Морской бой

0
Горожане
+ 2
Гастарбайтер
А если больше никто не играет,кроме нас двоих?Значит,нам сложить оружие и смиренно ждать пятницы 12 -00?
Горожане
+ 85
Почетный
гражданин
shadow
15:56, 19.07.2012

адвокат Ульянов (19.07.2012, 12:56) писал:Стояти, гарячий хлопе, стояти в черзі і чекати. Дивись, які прудкі пішли.


Захвилювався адвокат Ульянов, щось відчуває...
Лапочка, не переживайте, если у Вас не получится прищучить этот алкоголевоз, я введу свой приз особо "отличившимся"

Белокурая Жози (19.07.2012, 11:51) писал:Как всегда, складівайте выстрелы в уголочке, я потом приду и все разберу


Опосля Т5, проверю У13.
Буду вечером, пьяный обожравшийся фруктов, с внезапным озарением...
Горожане
+ 509
Аксакал

адвокат Ульянов (19.07.2012, 12:56) писал:так, так, так. З яких це часів правило постріл через три перестало діяти? Стояти, гарячий хлопе, стояти в черзі і чекати. Дивись, які прудкі пішли.


Тут бачите як..всі гравці, хто поцілив та отримав приз - вибули з гри. Інші, хто, в тему приходив нерегулярно - так і продовжують приходити нерегулярно. Я навіть не знаю, що робити..
Бо, коли стрілків так мало - і правила порушуються, і я не встигаю міняти мішені бігати.
Пропоную учасникам діждатися третього!
Поки що:

Лапочка (19.07.2012, 12:08) писал:И 25


мимо

shadow (19.07.2012, 12:17) писал:Т5, дохлую медузу этой "Щуке" в ....


мимо тоже
И ждем третьего!! Ау!!! Лююююдиии!!
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
Far
Горожане
+ 66
Заслуженный
пенсионер
*М19*
— Я знаю ВСЁ! — сказала Википедия.
— Во мне всё можно найти! — похвастался Google.
— Я самый главный в мире! — заявил Internet.
— Ну, ну… — тихо ответило электричество.
Горожане
+ 2
Гастарбайтер
Ж24

Shadow,cпасибо за поддержку!Я вообще-то не ради призрачной бутылки алкоголя тут тусуюсь,а азарта ради
Горожане
+ 509
Аксакал

адвокат Ульянов (19.07.2012, 17:16) писал:Far, а вас куди, куди несе? Вже всі пішли - а ви опа, вже тута!


адвокат Ульянов, хто тут ображає моїх снайперів??!!Far прийшов бути третім як раз вчасно.

Far (19.07.2012, 16:37) писал:*М19*


мимо

Лапочка (19.07.2012, 21:14) писал:Ж24


тоже мимо

Лапочка (19.07.2012, 21:14) писал:Я вообще-то не ради призрачной бутылки алкоголя тут тусуюсь,а азарта ради


И это правильно!А, если к этому делу еще привалит приз - то что ж в этом плохого?:-)
Цельтесь лучше!!

адвокат Ульянов (19.07.2012, 21:18) писал:Ну, що, хто там наступний?
Де там той наглий shadow?
Куди пуляємо після Т5? Знову в молоко?


Наступний тепер отой наглий Тінь:-))
Обіцяв прийти в хлам:-)) Мабуть, старається обіцянку виконати.
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
Горожане
+ 2
Гастарбайтер
Я,наприклад,не скисла,але ж ввiчливо чекаю ходу наступного учасника.Але,мабуть,вчорашнi фрукти були занадто смачнi,що не дозволили сьогоднi вийти в ефiр пострiляти.Гра близиться до кiнця,але я ще хотiла поцiлити З 24 i И24.Нi так нi.
Горожане
+ 509
Аксакал

адвокат Ульянов (20.07.2012, 10:43) писал:shadow, ау!!!!!



Всю гру нам поламав отой Санчос Що робити?

Лапочка (20.07.2012, 11:34) писал:З 24 i И24.


мимо..Но...

Короче говоря, властью, данной мне Канарскимобъявляю, что Лапочка выиграла приз - билет на спектакль "Собачье сердце".
Хоть она и не попала, но смотрите сами: вот ее выстрелы и вот корабль. Отсутствие остальных игроков просто не дала возможности довести игру до победного конца


Лапочка, пишу Вам в личку свой телефонамбер!! Звоните и приезжайте за билетом! Вы его честно заслужили волей к победе и прямо таки рядом попаданиями
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
Горожане
+ 509
Аксакал

адвокат Ульянов (20.07.2012, 12:29) писал:Але, владою, яку, сподіваюсь, може погодити мені господарка цієї гри, я надаю ще одному учаснику, який проявив волю до перемоги, загадковому містеру Тінь право на останній постріл.
Ваш постріл, містер Тінь!


адвокат Ульянов, воля Ваша! Як тільки той містер очухається від дози фруктів і прийде на форум - спеціально для нього відкрию стрельбища Якби мене не було, то ось, дивіться: я ключ кладу під половичок:-))
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
Горожане
+ 2
Гастарбайтер
Дя-якую-ю!Але я нiяк не можу потрапити на спектакль сьогоднi,працюю
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте