Благодійна виставка-ярмарок «Чужих дітей не існує»

0
Горожане
+ 28
Почетный
гражданин
Mashenka
21:55, 27.09.2011
Чужих дітей не існує

Довели кременчужани, які взяли участь у Першій благодійній виставці-ярмарку, яка відбулася 23-25 вересня в міському палаці культури. Саме завдяки небайдужості кременчужан напередодні ярмарку було зібрано більше 180 виробів ручної роботи. На виставці були представлені різні техніки hand-made: в’язання, валяння, декупаж, скрапбукинг тощо.

Крім кременчуцьких майстрів hand-made на виставці були представлені роботи вихованців спеціалізованої школи-інтернату та центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Метою заходу було привернення уваги громадськості до дітей, які опинилися у важких життєвих обставинах, зібрати кошти для вихованців шкіл-інтернтів Кременчука, центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів та дітей, що мають онкогематологічні хвороби.

Інший аспект ярмарку спряамований на популяризацію hand-made та рукоділля, об’єднання творчих людей незалежно від статі, віку, соціального статусу та національності. Саме у неділю, 25 вересня, за ініціативи молодих кременчужанок було проведено 2 майстер-класу з виготовлення іграшок.

За час роботи виставки-ярмарку було зібрано 1700 грн. Ці кошти підуть на потреби дітей з шкіл-інтернатів м. Кременчука, центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів та дітей, хворих на онкогематологічні хвороби.
П.С. До конца недели будут все бумажные отчеты
Молодой девушке требуется некоторое время, чтобы найти мужчину на всю жизнь. Это не мешает ей тем временем выходить замуж. (с) Колетт, фр. писательница
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте