Флуд

+ 1
Забаненные
+ 150
Заслуженный
пенсионер
13:54, 31.05.2017 №10641
0
Сердж
13:55, 31.05.2017
Вернидуб (31.05.2017, 09:22) писал:
Цитата:Сердж (30.05.2017, 07:30) писал:
родоначальники всього людства великоукри доклали руку до створення Чорного моря

Що за маячня? Це ж рівень тупих і гидких жовтих ЗМІ.
Не можу не погодитися з Вашою оцінкою, Вернидуб!
Але якщо про створення Чорного моря - це стьоб, то про все інше - мама не горюй!
Не полінуйтеся, знайдіть час і почитайте, наприклад, від щирого українознавця
ось це:

У книзі подано походження та життя української нації від її утворення 40 тисяч років тому і до ХІ століття н. е. Автор висвітлює той період розвитку українського народу, що його забороняли описувати московські колонізатори. Пишучи за нас нашу історію, вони “відрубали” історичні корені нації, чим знівечили тяглість її походження, розвитку і життя. А “історію” її почали з ІХ ст. н. е. – від князювання Олега ІІ Українського. У книзі вміщено унікальні матеріали, що їх досі в історії нації не публікували або друкували мало та розрізнено. Але це не історія нації, як може здатися на перший погляд, а лише краєзнавчі веди (знання) автора. Тому книжка буде добрим помічником саме для осягнення походження і життя української нації з найдавніших часів. Для широкого загалу читачів. При вивченні історії в школах та вузах може бути використана як книга для додаткового читання.
(с) Галичанець М. Українська нація: Походження і життя української нації з найдавніших часів до ХІ століття. — Тернопіль: Мандрівець, 2005. — 368с.

i ось це:

Про споконвічне життя українців на півострові майже нічого не написано або є лише скупі згадки. Це сталося внаслідок фальсифікації історичної правди москвинськими колонізаторами. У цій книзі стисло описано життя української нації на півострові від часу його виникнення і аж до нинішнього століття. Автор розповідає про загарбання півострова різними колонізаторами, а також про хоробру і довготривалу боротьбу з ними. Вміщені унікальні матеріали з життя українців на півострові, що їх досі публікували мало або розрізнено.

Книга ілюстрована авторськими мапами.


Я вважаю, що після прочитаного Ваша оцінка Що за маячня? Це ж рівень тупих і гидких жовтих ЗМІ здасться навіть Вам занадто завищеною.
"Каждый мнит себя стратегом, видя бой со стороны".
(с) Ш.Руставели, "Витязь в тигровой шкуре".
Горожане
+ 329
Великий Гуру
14:02, 31.05.2017 №10642
0
Вернидуб (31.05.2017, 09:22) писал:Що за маячня? Це ж рівень тупих і гидких жовтих ЗМІ.
ця маячня сидит в высших эшелонах власти и пишет мелким почерком новую историю украины! как например
Цитата: «Ярослав Мудрый — русский князь, а Анна Ярославна — русская княжна?… А Киев тогда — русский город, как и Крым — российская вотчина? На кого это рассчитано?» - негодует Геращенко.
Это невозможно - сказала Причина .Это безрассудно - заметил Опыт .Это бесполезно - отрезала Гордость ." Попробуй ... " - шепнула Мечта ...
Горожане
Залетный
17:58, 01.06.2017 №10643
0
Вернидуб
11:50, 02.06.2017
Сердж (31.05.2017, 13:54) писал:Не полінуйтеся, знайдіть час і почитайте

Та ні, я не збираюся копирсатися у цьому лайні.
Забаненные
+ 150
Заслуженный
пенсионер
18:54, 01.06.2017 №10644
0
Вернидуб (01.06.2017, 17:58) писал:Та ні, я не збираюся я копирсатися у цьому лайні.
Так це ж ваше лайно, Вернидуб, не особисто Ваше, звичайно. Але, за гідну оцінку тих безглуздих вигадок каструлеголового автора - респект - оцінили вірно навіть не читаючи.
"Каждый мнит себя стратегом, видя бой со стороны".
(с) Ш.Руставели, "Витязь в тигровой шкуре".
Горожане
Залетный
11:56, 02.06.2017 №10645
0
Сердж (01.06.2017, 18:54) писал:Так це ж ваше лайно

Ага, так ви все-таки з Росії. Я був правий.
Дійсно, це сміття написане в Україні. Але у нас кожен може писати і друкувати будь-що, коли воно не суперечить закону.
А ось знайти таке лайно, цитувати його і штрикати ним у очі іншим людям - таке можуть тільки деякі пришелепкуваті екземпляри з того боку порєбріка.
Горожане
+ 49
Гражданин
12:11, 02.06.2017 №10646
0
Вернидуб (02.06.2017, 11:56) писал:А ось знайти таке лайно, цитувати його і штрикати ним у очі іншим людям - таке можуть тільки деякі пришелепкуваті екземпляри з того боку порєбріка.
Это точно! Причем в России подобного псевдонаучного дерьма издается не меньше, но запоребриковое ватное дурачье больше интересует "чотамухахлов"
天皇陛下万歳
Забаненные
+ 150
Заслуженный
пенсионер
12:59, 02.06.2017 №10647
0
Сердж
13:01, 02.06.2017
Вернидуб (02.06.2017, 11:56) писал:Ага, так ви все-таки з Росії. Я був правий.
Дійсно, це сміття написане в Україні. Але у нас кожен може писати і друкувати будь-що, коли воно не суперечить закону.
А ось знайти таке лайно, цитувати його і штрикати ним у очі іншим людям - таке можуть тільки деякі пришелепкуваті екземпляри з того боку порєбріка.
Ви праві, Вернидуб, нині я - українець, що живе в Росії. Тому ніяк не можу лайно каструлєголових псевдоукраїнців вважати також i своїм.
І по-друге, писати і друкувати можна все, що завгодно - Ви знову маєте рацію. Ось тільки зводити подібне до державного рівня - це явний перебір на межі божевілля. З перлами В'ятровича, приміром, не знайомі? Якщо ні - рекомендую для розуміння загальної картини деградації розуму людей на державному рівні. З тієї сторони поребрика таке і в п'яному маренні нікому не присниться. ;)

IJN Yamato (02.06.2017, 12:11) писал:Это точно! Причем в России подобного псевдонаучного дерьма издается не меньше, но запоребриковое ватное дурачье больше интересует "чотамухахлов"
IJN Yamato, примеры российского "подобного псевдонаучного дерьма" а-ля Мыкола Галычанэць или Вовчик Вятрович в студию, плз! Или языком чесать - не мешки ворочать?
"Каждый мнит себя стратегом, видя бой со стороны".
(с) Ш.Руставели, "Витязь в тигровой шкуре".
Горожане
+ 49
Гражданин
13:12, 02.06.2017 №10648
0
Сердж (02.06.2017, 12:59) писал:примеры "подобного псевдонаучного дерьма" а-ля Мыкола Галычанэць или Вовчик Вятрович в студию, плз!

Развлекайтесь!


天皇陛下万歳
Забаненные
+ 150
Заслуженный
пенсионер
20:32, 02.06.2017 №10649
0
Сердж
20:38, 02.06.2017
IJN Yamato (02.06.2017, 13:12) писал:Развлекайтесь!
Не получается, IJN Yamato. По ссылке Подробнее выдаёт реплику:

...так что на государственном уровне у нас так не получается, как у вас.

Кстати, Вы смотрели, что говорит тот ресурс сам о себе?
Если нет, я помогу:
О проекте
JoyReactor - это рассадник тролей, лжецов и девственников. Будьте аккуратны при чтении сайта, может забрызгать жЫром всю комнату.
...
Зачем это нужно?
Чтобы смотреть/постить веселые картинки/фотографии/фотожабы/что угодно и прожигать свою бестолковую жизнь.
Еще можно попытаться кого-нибудь затроллить, но при отсутствии должных навыков вы рискуете получить баттхёрт.


А других источников, где можно было бы посмотреть предложенный Вами опус, я не нашёл. Так что вывод пока только один...
"Каждый мнит себя стратегом, видя бой со стороны".
(с) Ш.Руставели, "Витязь в тигровой шкуре".
Горожане
+ 49
Гражданин
21:34, 02.06.2017 №10650
0
Сердж (02.06.2017, 20:32) писал:так что на государственном уровне у нас так не получается, как у вас

Цитата:Министр культуры Мединский назвал россиян даунами
Министр культуры РФ Владимир Мединский заявил, что россиянам помогла пережить катаклизмы 20 века лишняя хромосома.
«Я считаю, что после всех катастроф, которые обрушились на Россию в двадцатом веке, начиная с Первой мировой и заканчивая перестройкой, тот факт, что Россия еще сохранилась и развивается, говорит, что у нашего народа имеется одна лишняя хромосома», — заявил Мединский в интервью американской русскоязычной газете «Русская жизнь».
Многие читатели возмутились словами министра, так как общеизвестный факт, что о лишней хромосоме говорят, имея в виду людей с синдромом Дауна

http://severpost.ru/read/4687/
天皇陛下万歳
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте