Сучасний фашизм

-4
Горожане
+ 370
Проездом
Kanarsky
22:19, 26.02.2014
В сучасний політичний український лексикон повернувся термін "фашизм" та "нацизм".
Ввели його в обіг з легкої руки ніхто інший, як регіонали, наскільки я памятаю, в 2004 році на президентських виборах, як основну зброю проти Ющенко.
Саме прихильники останнього, як і будь-які українські націоналісти, клеймились "фашизмом" та "нацизмом".
Диявольска зброя, особливо з розрахунку на те, скільки горя було на цій землі від другої світової і як кілька десятків років після її закінчення ідеально налаштована ідеологічна машина ліпила рефлекс собаки Павлова на слово фашист - на рівні підсвідомості спрацьовував рефлекс ненависті до тих, хто ставав носієм такого ярлику.

Отже, вони - це фашисти, а ми - це "нашідєдивоєвалі".
Але - чи воювали "наші дєди" проти фашизму, чи за фашизм?
Чи є сучасні обурені мужчини, які бють мітингувальників в Керчі фашистами чи антифашистами?
Ось визначення фашизму з вікіпедії:

Цитата:Фашизм у владі опирається на масову тоталітарну політичну партію (приходячи до влади, вона стає монопольною), підконтрольні владі профспілки і незаперечний авторитет «вождя», «дуче», «каудільо», а також на масовий ідеологічний і фізичний терор.
Ознаки фашизму як ідеології, політичного руху і соціальної практики:
фашисти зазвичай мають тверду позицію проти будь-якого розділу зв'язку політичних поглядів на лівий-правий спектр, вважаючи його недостатнім для опису своїх переконань.[13][14]
обґрунтування переваги і обраності однієї, обраної в силу цього панівної нації (під нацією, як і під державою, розуміється один індивід (як правило, масштабів культу особи), або їх невеличка група, що триває історично і об'єднаних однією ідеєю сильної особистості, мілітаризму, тоталітаризму, постійної війни, і панування) дискримінація стосовно інших «чужорідних», «ворожих» націй і національних меншин[15][16], класів,[17] рас, індивідів,[17] груп індивідів (бо можуть мислитись лише в державі),[17] суспільств,[17] партій,[17] профспілок[17] і тд.. Антиіндивідуалізм.[18] Особиста позиція в колективі, наприклад, національного характеру, етнічного, расового або соціальних класів, або щодо організацій громадянського суспільства — пригнічується.[19]
утвердження насилля і терору з метою придушення політичного противника і будь-яких форм інакодумства[20]; Нижче наведене висловлювання Ренана, Муссоліні вважає передфашистським: «Розум, знання — продукти Людства, але це химера — бажати розуму безпосередньо для народу і через народ»; «Для існування Розуму зовсім немає необхідності, щоб він був загальним надбанням».[21] Позитивне ставлення до насилля.[22]
насадження режиму, заснованого на принципах тоталітарно-корпоративної державності, однопартійності та вождизму[23][24] Фашизм можна розглядати як крайню форму колективізму;
заперечення демократії та відкритості влади[25][26];
мілітаризація суспільства, створення воєнізованих формувань, і війна як обов'язок[27][28].[29] Фашизм рясно користується популістською термінологією: заклики до героїчних масових сил, щоб відновити славу минулого, і вимагає вірності єдиному лідеру, який, як правило, досягає масштабів культу особи.
проти ліберальних доктрин.


В це визначення сталінський СРСР вкладається просто ідеально, тільки лише замість панівної "нації" в СРСР був панівний "клас": все інше є просто ідеальним виразником терміну "фашизм".
Неважко бачити, що "нашідєдивоєвалі" саме за фашизм, а тому можуть бути науково коректно названі "фашистами".
Чи була би фашистською бандерівська держава? Хто знає, часи тоді були складні, але ж історія не знає частки "би", чи не так?

Міцні чоловіки, які одягають георгіївські стрічки та оголошують себе нащадками своїх дідів, які перемогли в другій світовій і лише на цій підставі - антифашистами, а всіх, хто їм опонує - фашистами, роблять інтелектуальну підміну, тому що не кожний, хто воює з фашистом - антифашист.
Тому що їх діди також були фашистами, оскільки воювали на боці фашистської держави СРСР проти фашистської держави Німеччини.
І тому якщо оголошувати себе нащадком справи своїх дідів, то інтелектуально чесно оголошувати себе і фашистом, а не зовсім навпаки.

Проте ж паразитування лише на військовій славі простих радянських воїнів - то справа, яка не дасть політичних дивідендів, оскільки вона не викличе ненависті до другої частини українського суспільства, яка чествує як героїв тих, хто воювали проти фашистської Німеччини та проти фашистського СРСР. І, крім того, назвати відкрито себе фашистом - то залучити проти себе весь той ідеологічний арсенал, який накопичив СРСР.

От і придумав геніальний політтехнолог трюк, коли нащадки слави фашистів стали називати фашистами тих, хто є нащадком слави антифашистів.

Крім того, що це підло, це ще й несе мегатони зла, оскільки одна частина суспільства науськується на іншу без будь-якої вини, просто тому, що має трохи інші погляди на історію, або на майбутній розвиток країни. Це паразитування на результатах ідеологічної роботи радянських комуністів, залучення та розпалювання не підсвідомому рівні величезної ненависті, яка повністю ірраціональна, тому що хто буде слухати аргументи людожера, який спалював в крематоріях сотні тисяч людей, грабував нашу країну, гвалтував та розстрілював, плюндрував та знищував?

10 років наша країна жила в цьому експерименті, коли в одній частині суспільства свідомо розпалювали ненависть, користуючись ідеологемою "фашист". І ті, хто йде зараз на зміну цій цинічній владі морально зобовязані випалити каленим залізом тих, хто цю ненависть між нами сіяв та ретельно плекав цілих 10 років.

Тим же, хто таки захворів на цю ментальну хворобу бажаю лише одного - одужати. І оцінювати своє минуле та сучасне не за ярликами, а за плодами.
Мф.6.33
Отец-основатель
+ 430
Аксакал
адвокат Ульянов, что с правилами будем делать?

Другими словами - идеологи "Свободы" пытаются под весь этот бардак отбелиться и насадить эту новую хрень.
Сучасный фашизм - это то, что начинается сейчас в стране.

адвокат Ульянов (23.02.2014, 20:34) писал:Але - чи воювали "наші дєди" проти фашизму, чи за фашизм?


Впредь прошу подобного говна больше на форуме не публиковать! Это уже за гранью.

Для сторонников отбеливающихся "свободовцев", очень занимательно чтиво:

Цитата:Избитый "свободовцами" Доний с сотрясением мозга находится в больнице

Внефракционный народный депутат Олесь Доний находится в больнице с сотрясением мозга. Об этом в комментарии УНИАН сообщила помощница депутата Анастасия Розлуцкая.

«То, что он написал на Фейсбуке, правда. Ночью ему стало хуже, и он оказался в больнице с сотрясением мозга», - сказала она.

По словам Розлуцкой, Дония избили в туалете Верховной Рады.

«Это два «свободовца». Это произошло в туалете. «Свободовцы» Мартынюк и Сиротюк», - отметила помощник.

Отвечая на вопрос относительно причин избиения Дония, она сказала, что «можно только догадываться».

«Причина - сообщения Олеся в социальных сетях относительно позиции партии «Свобода» в вопросе, который ставил Олесь Доний в первый день после того, как Рада собралась. Когда он сказал, что вопрос конституционной реформы был максимально оптимальным неделю назад, а сейчас требования изменились. Только то, что произошло на Майдане - должно быть первым требование отставки Януковича, а собственно, отстранения его от исполнения полномочий. После этого «свободовцы» подняли крик в парламенте», - сообщила помощница Дония и добавила, что на следующий день «полезли в драку в туалете».

Еще одной причиной драки может быть интервью Дония сайта gordonua.com в субботу утром, в котором он заявил о сепаратных договоренностях Тягнибока с Януковичем:

"Очевидно, речь идет о создании коалиции под новое правительство и новых глав администраций на местах. Очевидно, "Свобода" претендует на какие-то кресла, и все это будет до тех пор, пока Янукович президент. Если же Янукович не будет гарантом, то это будет означать не только досрочные выборы президента, но и парламента. И неизвестно, попадет ли в этот парламент "Свобода". С Януковичем у них до декабря будет разрешение на вхождение в правительство. Только с этим я могу связать их "антимайдановское" поведение", – предположил нардеп.

Вопрос Тимошенко, по словам Дония, был поднят в Раде весьма спонтанно, а особого желания его рассматривать у тройки оппозиционных лидеров не было.

"Вопрос о декриминализации статьи Тимошенко во время переговоров не возникал, а возник он экспромтом после заявления внефракционного депутата Виталия Чудновского. Поэтому только вечером Арсений Яценюк был вынужден подать и такую инициативу. Мало кто знает, что вечернее заседание сессии в четверг лично пытался сорвать Олег Тягнибок. По его предложению, этой сессии не должно было быть. Тягнибок это лично предлагал на встрече с Януковичем и Рыбаком, и спикер на это согласился. Фактически сейчас "Свобода" и оппозиция пытаются притормозить отстранение Януковича. Но как только Тимошенко выйдет, онаполомает планы этих "договорняков", которые пошли на теневые соглашения с Януковичем", – заявил Доний.

Добавим, что Олесь Доний является нардепом-мажоритарщиком от округа с центром в городе Коломыя. Определенное непонимание вызвало его голосование за бюджет-2014. Депутат объяснил это тем, что таким образом смог привлечь на свой округ деньги из госбюджета.

В свою очередь Сиротюк в комментарии УНИАН на вопрос о соответствующей информации отметил, что Доний в этом году голосовал за государственный бюджет, которым выделены дополнительные средства на финансирование «Беркута».

«От этих пуль погиб человек из «Небесной сотни», сотник Дидыч, который погиб на Грушевского», - сказал депутат.

На уточнение, отрицает ли он сам факт относительно избиения Дония и свою причастность к этому, Сиротюк посоветовал почитать официальный релиз на сайте «Свободы».

УНИАН

Источник ни у кого возражений не вызывает. Доказывать ничего не надо?
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Iva
Жандармы
+ 219
Аксакал

адвокат Ульянов (23.02.2014, 21:14) писал:В сучасний політичний український лексикон повернувся термін "фашизм" та "нацизм"


Всё так и есть!
33-й год по украински!
С факелами уже ходили.
Когда начнут жечь не угодные книги из библиотек?
Горожане
+ 297
Великий Гуру

Iva (23.02.2014, 21:37) писал:В сучасний політичний український лексикон повернувся термін "фашизм" та "нацизм"

По моему надписи и рисунки свастики и кельтского креста на стенах захваченной КГГА показывают это достаточно наглядно.

Как и зигующий представитель Правого Сектора в удаленном по неизвестным причинам модератором моем сообщении.
И я надеюсь - мы победим.
Больше: я уверен - мы победим. Потому что разум должен победить.

Е. Замятин "Мы"
Горожане
+ 180
Великий Гуру
Вольфганг Випперман. Европейский фашизм в сравнении 1922-1982

Цитата: Wolfgang Wippermann Europaischer Faschismus im Vergleich (1922-1982) Suhrkamp 1983


Цитата:СОДЕРЖАНИЕ
Введение
Глава1. Что такое фашизм? Смысл этого понятия, его история и проблемы
Глава 2. Итальянский фашизм. Возникновение и рост. Фашизм у власти.
Итальянское Сопротивление и конец фашизма.
ГлаваЗ. Национал-социализм. Возникновение и рост. "Третий рейх"
Поражения и успехи Сопротивления
Глава 4. Фашистские движения с массовой базой
Фашизм и национал-социализм в Австрии
Режим Хорти и венгерские "Скрещенные стрелы"
"Железная гвардия" в Румынии
Хорватские усташи
Фаланга и франкизм в Испании
Французские фашистские движения
Глава 5. Малые фашистские движения, фашистские секты и пограничные случаи
Проблема подразделения
Англия
Финляндия
Бельгия
Голландия
Фашистские секты в Дании, Швеции и Швейцарии
Норвежское "Национальное единение" - между сектой и
коллаборационистской партией
Пограничные случаи: Словакия, Польша и Португалия
Глава 6. Эпилог: неофашизм между политикой и полемикой
Заключение. Сравнительная история европейского фашизма
Был ли вообще фашизм? Послесловие к русскому изданию
Комментированная избранная библиография.

"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
A85
Горожане
+ 100
Великий Гуру
A85
12:34, 24.02.2014
Вот где кадры готовят для единомышленников АУ, "самоорганизаторов" майдана:

Цитата:Инструкторы НАТО готовят украинских террористов

В редакцию прислали любопытные фото- и видеоматериалы, снятые членами одной из украинских националистических молодежных организаций, проходивших летом 2006 года курс диверсионно-террористического обучения под руководством инструкторов НАТО на территории военной базы в Эстонии.



Источник, фото: http://www.sovr.krivbassinfo.com/cgi-bin/sovr.pl?lang=ru&action=showstat&sndir=2006_11&razd=4&stat=27
Ум человеческий … не пророк, а угадчик, … но не дано ему предвидеть Случая – мощного мгновенного орудия Провидения
(А.С. Пушкин)
Горожане
+ 297
Великий Гуру

адвокат Ульянов (23.02.2014, 22:41) писал:Скат, Ви ж розумний, багато цікавого писали, так легко ліпили ярлики "фашистів". Що зараз - немає натхнення?

Так все равно же удалите. Несмотря на доказательства в виде фотографий и видео.

Что поделаешь - революционная цензура в действии...
И я надеюсь - мы победим.
Больше: я уверен - мы победим. Потому что разум должен победить.

Е. Замятин "Мы"
Горожане
+ 297
Великий Гуру

адвокат Ульянов (24.02.2014, 10:46) писал:Скат, я просив спростувати моє твердження про те, що сталінське СРСР - то фашистська держава.



Советский Союз противоречит большинству пунктов этой части определения:

адвокат Ульянов (23.02.2014, 20:34) писал:обґрунтування переваги і обраності однієї, обраної в силу цього панівної нації (під нацією, як і під державою, розуміється один індивід (як правило, масштабів культу особи), або їх невеличка група, що триває історично і об'єднаних однією ідеєю сильної особистості, мілітаризму, тоталітаризму, постійної війни, і панування) дискримінація стосовно інших «чужорідних», «ворожих» націй і національних меншин[15][16], класів,[17] рас, індивідів,[17] груп індивідів (бо можуть мислитись лише в державі),[17] суспільств,[17] партій,[17] профспілок[17] і тд.. Антиіндивідуалізм.[18] Особиста позиція в колективі, наприклад, національного характеру, етнічного, расового або соціальних класів, або щодо організацій громадянського суспільства — пригнічується.[19]


А именно:
1) отсутствие преобладающей нации, т.к. предполагалось слияние наций в единый "советский народ" при сохранении внутренних национальных различий (для чего поддерживались, а для многих наций даже создавались национальные культура, литература, письменность и т.д. и т.п.);
2) отсутствие дискриминации по национальным и расовым признакам.
И т.д. и т.п.

И вообще надо отметить значительные различия не только между фашизмом и коммунизмом, но и между фашизмом и нацизмом. Так сравнение немецких нацистов и итальянских и испанских фашистов показывает серьезные различия между ними. А в Румынии и Венгрии фашисты и нацисты иногда даже воевали друг против друга.
И я надеюсь - мы победим.
Больше: я уверен - мы победим. Потому что разум должен победить.

Е. Замятин "Мы"
Горожане
+ 297
Великий Гуру
Скат
13:38, 24.02.2014

адвокат Ульянов (24.02.2014, 11:26) писал:читайте уважно мій пост.
Я ж чітко написав, що в Радянському Союзі національна ознака була замінена класовим походженням та обраністю по класовій ознаці, коли було обрано клас в якості гегемона та обраності.
Але суть та ж сама: певна група людей за певною ознакою є вищою, ніж інші групи людей.

Да? И напомните, где было прописано это правило? Или расскажите, как оно фактически применялось.

Ибо несмотря на громкие заявления никакой дискриминации в отношении выходцев из интиллигенции и крестьянства не наблюдалось. Более того определенные ограничения по отношению к кулачеству, казакам, чиновникам, дворянам и духовенству были сняты ещё до войны в эпоху индустриального подъема.

Знаю это так как дед и бабушка по матери являются потомками соответственно белоказаков/кулаков и польских дворян.
И я надеюсь - мы победим.
Больше: я уверен - мы победим. Потому что разум должен победить.

Е. Замятин "Мы"
Забаненные
Заслуженный
пенсионер

Скат (24.02.2014, 11:38) писал:Знаю это так как дед и

а моего деда раскулачили....
 
Предупреждение.
 • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
 1. жирный
 2. курсив
 3. подчёркнутый
 4. перечёркнутый
 5. цитата
 6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
 7. ссылка Введите адрес ссылки:
 8. смайлы
 9. картинка Введите адрес картинки:


  Выравнивание:
 10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

  Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
 11. цвет текста
 12. Слева
 13. По центру
 14. Справа
 15. скрытый
 16. информация