губернатор, зам. директора архива(то бишь держслужбовцы) и прочие выполняют указ президента ( и халтурно).
А теперь я должен делать за них их работу.
Пожалуйста. Поставят меня на место Асадчева- буду работать. Нет- пусть сам работает.
Невелика тяжесть прочитать внимательно книжку .
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
Горожане
+ 180
Великий Гуру
Панове! Або дискутуємо цивілізовано, або тему закриваю.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
17:00, 24.05.2012
Спеціальна комісія міськвиконкому сьогодні прийняла рішення про присвоєння назви скверу що на пр. Полтавському назви сквер "Пам"яті жертв Голодомору 32-33 років". Сквер розташовано на місці поховання мешканців села Велика Кохнівка, які померли від голоду в 1932-33 роках. Рішення прийнято одноголосно і без особливого обговорення.
Психічні ідеї, зразка, назвати сквер по імені вулиці, що поряд - Молодогвардійців, теж лунали . А в самому сквері (депутат міської ради Григорій Брижаха каже), слід зробити алею, присвячену пам"яті жертв голоду. У підсумку був би сквер Молодогвардійців з алею пам"яті померлих від голоду і відповідним пам"ятним знаком, який присвятять цій трагедії.
Але, як на мене, це вже дуже важка форма психічних розладів (ця пропозиція) , тому таку думку проігнорували
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте