Едем в Испанию: места, маршруты, отзывы, фотоотчёты

0
Горожане
+ 10
Гражданин

Белокурая Жози (10.07.2012, 15:00) писал:визы вклеены в паспорта


В каком посольстве получали визы, когда подавали и как быстро сделали?
Горожане
+ 509
Аксакал
Белокурая Жози
16:24, 10.07.2012

vikapavl (10.07.2012, 15:18) писал:В каком посольстве получали визы, когда подавали и как быстро сделали?


В посольстве Испании, подавали в ВЦ в Киеве. Сделали быстро: в среду, 4 июля отвезли документы - сегодня сын пошел забрал уже готовые. 5 дней они себе на это дают.
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
Горожане
+ 180
Великий Гуру

Белокурая Жози (10.07.2012, 15:00) писал:Как видно из начала темы, я давно загорелась поездкой в Испанию.


О, так пан Скат також їде до Еспанії, можливо Ви там з ним зустрінетеся.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 509
Аксакал

Старший сержант запаса (10.07.2012, 17:24) писал:О, так пан Скат також їде до Еспанії, можливо Ви там з ним зустрінетеся.


Я його одразу впізнаю! Він буде розмовляти російською?:-))
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
Горожане
+ 298
Великий Гуру
Скат
19:42, 10.07.2012

Белокурая Жози (10.07.2012, 18:18) писал:Я його одразу впізнаю! Він буде розмовляти російською?


Авжеж ні, шановна пані. Як поважаючий себе турист буду розмовляти переважно гишпанскою. Вже три місяці вивчаю.

Белокурая Жози (10.07.2012, 15:00) писал:Скажу сразу, что путешествие мы полностью спланировали сами. Никаких турагентств и посреднических фирм. Если тема интересна - буду потихоньку описывать все наши находки и открытия в этой области. Возможно кто-то захочет тоже вот так вот..дикарем:-


Я також більш полюбляю так мандрувати. Проте через те що це мое перше відвідування Шенгенської зони, то отримати візу окрім як через туристичну агенцію майже неможливо. Не бажалося отримати відмову та стратити шанси на мандри до Европи.
И я надеюсь - мы победим.
Больше: я уверен - мы победим. Потому что разум должен победить.

Е. Замятин "Мы"
Горожане
+ 509
Аксакал
Белокурая Жози
19:48, 10.07.2012

Скат (10.07.2012, 18:36) писал:Я також більш полюбляю так мандрувати. Проте через те що це мое перше відвідування Шенгенської зони, то отримати візу окрім як через туристичну агенцію майже неможливо. Не бажалося отримати відмову та стратити шанси на мандри до Европи.


Плюньте в очі тому, хто Вам про це сказав. Якщо Ви ще не подавалися - пишіть, розкажу Вам що і як треба робити, які документі збирати.
Ми мали вже попередні шенге-візи, але коли прийшли до турагенції з проханням просто зробити візу, а далі ми все самі, нам зробили великі очі і сказали: "Ви що??!! Іспанія не дає візи, це дуже складно і на 80 відсотків неможливо. Треба мати купу документів та й ще й нотаріально завірених, та перекладених в бюро перекладів (ха-ха три рази)!"

Скат (10.07.2012, 18:36) писал:Авжеж ні, шановна пані. Як поважаючий себе турист буду розмовляти виключно гишпанскою. Вже три місяці вивчаю.


Який Ви молодець!! А мені ніколи було за цією біганиною, покладаюся на свою англійську:-)

Скат, а на коли у Вас квиток? Ми 2-го жовтня вилітаємо до Барселони.
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
Горожане
+ 298
Великий Гуру
Скат
21:20, 10.07.2012

Белокурая Жози (10.07.2012, 18:46) писал:Плюньте в очі тому, хто Вам про це сказав. Якщо Ви ще не подавалися - пишіть, розкажу Вам що і як треба робити, які документі збирати.

Белокурая Жози,
Буду дуже вдячний. Візу вже отрімав, яле на майбутне такі знання конче потрібні.

Белокурая Жози (10.07.2012, 18:46) писал:Який Ви молодець!! А мені ніколи було за цією біганиною, покладаюся на свою англійську:-)


Я також більш розраховую не неї. Проте як показав досвід закордонних поїздок для спілкування з персоналом готелей, льотовищ, вокзалів, громадського транспорту, магазинів, закладів харчування та розваг достатньо знати лише близько ста виразів.

Авжеж цього недостатньо щоб спілкуватися, але достатньо щоб замовити, вибрати, спитати напрямок та таке інше. І це дуже допомагае.

Белокурая Жози (10.07.2012, 18:46) писал:Скат, а на коли у Вас квиток? Ми 2-го жовтня вилітаємо до Барселони.


Ми рушаємо до Барселони 19 липня. І повертаємось в Україну 26.





Біля Барселони розташований другий за розмірами у Европі парк розваг "Порт-Авентура". Дуже рекомендую його відвідати.

порт-авентура

Например покататься на такой горочке:
И я надеюсь - мы победим.
Больше: я уверен - мы победим. Потому что разум должен победить.

Е. Замятин "Мы"
Горожане
+ 509
Аксакал
Белокурая Жози
22:17, 10.07.2012

Скат (10.07.2012, 19:28) писал:Візу вже отрімав, яле на майбутне такі знання конче потрібні.


Мені не важко Вам розказати, але, якщо Ви вже отримали візу, то немає сенсу. По-перше, не думаю, що Ви вирушите до Іспанії ще раз в цьому році. По-друге, якщо Ви захочете в подальшому поїхати в іншу країну, то кожне посольство має свої якісь особливості. Я про інші не знаю, вивчила тільки Іспанію на даний час:-) Ну, і по-третє, все це робити треба по свіжих слідах: отримали інформацію та скористувалися. А на слід.рік Ви вже забудете що до чого..Але, якщо таки хочете - напишу Вам у листі.

Скат (10.07.2012, 19:28) писал:Я також більш розраховую не неї.


Скажу по секрету: Ви, як людина хоч трохи розуміюча іспанську, будете в кращому становищі, ніж я. Якщо не дам собі ради та не засяду таки за підручник:-)) Іспанці зовсім не говорять англійською, не розуміють її, та переходити на неї в розмові не бажають:-))

Скат (10.07.2012, 19:28) писал:Ми рушаємо до Барселони 19 липня. І повертаємось в Україну 26.


А, то ви вже на валізах сидите!!:-)) Повернетесь - розкажете що і як, ласкаво прошу до цієї теми!
А ми відлітаємо 2 жовтня і повертаємось через 3 тижні 20-го жовтня.

Скат (10.07.2012, 19:28) писал:Біля Барселони розташований другий за розмірами у Европі парк розваг "Порт-Авентура". Дуже рекомендую його відвідати.


Якщо ви їдете з малими дітьми - гарне місце, так. А ми не маємо малечі, ідемо з сином, якому 21 рік:-)) В нас трохи інші плани.
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
Горожане
+ 298
Великий Гуру

Белокурая Жози (10.07.2012, 21:16) писал:Якщо ви їдете з малими дітьми - гарне місце, так. А ми не маємо малечі, ідемо з сином, якому 21 рік:-)) В нас трохи інші плани.


Якщо Ви дивилися ролік то напевно могли побачити що це не дітяча гірочка. 78 метрів вільного падіння та швидкість 135 км на годину. І таких дорослих розваг там вистачає.
И я надеюсь - мы победим.
Больше: я уверен - мы победим. Потому что разум должен победить.

Е. Замятин "Мы"
Горожане
+ 509
Аксакал

Скат (10.07.2012, 21:28) писал:Якщо Ви дивилися ролік то напевно могли побачити що це не дітяча гірочка. 78 метрів вільного падіння та швидкість 135 км на годину. І таких дорослих розваг там вистачає.


Дивилася, і читала про Порт-Авентуру:-) Доречі, Ви вже квитки купили? Можу дати Вас адресу їхньго сайту, де купите квитки онлайн. Потім тільки роздрукуєте його та й все. Квиток на всі атракціони коштує 40 ойро (чи 45).
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте