Вибори 2012

0
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Ще одне за що не голосував - це законопроект про клевету та журналістів , прийнятий в першому читанні. Картка Надоші голосувала. Надоша сам був в цей час у Кременчуці. Картка Тарана не голосувала, хоча він в цей час був на засіданні ВР. На останніх зборах журналістів Кременчука, представники ЗМІ закликали пана Надошу, аби він свою картку вгамував, бо щось та розійшлася серйозно - голосує за всяку хрень ( вибачаюсь, на інакше не скажеш)
Горожане
+ 85
Почетный
гражданин
shadow
22:05, 23.09.2012
Так чому не голосував, якщо був присутнім? Не визначився з позицією? Чи таки в буфеті чайком підігрівався?
Доречі, які зараз правила гри? Наскільки я зрозумів, поротивсіх участі в виборах не бере, а чи береться до уваги кількість виборців, що прийшли на вибори?
Вибори вважаються такими, що відбулись, навіть якщо на дільниці прийдуть 10 відсотків?
Горожане
+ 74
Великий Гуру

Цитата:Не визначився з позицією?


Визначився, тому і не голосував
Горожане
+ 298
Великий Гуру
Скат
22:08, 23.09.2012

писатель (23.09.2012, 21:06) писал:Не визначився з позицією?
Визначився, тому і не голосував


А как насчет проголосовать против? Именно это обязан сделать депутат если против законопроекта.
И я надеюсь - мы победим.
Больше: я уверен - мы победим. Потому что разум должен победить.

Е. Замятин "Мы"
Горожане
+ 2
Гастарбайтер
Мені просто цікаво, на цих 15 сторінках є думка, що ці "вибори" під правила наперсточників нічого не змінять? Відсутність достойної мережі ЗМІ, судів, достатньої совісті в постколоніального жлобського суспільства будуть нас тримати в режимі феодалізму ще певний час, доки не лопне зовсім сурогатна паразитична економіка і кастрований колоніалізмом народ від Луганська до Ужгорода не вийде захищати свої права. Веселі будуть часи, чи доживу я до них. А зараз Україна переживає чергову "Руїну" з її "чорними радами".
Горожане
+ 74
Великий Гуру

Цитата:А как насчет проголосовать против? Именно это обязан сделать депутат если против законопроекта.


Ми хіба в дитячому садку ?
Горожане
+ 85
Почетный
гражданин
shadow
22:23, 23.09.2012

писатель (23.09.2012, 21:17) писал:Ми хіба в дитячому садку ?


Аргументована відповідь. Якщо проводити аналогії з дитячим садком, мабуть вихователька не дозволила?
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Та вполне - думаю, що тут і так все зрозуміло. Для чого якщо один нардеп пропонує голосувати за самогон, це ж саме робити іншим ?Щоб показати, що не всі ще з ума зійшли ?
Горожане
+ 180
Великий Гуру

Kanarsky (23.09.2012, 20:56) писал:На основании этого конечно же нужно голосовать за Вашего кандитата, который предыдущую пятилетку в Кременчуге не наблюдался практически (по роду своей непосредственной деятельности).


А покажіть, будь ласка, де я сказав що Надоша - мій кандидат?
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 298
Великий Гуру

писатель (23.09.2012, 21:33) писал:Та вполне - думаю, що тут і так все зрозуміло. Для чого якщо один нардеп пропонує голосувати за самогон, це ж саме робити іншим ?Щоб показати, що не всі ще з ума зійшли ?


Напомню что депутат в Раде НА РАБОТЕ. И обязан отрабатывать зарплату. Если кто-то предлагает голосовать за самогон - то если депутат не согласен он обязан проголосовать против, если не определился - воздержаться. А если не голосовал - то это сидел и ничего не делал. Ведь голосовать - это профессиональные обязанности депутата.
И я надеюсь - мы победим.
Больше: я уверен - мы победим. Потому что разум должен победить.

Е. Замятин "Мы"
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация