Культура в маршрутках города

0
Горожане
0
Проездом
butcher
11:39, 15.01.2013

NusK (15.01.2013, 09:25) писал:то волей не волей обращаешь внимание и на водителей, и на культуру вообще, и на культуру обслуживания..


я б ще сказав про "невбираність" деяких автівок! а саме пил та бруд, жувальні гумки (звичайно ж пасажири теж є мудаки але ж що тепер?? не прибирати???) на вікнах, мастило та мазут у Богданах та ім подімним. у літку на тих же Богданах не має шторок і люди просто не сідають на сонячну сторону! дзвонив на 17-й, сказали : "може вам і кондиціонер поставити?" та ні, можете не ставити, але шторки "по сизону" треба мати!"

доречі, написав листа до Телеграфа: kremenchug.ua@gmail.com та telegraf@privatka.poltava.ua але відповіді поки що не прийшло (
Горожане
+ 18
Старожил

butcher (15.01.2013, 09:34) писал: дзвонив на 17-й, сказали : "може вам і кондиціонер поставити?" та ні, можете не ставити, але шторки "по сизону" треба мати!"



Ну, вот вам открыто нахамили, вы б тогда позвонили в более высшую инстанцию и навели б им "шороху"
Настроение - осеннее!
Горожане
0
Проездом
якщо ти палишь - ти пєш каву, жуєш гумку, вживаєш алкоголь (це комплект доходу жидів! пам"ятаєте: випив чарку у кнайпі - допоміг ворогу!?)! і там і там цукор - в боки, нікотин - в легені кожні 30-40хвилин! мінус 300-500 грн бюджету, задишка, запах перегару, "фільтр" від спілкування зі здоровими людьми ) здоровий румянєць на обличчі )) аг! і ще: красиві зуби, мінус пару штук на дантиста у рік! приємного смаку!

ще кілька років тому хтось би міг сказати що у нас заборонять палити у загальних місцях??? треба боротись!

NusK (15.01.2013, 09:37) писал:Ну, вот вам открыто нахамили, вы б тогда позвонили в более высшую инстанцию и навели б им "шороху"


так і буде! але ж треба більше "рук" ! треба казати і відчувати що за нами правда і норма!
Горожане
+ 38
Почетный
старейшина
А ответ прост, не ездите в маршрутках, и все будет ок
Горожане
+ 85
Почетный
гражданин

butcher (15.01.2013, 09:14) писал:"Субьет" - я считаю пренебрежительным словом по отношению к человеку, особенно когда вы его не знаете! самовоспитывайтесь!


И чем это Вас так покорежило? За живое задело? Самообразовывайтесь

butcher (15.01.2013, 09:58) писал:так і буде! але ж треба більше "рук" ! треба казати і відчувати що за нами правда і норма!


писатель (13.01.2013, 15:07) писал:Але зробіть так - напишіть краще листа на ім"я мера Кременчука. Лист ваш потрапить у відділ транспорту і Володимир Кургаєв, його керівник, надасть вам відповідь.


Ви порадою писателя скористались? Вiдповiдь отримали?
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
14:35, 15.01.2013

Цитата:доречі, написав листа до Телеграфа: kremenchug.ua@gmail.com та telegraf@privatka.poltava.ua але відповіді поки що не прийшло (


От йо - от хіба колеги мої - відділ транспорту ? Чи вони підуть казати всі разом - не вмикайте це радіо, але те вмикайте, або не говоріть потелефону?
Ми всі і так це кажемо, бо більшість з нас маршрутками додому і з дому їде.
Якщо у вас лист є, то мені хоч передайте, віднесу чиновникам - вони мають реагувати на листа в першу чергу. Бо мова йде на реакцію про порушення. Бо якщо хтось з нас напише про те, що в маршрутці № такій - гучно музику вмикають, то хто на це увагу зверне?
Горожане
0
Проездом

killerbean (15.01.2013, 10:20) писал:А ответ прост, не ездите в маршрутках, и все будет ок


я не про то кому ездить, а кому нет.. вы не поняли о чем идет речь!!!

писатель (15.01.2013, 12:34) писал: Бо якщо хтось з нас напише про те, що в маршрутці № такій - гучно музику вмикають, то хто на це увагу зверне?

у Львові взагалі зоборинили музику вмикати щоб уникнути суті проблеми (і російської попси на сам перед)
Горожане
+ 74
Великий Гуру
От ти ж йома йо - листа давайте. А потім будемо говорити далі
Горожане
0
Проездом

shadow (15.01.2013, 11:42) писал:И чем это Вас так покорежило? За живое задело? Самообразовывайтесь


на "покорежило" и "писателя" то же ссілочку дадите??

а еще за одно и на "контекст" сами полистайте..
Far
Горожане
+ 66
Заслуженный
пенсионер

butcher (15.01.2013, 09:34) писал:але шторки "по сизону" треба мати!"


"Шторки" поснимали из-за того, что об них вытирали руки пассажиры, так утверждали перевозчики.

Если Вы внимательно следили за новостями, то была такая новость в прошлом году.
Ведь уборка салона, стирка шторок лежит на плечах водителей. А Вы знаете, какие водители у нас капризные. Хотя, и им не позавидовать. Много придурков "лихачать" на дорогах, а им очень много приходится сидеть за рулем и при этом еще сдачу передавать.
Есть знакомый водитель, который говорил, бросил работу в маршрутке, потому что один день проходит - как за один год.
— Я знаю ВСЁ! — сказала Википедия.
— Во мне всё можно найти! — похвастался Google.
— Я самый главный в мире! — заявил Internet.
— Ну, ну… — тихо ответило электричество.
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте