Молчание - золото!

0
Горожане
Заслуженный
пенсионер
Депутат відсудив 20 тисяч у журналістки, яка відбила йому апетит

Цитата:Депутат Верховної ради Юрій Бут відсудив у тележурналістки Ольги Сніцарчук 20 тисяч гривень за те, що вона назвала його в своєму сюжеті "відщепенцем". У судовому позові нардеп зазначив, що в нього від образи навіть зник апетит.

Як повідомила сама репортерка "5 каналу", таке рішення ухвалив Апеляційний суд, залишивши в силі постанову Подільського райсуду.

При цьому в своїй позовній заяві Бут вимагав компенсацію в розмірі 100 тисяч гривень.

"Я був змушений посилено піклуватися про стан свого здоров’я, намагаючись вийти з шокового стану та повернутися до нормального життя та роботи. Я почав приймати медичні препарати, стабілізуючи нервову систему та психіку", - йдеться в позовній заяві Бута.

Депутат також підкреслює, що після сюжету журналістки його "почали турбувати безсоння, сильний головний біль, пропав апетит, знизився життєвий тонус, з’явився стан депресії".

У свою чергу Сніцарчук зазначила, що як журналіст має право на оціночні судження за законом про інформацію і згідно до 10-ї статті Європейської Конвенції про захист прав і основних свобод людини.

Як відомо, Юрій Бут є одним з перших депутатів, які в 2008 році вийшли з коаліції БЮТ, НУ-НС і Блоку Литвина, що фактично її зруйнувало.


источник
Какие чувствительные у нас депутаты, однако ...и какими же обеспеченными должны быть нынче журналисты, чтобы озвучивать свое мнение
Постскриптум: этот виртуальный персонаж пал смертью скомороха в неравной схватке представителей форума с вуду. Реинкарнации не подлежит.
Горожане
+ 23
Почетный
гражданин
Да, нардепа не красит такой иск. Но и журналистам слова подбирать не мешало бы.
Горожане
Заслуженный
пенсионер

urikrem писал:Но и журналистам слова подбирать не мешало бы.


Отщепенец по викисловарю: "человек, утративший, порвавший связь со своей общественной средой", синонимы:" изменник, фракционер, раскольник, еретик " источник

Я так и не поняла, если честно - журналист не имеет таки права на оценочные суждения? К чему тогда ссылка на Европейскую конвенцию?
Постскриптум: этот виртуальный персонаж пал смертью скомороха в неравной схватке представителей форума с вуду. Реинкарнации не подлежит.
Горожане
+ 17
Почетный
гражданин
Добивают такие глупости. Ещё и суд рассматривает такую фигню.
Per aspera ad astra!
49° 01' 32,3" N
33° 27' 58,6" E
Горожане
Заслуженный
пенсионер

Алексеич писал:Добивают такие глупости. Ещё и суд рассматривает такую фигню.


И главное, непонятно - то ли СМИ ущемляют, то ли ставят на место
Постскриптум: этот виртуальный персонаж пал смертью скомороха в неравной схватке представителей форума с вуду. Реинкарнации не подлежит.
Горожане
+ 23
Почетный
гражданин

tarara писал:журналист не имеет таки права на оценочные суждения?



если отщепенец - синоним изменника, видимо это оценочное суждение оскорбительно. считаю, что использовать оскорбительные оценочные суждения нельзя.
Горожане
+ 49
Почетный
гражданин
Ну, если депутат обиделся, значит журналист попала в "десятку" или самую точку. Задела за живое, как говорится...
Если Вы спорите с идиотом, то, пожалуй, он делает то же самое.
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация