Професійні досягнення

2012-03-06T20:32:14+02:00 2015-08-13T08:30:47+03:00
0
Горожане
+ 370
Аксакал
Пропоную юристам ділитись в цій своїми професійними досягненнями на тернистій ниві утвердження в нашій багатостраждальній країні способу життя за правом, а не за поняттями та силою.

Почну з себе та приємної сьогоднішньої новини:
ухвалою апеляційного суду Кіровоградської області сьогодні було залишено в силі виправдувальний вирок начальнику однієї з податкових інспекцій у Кіровоградській області і виправдувальний вирок набув законної сили. Обвинувальний висновок по справі підписував 1 заступник прокурора області, де вона і перебувала на неусипному контролі. Прокурор просив 7 років позбавлення волі з арештом в залі суду. Підсудний ( вже колишній) 1.5 року був відсторонений від посади та знаходився на підписці про невиїзд. Просто горить тепер бажанням покарати всіх, хто був причетний до цієї замовної кримінальної справи, і я його розумію. Треба було бачити шалені очі людини, яка вийшла з такої передряги після оголошення змісту ухвали апеляційного суду!

За останні півроку в моїй практиці, яка нараховує не багато кримінальних справ ( спеціалізуюсь на податковому, адміністративному та господарському праві) це вже другий виправдувальний вирок, залишений в силі апеляційним судом ( перший - випрадувальний вирок в Лозівському районному суді Харківської області у справі про ДТП).

Складається враження, що в нашій правовій системі щось зі скрипом, але починає змінюватись з чим можу всіх нас тільки привітати
Мф.6.33
Горожане
+ 266
Великий Гуру
Все сообщения, не касающиеся этой темы перенесла во вновь созданную тему! Здесь пишем только о достижениях!!!!
Совесть придумали злые люди, что бы она мучила добрых.
Горожане
+ 370
Аксакал
Вироком автозаводського районного суду м. Кременчука була визнана винною та засуджена до двох років позбавлення волі за службову недбалість одна з голів ОСББ м. Кременчука. У звязку з амністією була звільнена від кримінальною відповідальності, але з неї було стягнуто на користь ОСББ більше 200 000 гривень, що для жінки, яка працює рядовим робітником, а обовязки голови ОСББ виконувала за 300 гривень в місяць означало продаж її квартири з публічних торгів та перебування у статусі вічного боржника. Справою займався місцевий адвокат, який порадив вирок не оскаржувати, так як не бачив в цьому ніяких перспектив.

Жінка звернулась до нас з проханням про допомогу.

На підставі поданої нами апеляційної скарги, апеляційний суд Полтавської області повністю виправдав засуджену зі скасуванням винесеного їй вироку та закриттям відносно неї кримінального провадження.

Сьогодні Вищий спеціалізований суд України відхилив касаційну скаргу першого заступника прокурора Полтавської області та скаргу ОСББ і залишив виправдувальний вирок суду в силі.

За правду варто боротись
Мф.6.33
Горожане
+ 370
Аксакал
ulysses
13:07, 16.07.2015
Ухвалою апеляційного суду Полтавської області було підтверджено виправдувальний вирок Крюківського районного суду відносно мого клієнта - проректора з наукової роботи одного з вищих навчальних закладів м. Кременчука.
Зміст ухвали на 90% складається з аргументів захисту щодо відсутності в діях обвинуваченого ознак кримінального правопорушення і наявності в його діях лише адміністративного проступку.
Честь і хвала суддям, що проявили мужність на знайшли в собі сили в цей час винести унікальне для правової системи України рішення - аналогів йому в судовій практиці України я не знайшов.
Кому цікаво, може прочитати
ухвала Апеляційного суду Полтавської області від 06 липня 2015 року
Мф.6.33
Горожане
Заслуженный
пенсионер
oleg14
08:33, 13.08.2015
адвокат Ульянов,
Вы конечно профессионал своего дела, но

Студент видать хотел проплатить сразу всю сессию ;-), но что-то не сложилось, не буду скрывать когда я учился пара вот таких "мертвых душ" проходила по всем журналам от конца и до конца вуза, видел одну такую студентку только когда она приехала перед дипломом. Как они умудрялись ответ на этот вопрос который каждый догадается прочитав то что вы привели.

Видать такие же "студенты" таким же образом "отучившиеся" и не смогли довести дело до логического конца.
 
Доступ закрыт.
  • Вам запрещено отвечать в темах данного форума.