Морской бой

0
Горожане
+ 509
Аксакал

Лапочка (20.07.2012, 12:34) писал:Але я нiяк не можу потрапити на спектакль сьогоднi,працюю


Очень жаль..((((
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
Горожане
+ 39
Заслуженный
пенсионер
...я шось не зрозумів, гра скінчилась..??
...Сегодня с нами ты не пьешь, а завтра Родине изменишь...!!!
Горожане
+ 509
Аксакал

Кай (20.07.2012, 12:38) писал:...я шось не зрозумів, гра скінчилась..??


здрастиии...Ты б ще довше спав
В 12.00 сьогодні і пошабашили
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
Горожане
+ 509
Аксакал

адвокат Ульянов (20.07.2012, 13:04) писал:з дна морського


Добре він заліг на дно, ще з учорашнього ранку:-)))
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
Far
Горожане
+ 66
Заслуженный
пенсионер

Цитата:Дя-якую-ю!Але я нiяк не можу потрапити на спектакль сьогоднi,працюю


ради такої події. Треба закінчувати роботу і мчатися на виставу - коли ще випаде такий шанс!
— Я знаю ВСЁ! — сказала Википедия.
— Во мне всё можно найти! — похвастался Google.
— Я самый главный в мире! — заявил Internet.
— Ну, ну… — тихо ответило электричество.
Забаненные
Почетный
гражданин
Вовремя я зашел бабахнуть...
......
Горожане
+ 85
Почетный
гражданин
shadow
17:23, 20.07.2012
Шо, где я, хто я??? В общем я выжил. Спасибо за возможность ищщо разок пальнуть.

адвокат Ульянов (20.07.2012, 13:04) писал:Останній постріл, вже з дна морського


Не дождетесь, такое сокровище как я вряд-ли утонет
Пусть будет Т4, вина то больше и не хочется

Белокурая Жози (20.07.2012, 12:34) писал:Як тільки той містер очухається від дози фруктів і прийде на форум - спеціально для нього відкрию стрельбища


Можно было не открывать, но все-равно спасибо. Пойду ка еще фруктов выпью съем. Теперь наверное до понедельника
Горожане
+ 509
Аксакал

адвокат Ульянов (20.07.2012, 17:22) писал:Масована психологічна атака на пана shadow, врятувала життя команді.
Човен Щука спливає з океанських глибин в квадраті У13


А був би вчора тверезий той сеньор Санчос..та пам"ятав, що казав годиною раніше - "И все могло бы быть совсем не так, и если только сам себе не враг.." (с) А так - НАДО МЕНЬШЕ ПИТЬ


shadow (20.07.2012, 16:17) писал:Можно было не открывать, но все-равно спасибо. Пойду ка еще фруктов выпью съем. Теперь наверное до понедельника


Аха...пойдите, пойдите! И, того..берегите себя!!! Я жду гостинцев из Болгарии
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
Горожане
+ 509
Аксакал

адвокат Ульянов (20.07.2012, 17:51) писал:Тому свій символ та амулет вони презентують гідному супротивнику пану Тінь


Оце достойне завершення поєдинку інтеллектів!
Мої найщиріші вітання пану Тінь

адвокат Ульянов (20.07.2012, 17:51) писал:А от отримати приз він зможе лише після 05 серпня 2012 року, в моєму офісі.


Громадськість благає зафотодокументувати урочистий момент передачі призу! Треба попросити писателя скликати пресуху, на якій наш достойник розкаже про найбільш гострі та хвилюючі моменти битви
Взагалі - всім велике дякую за участь у грі, особисто я отримала величезну насолоду.
Пропоную зібратися ще раз в тісному колі загартованих в бою вояків по приїзду пана Ульянова
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
Горожане
Старожил
А шо, уже не стреляють?
Страх тянет назад, любопытство подталкивает вперед, гордость останавливает. И только здравый смысл нервно топчется на месте и ругается матом.
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте