Мажоритарний округ №19

0
Горожане
+ 4
Гастарбайтер
Округ розташований від 17-ї школи - і вглиб аж до самого краю вулиці Молодіжної.
Завдяки виборам окраїни хоч трохи оживуть. Принаймні проблеми озвучаться.
Приймаються будь-які пропозиції до співпраці й ідеї. Заздалегідь вдячна
U2
Горожане
+ 8
Гастарбайтер
Юля, искренне желаю победы!кстати, а кто у тебя на участке конкурент,кто ещё баллотируется?
и это...если победишь,то получается не сможешь быть главным редактором коммунальной газеты?...вот это смущает,кто же тогда?(((
Горожане
+ 2
Местный
[quote=Юлія Билина]Принаймні проблеми озвучаться. [/quote]
Проблемы у нас были всегда, но нас просто не хотят слышать!!!! И вспоминают только перед выборами!!!
Проблемы нужно решать по мере их поступления.
Горожане
+ 4
Гастарбайтер
U2

Руслан, дякую за підтримку!!!!

Цитата:а кто у тебя на участке конкурент,кто ещё баллотируется?




На жаль, ТВК працює так, що конкурентів своїх ще толком не знаю. Хіба що від найбільш рейтингових партій.
Найбільш активно працює на окрузі Ігор Антонович Березенський, нинішній депутат, керуючий банком Матицина - ПФБ. Людина він нормальна і порядна. І мені не дуже хотілось саме з ним конкурувати, бо якраз із тих депутатів, яких я щиро поважаю. Але що поробиш?
Із нині діючих депутатів ще є Руслан Федорченко - керівник "Благоустрою" - зелене господарство по-старому.
Руслан - майже мій ровесник, разом у школу ходили. Зараз у команді Бабаєва, хоч іде за списками ПР. Ще з "Батьківщини" якийсь заступник директора КрАЗу і молодший Медведовський - від "Сильної України". Словом, списочок так собі нічогенький... Враховуючи те, що статків особливих не маю і дитячі майданчики пере виборами не поставлю - буду розраховувати на тих виборців, які не за це обирають собі депутата.

Цитата:и это...если победишь,то получается не сможешь быть главным редактором коммунальной газеты?...вот это смущает,кто же тогда?(((



У це майбутнє я не зазирала. В принципі, юридично перешкод для очолювати газету немає ніяких, бо депутати міськради - не нардепи ж, працюють на громадських засадах. З іншого боку статус газети - це комунальне підприємство, а не держслужба. Багато депутатів очолюють КП.
Я тобі, Русь, чесно скажу: прийняла рішення балотуватися, напевне, тому, що збереглося ще з тих романтичних 90-х багато уявлень про те, якою має бути рада. Може, моя романтика розіб'ється об жорстку реальність.
Але те, що відбувалось у раді останні 5 років - це жодним пристойним словом назвати не можна. Думаю, ситуацію треба змінювати.
Не знаю, чи це буде під силу зробити в одному місті. І взагалі чи люди мене підтримають.
Але мені чомусь здається, що просто відсиджуватися і дивитися на те, як із представницького органу громади роблять бізнес-клуб - ну це неправильно.
Ще раз повторюсь - може, я на наївна. Не знаю.


Добавлено спустя 3 минуты 21 секунду:

Бруня

Цитата:Проблемы у нас были всегда, но нас просто не хотят слышать!!!! И вспоминают только перед выборами!!!



Тешит то, что хотя бы за 3 месяца до выборов нынешние депутаты узнали, где их округа находятся и увидели, какой ужас там творится, пока они занимались дерибаном земли.
Главное, что хоть для 50% совета изменился - "заказчик услуг" - не партийный босс, а все таки избиратель. Может, те, которые придут, не забудут об этом и в совете
Горожане
+ 180
Великий Гуру
[quote=Юлія Билина]Але те, що відбувалось у раді останні 5 років - це жодним пристойним словом назвати не можна. Думаю, ситуацію треба змінювати.[/quote]
Ви знаєте, завдяки саме таким думкам і я вирішив вступити у виборчі перегони. Душа болить за місто, яке колись було таким зеленим, охайним та привітним, з веселими, усміхненими людьми. А зараз, що ми бачимо? Влада живе окремо - місто окремо, тому, на мою думку, саме молоді й небайдужі люди мають стати при владі.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 4
Гастарбайтер
Старший сержант запаса

Важливо, щоб і люди молодь підтримали. Будемо працювати!
Горожане
+ 266
Великий Гуру
Юлія Билина, прочитала Вашу статью в последнем номере ВК "Як гроші перемогли цукор". Спасибо Вам! Вы, наверное, единственная из журналистов, кто так смело и правдиво описал как ЭТО всё происходило, при этом конкретно с фамилиями и фотофактами. Не каждый осмелился бы на такое! Я просто приятно удивленна и рада тому, что у нас есть такие журналисты, как Вы! &
Совесть придумали злые люди, что бы она мучила добрых.
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация