Новое кидалово от «Кэш-Кременчуг»

0
Горожане
+ 2
Гастарбайтер
Интересно, а товарища "работодателя" уже задержали?
Горожане
0
Проездом
Люди! А давайте поделимся опытом о том, кто где и кем работал, понравилось или нет и оставим мнения о местах работы
Горожане
+ 28
Почетный
гражданин

Цитата: Люди! А давайте поделимся опытом о том, кто где и кем работал, понравилось или нет и оставим мнения о местах работы



я думаю для этого надо создавать отдельную тему, а может таковая уже имеется, а то написать есть что...
Горожане
0
Проездом
Так давайте тут писать, а то потом не найти
Горожане
+ 25
Старожил
Вся проблема в том, что из таких вот тем потом на Форуме скандал возникает.
Как и в любом конфликте, выяснить "кто прав" в таких ситуациях тяжело. И потом получается, что написать на форуме можно анонимно, и без доказательств, а фирму назвать - конкретную. Вроде потом все окажется "совсем не так", а неприятный осадок у людей останется.

О "Кеше" писали потому, что это был конкретный-приконкретный развод на деньги.
О таких "фирмах" писать можно. Когда за трудоустройство предлагают заплатить деньги или пройти платные тренинги.
Женщина-тоже человек!
Горожане
-1
Залетный

Цитата:В Кременчуці роботодавець так не хотів виплачувати заборговану зарплату, що аж став розбійником. Про подію, що сталася ввечері 8-го січня повідомили у міській міліції. Того дня до чергового Крюківського райвідділу міліції звернулося перелякана 36-річна жінка. Вона розповіла, що її підвозив колишній шеф. Машина зупинилася в районі вул. Макаренка, і в салон раптово вдерлися двоє невідомих молодиків озброєних електрошокерами. Водночас, колишній шеф жінки покинув свою автівку і втік. Шокована жінка розповіла слідчому, що не зрозуміла, чого хотіли молодики, але вони всіляко ображали жінку. Зловмисники фактично роздягли її – вириваючись із їхніх рук жінка залишила в машині шкіряний плащ, шапку, шалик і дві мобілки, що були у кишені плаща. Як повідомили у міському управлінні внутрішніх справ, розв’язка події виявилася незвичайною. Молодиків затримали вже за пару годин. І один із них зізнався, що насправді, їх найняв полякати жертву колишній шеф постраждалої. Виявилося, що жінка працювала секретаркою на фірмі, що займалася влаштування семінарів і тренінгів. Проте власник ніяк не хотів платити їй зарплату. Пізніше фірма збанкрутіла. І жінка звернулася до суду, який зобов’язав колишнього шефа повернути працівниці зароблені за чотири місяці гроші у сумі близько 5 тис. грн. Втім, роботодавець не поспішав розраховуватися. 30-річний чолов’яга вирішив полякати незговірливу секретарку. Пообіцявши якось віддати гроші, він заманив її в свою машину і відвіз на вул. Макаренка, де й передав у руки двох зловмисників «на виховання». У міліції кажуть, що тепер колишній роботодавець не лише має повернути гроші жінці. На нього, як організатора нападу, чекає кримінальна відповідальність, покарання ж передбачає до 8-ми років в’язниці із конфіскацією майна.


Где можно узнать подробности по этому случаю? Фамилии и тп.
Горожане
+ 17
Старожил
Хохол
ничёсе
Хотите чтобы я ответила честно или не обидно ...?
Горожане
+ 4
Местный

Цитата:Люди! А давайте поделимся опытом о том, кто где и кем работал, понравилось или нет и оставим мнения о местах работы

- не всіх так кидають...

Потрібно писати при фір - кида, таких як, наприклад, продавців китайських дверей - навішають лапшу про міцність полотна, про гарантію і про вічність замків, шо хочеться послать їх НАХУтор. Мені недавно такий попався з ІМЕХ (це моя особиста думка)
Горожане
0
Проездом
ха-ха, я тоже ходила. Но хватило ума отказаться!
А сколько ж там народу было!!!
И были такие, что верили. Одна женщина ну прямо очень защищала и оправдывала эти 300 грн., мы подумали, что подставная)))
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте