Предоставлю работу

0
Горожане
Гражданин

писатель (28.05.2013, 20:55) писал:Товариство - шукаю журналіста. Вакансія ще є. Потрібен один співробітник. Робота нескладна - написання новин для сайту газети. Сайт практично готовий.
Відповідаємо на 4 запитання: що, де, коли і чому. Ключову думку виносимо за принципом піраміди. Номер телефону 0665703767.


А Вам потрібна людина на постійну роботу? Я міг би поєднувати, наприклад, з основною. Якщо щовечора приділяв би 2-3 години...
Горожане
+ 74
Великий Гуру
писатель
23:15, 28.05.2013
На жаль, робота на ставку журналіста, приблизно з 9-00 до 18-00, робочий день ненормований. Але це буває дуже рідко.
Чоловік чи жінка - різниці немає. Випробувальний термін проходимо і вперед.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Товариство - одна вакансія є незаповнена - журналіста на новини.
Горожане
+ 2
Гражданин
писатель, эх, жалко я в декрете... А так был некоторый опыт работы в этой сфере, пока в госслужащие не подалась ))) Сейчас всё больше понимаю, что в качестве журналиста с удовольствием поработала бы ещё.
Горожане
+ 112
Заслуженный
пенсионер

писатель (31.05.2013, 14:49) писал:Товариство - одна вакансія є незаповнена - журналіста на новини.


Это нужно целыми днями по городу гонять или как ? Как вообще новости узнаются журналистами ?
Горожане
+ 2
Гражданин

Fogel (31.05.2013, 22:07) писал:Как вообще новости узнаются журналистами ?


В нужных местах всегда есть нужные люди ))))
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Я розповім як збирати. Це не проблема. Проблема її написати. Оце да. А знайти - це таке. Робота цікава між іншим, але важка. Переваги - ти ніколи не прив"язаний до 4-х стін. Недоліки - ти завжди маєш бути в центрі події і все знати. Але робота справді як на мене цікава - все ж 20 років вже працюю
Горожане
+ 3
Местный

писатель (28.05.2013, 22:13) писал:На жаль, робота на ставку журналіста, приблизно з 9-00 до 18-00, робочий день ненормований.


и какова нынче ставка журналиста?
Забаненные
-3
Почетный
гражданин

Fogel (31.05.2013, 22:07) писал:Как вообще новости узнаются журналистами ?



обычно они их на 50% придумывают
Горожане
+ 1
Залетный
Klassik
09:16, 18.06.2013
писатель, а в каком издании?
аа, понял, у Мельника...
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте