Голосуем за кременчужанку!

0
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Велике прохання до форумчан - зайти на http://www.poltavaforum.com/2010/ та проголосувати за прес-офіцера кременчуцького міського управління Анну Волювач. Бо це той працівник, який відповідає за контакт з місцевими ЗМІ і розповідає всім, що крадіїв 80 тисяч доларів з СШ №20 не знайшли. Нові Лексуси крадуть зі стоянки в 101 кварталі, а 32-річний продавець наркотиків, в будинку на Героїв Сталінграда, поки міліція спилювала йому металеві двері намагався викинути коноплю в каналізацію і таке інше.

<!--modBlockBegin--><div class="modblock"><div class="modtext"><!--modTextBegin-->Заменил ссылку.<!--modTextEnd--></div><div class="modname">Промодерировал: <!--modNameBegin-->Kanarsky<!--modNameEnd--> (16 февраля 2010 17:31)</div></div><!--modBlockEnd-->
Горожане
-2
Почетный
гражданин
писатель,
+1
В этом ненормальном мире даже нормальный человек считается ненормальным в виду его нормальности.
Все грамматические ошибки являются уникальным стилем автора и обсуждению не подлежат!
Горожане
+ 266
Великий Гуру

писатель писал:Велике прохання до форумчан - зайти на http://www.mia.pl.ua/ та проголосувати за прес-офіцера кременчуцького міського управління Анну Волювач


Проголосовала! Ребята, давайте включайтесь в голосование, а то нашу Аню пока опережают другие!
Совесть придумали злые люди, что бы она мучила добрых.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Ну все - Козельщина нас випереджає, Семенівка обганяє, а Решетилівка, де є три комп"ютери на все село, наздоганяє.
Горожане
0
Аксакал
писатель, правильной ссылкой скорее вот это:
http://www.poltavaforum.com/2010/
будет...
Я правильно понял?

Создали бы отдельную тему...
"Если кто-то вас не переваривает, значит не сумел сожрать". :)
Горожане
+ 74
Великий Гуру
YaraТа Бог його знає. Попросили лише про голосування за кращу жінку. В ГУ УМВС Полтавської області проходить. А наша кандидатура від міста - прес-офіцер КМУ УМВС Анна Волювач.
Горожане
+ 5
Гражданин
писатель,
А я так поняла, что там не одна представительница Кременчуга, еще какая-то скромненькая девчушка Зимакова.Я правильно поняла?
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Мабуть да, але преса підтримує кого знає. Всі редакції голосують
Горожане
0
Аксакал
В общем наша пресса как всегда - самая компетентная.
Где голосование - "Бог знает", кто выдвинут - "мабуть" и т.д.

Я за Волювач проголосовал, хотя ИМХО фото не из удачных.
А "Одноклассниках" у нее получше есть...
"Если кто-то вас не переваривает, значит не сумел сожрать". :)
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Яра дякую. Вся справа в тому, що преса- не є фахівцями з красоти і тому не може одразу сказати. Інша справа - всякі пограбування, робота заводів, пароходів, зібрання, чи ще щось з нашого життя. Тут запитань немає. Але кременчужанку справді слід підтримати . ( Уявляю, як керівник ЦГЗ ГУ УМВС Полтавської області підполковник міліції Юрій Сулаєв телефонує по полтавським редакціям та просить всіх підтримати своїх полтавчанок з ЦГЗ).
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте