Dialup за містом

0
Горожане
+ 3
Командировочный
Наскільки надійне буде з'єднання Dialup за межами міста, зоокрема в с. Рокитне?
Дякую.
Горожане
+ 11
Старожил
А оно вообще там существует?
Горожане
+ 2
Местный

Цитата:Написано: Brabus
А оно вообще там существует?



А че, карточку от с-нета купить и наяривать по межгороду :stupid:
Золотой инет
Горожане
+ 11
Старожил
Аааа, ну только если по межгороду.. Точно что золотой получится..
Горожане
+ 3
Командировочный
Мене цікавить, чи надійний зв'язок буде там через модем чи ні. Чи часто можуть бути там перериви в роботі.

Цитата:Написано: Junior
А че, карточку от с-нета купить и наяривать по межгороду :stupid:
Золотой инет


Довідка:
В селі Рокитному, наскільки мені відомо, вже біля 2-х років кожний бажаючий поставив телефон м. Кременчука. У багатьох рокитян є міські телефони. Не щільникові! Я вже півтора роки дзвоню в Рокитне з Московської області по Кременчуцькому номерові. А коли був там торік - на будь-який номер Кременчука. Безкоштовно.
;)
Горожане
+ 11
Старожил
Fenix От С-нета будет надежный инет, от сетилайта точно дерьмо, за других не знаю.
Горожане
+ 3
Командировочный
Brabus

Дякую! Я там літом збираюся бути, хотілося б не бігати завжди в Кременчук. :rolleyes:
Горожане
+ 3
Гражданин
Еще вопрос по этой же теме.
Можно ли подключиться к нету через спутниковую тарелку? Если да - хотелось бы подробностей?

П.С. Имеется ввиду домашнее подлючение одного пользователя.
Горожане
+ 3
Гражданин

Цитата:Написано: Fenix

Дякую! Я там літом збираюся бути, хотілося б не бігати завжди в Кременчук. :rolleyes:




Вот человек! Ну никуда без Интернета.
Простите за не скромность, но хочу спросить. Вы так сильно привязаны к сети? :blink:
:up2:
Горожане
+ 3
Командировочный

Цитата:Написано: anatoliy
Вот человек! Ну никуда без Интернета.
Простите за не скромность, но хочу спросить. Вы так сильно привязаны к сети? :blink:
:up2:


anatoliy

Ні. Але ж пошту провірити, тощо. Провірити, чи помістили мої статті. Десь раз в тиждень треба ж. А якщо буде Інтернет, то можна і частіше заглянути. :respekt:
А супутниковий Інтернет... Я тільки поверхово знаю. Знаю, що весь трафік, що іде до тебе, іде через тарілку. А от від тебе, треба телефон чи якесь інше з'єднання. Але хай Вам дадуть відповідь кращі від мене знавці. ;)

Ось лінк до одної сторінки, яка коротко відповідає на Ваше запитання: http://www.inet.ip-t.ru/ А взагалі:
Yandex - знайдеться все! :D
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте