Праймеріз

0
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Й определився ще один кандидат від блоку об"єднаної опозиції. Це Юрій Шаповалов директор "Фокстроту", якому інший кандидат від БЮТ Микола Несен відкрив дорогу - відмовився від участі у виборах через відсутність коштів.
Ще є лікар Савицька, яку після змін у місцевій організації партії "Удар" висуватимуть у народні депутати. Також кандидатом в нардепи буде якийсь депутат Крюківської райради від КПУ. Не знаю який , але думаю, що такий як і всі інші - продасть все нафік задешево. І не можу зрозуміти, як висуватиметься представник вільної профспілки залізничників Москалець - по місту чи по Молодіжному.
Це увесь практично список у доповнення до Олега Надоші. Щодо іншої частини виборів - це Молодіжний, то там кандидатура незмінна. Самовисуванець - нардеп і олігарх, власник ПГЗК, Кременчукм"ясо, Стахановського вагонобудівного, РОсави і ще багато чого Костянтин Жеваго. Конкурентів у нього немає, бо грошей дуже багато
Горожане
+ 180
Великий Гуру

писатель (29.07.2012, 11:13) писал: Костянтин Жеваго.

Ну, Комсомольськ, можливо, його і підтримає, а от ті села, які він хоче знищити й Молодіжний думаю буду важче купити.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 49
Почетный
гражданин
Що значить "самовисуванець"??? По моєму, по новому закону тільки партії можуть висувати мажоритарників.
І по кандидату від Удару та Об єднаної опозиції малоймовірно. Кличко з Яцинюком підписали угоду не виставляти по кандидату на одному окрузі.
Если Вы спорите с идиотом, то, пожалуй, он делает то же самое.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
12:32, 30.07.2012
І телефонують зі з"їзду опозиції в столиці і кажуть - кандидатом в нардепи від Кременчука названо народного депутата Віктора Терена. Юрій Шаповалов відмовився від участі . Віктор Терен, у свою чергу , мені каже, що від опозиції він буде один
Горожане
+ 180
Великий Гуру

писатель (30.07.2012, 11:31) писал:народного депутата Віктора Терена

Терен - вчорашній день, він настільки далекий від кременчуцьких реалій, що цей варіант - постріл в "молоко".
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру
Терен уже был.
Порадовал нас предвыборной фигней и не оставил по себе приятных воспоминаний.
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
Горожане
+ 509
Аксакал

писатель (30.07.2012, 11:31) писал:І телефонують зі з"їзду опозиції в столиці і кажуть - кандидатом в нардепи від Кременчука названо народного депутата Віктора Терена.


Як тільки наближаються вибори, кандидати відразу згадують про маленьке провінційне містечко Кременчук:-)))) Навіть знаходять його на мапі:-))
Для чого взагалі вся ця фікція з виборами "від Кременчука"??
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру

Белокурая Жози (30.07.2012, 18:14) писал:Для чого взагалі вся ця фікція з виборами "від Кременчука"??


Чтоб столичные жители не совсем забыли географию.
А то гавкнется ГПС в пути и настанет полный развал сознания.
А так вспомнит- а, Кременчуг,это здесь на прошлых выборах Вася пролетел...
Ничего, это еще не Турция, это еще свое...
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
І партія "Удар" оприлюднила прізвище свого кандидата в нардепи. Наскільки я зрозумів - лікарку з Крюкова відправили боротися з Жеваго, а по місту від удару йтиме підприємець Богодіст.
І залишилося почекати висування директора "Фокстрота" Юрія Шаповалова. який наскільки відомо висуватиметься самотужки
Забаненные
+ 21
Местный
Цитата про Надошу з вище згаданного сайту:

Цитата:
Незмінність політичної позиції відповідно до волевиявлення виборців

Після набуття повноважень народного депутата Верховної Ради VІ скликання Надоша Олег Володимирович залишався членом фракції Партії регіонів у Верховній Раді України, за списком якої його було обрано до парламенту. Згідно з методологією оцінювання доброчесності кандидатів у народні депутати, невідповідністю депутата Критерію вважається: кардинальна зміна політичної позиції шляхом переходу з опозиційної до провладної фракції, більше ніж один перехід з однієї фракції депутатів до іншої чи підписання депутатом, який входив до складу опозиційної фракції, Угоди про створення Коаліції депутатських фракцій "Стабільність і реформи". Таким чином, Надоша Олег Володимирович, на думку Руху ЧЕСНО, відповідає Критерію.


Якщо мене не підводить пам’ять, то він був членом БЮТ, до того ж головою виборчого штабу...
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация