Город ТВ

0
Горожане
+ 33
Гражданин

ViewPoint писал:Чиновников "вольные журналисты" так просто не поснимают.


как раз чиновников и будут снимать, а как ... главное желание, а способ найдется :)
и будет как тут

источник http://ibigdan.livejournal.com/6247560.html?mode=reply
Великие умы обсуждают идеи, средние умы - события, мелкие умы - людей.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Не все так просто в житті, як це здається
Горожане
+ 33
Гражданин

писатель писал:Не все так просто в житті, як це здається



ну, с таким подходом лучше не слазить с печи ;)
Великие умы обсуждают идеи, средние умы - события, мелкие умы - людей.
Горожане
+ 74
Великий Гуру

Цитата:ну, с таким подходом лучше не слазить с печи ;)


Тут друге - ось у вас Bratick, сьогодні в руках телекамера ( наприклад) і скажіть що ви будете знімати на неї ? Сніг ? вже було. Дороги - ну покажемо ще раз, але вони від цього кращими не стануть. Що можна показати - ставлення людей до уряду Януковича ? Але відповіді від більшості ви не отримаєте. Скажуть - потрібно почекать. Що ще можна показати? Я не критикую, спаси Бог, просто уявляю себе на місці людини з телекамерою.
Ось сиджу, наприклад, в редакції, Ранок. Нарада кореспондентів і питання - що ми сьогодні покажемо людям? Першу відповідь ми знаємо - телефонуємо в ДАЇ і домовляємося, що нас погукають на аварію. А далі ?
Горожане
+ 33
Гражданин
писатель, в настоящее время почти у каждого есть в мобилке, какая никакая, но камера. о качестве не говорю, но как видеорегистрация какого-либо события вполне сгодится.

разговоры разговаривать и советовать, всегда проще чем делать.
если бы я запускал такой проект, то подошел бы к нему с этой (описаной мной выше) стороны.
Великие умы обсуждают идеи, средние умы - события, мелкие умы - людей.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Отож - а хто і кому скаже, де і що відбувається ? І ще одне - сьогодні розмовляв з Оксаною з "Візиту" і ось хоче вона поговорити на телекамеру з новим начальником відділу транспорту виконкому Юрієм Войтенко. Але як це зробиш, якщо він навіть на диктофон погано реагує ? Представляю, щоб він казав, якби к прикладу я до нього зайшов з мобільником? Але нехай хлопці працюють. Може що з цього і вийде добре. В принципі у міста немає телебачення в Інеті. Ніша відкрита
Горожане
+ 33
Гражданин
писатель,
чиновник не всегда какой-нить начальник, если даже рядовой клерк, который общается в налоговой с предпринимателями перестанет хамить, и будет следить за своей речью, а вдруг снимает кто? это уже будет победа.
а так гляди и до начальства "дойдет" через инет-эфир.
как раньше в штатах, все были вежливы, потому как у каждого на поясе висел кольт. примерно тот-же принцип.
Великие умы обсуждают идеи, средние умы - события, мелкие умы - людей.
Горожане
+ 10
Гражданин
Bratick, ну и что вы считаете на сегодня самой актуальной информацией, и тем более для кременчужан? Что вас особенно волнует, и о чём бы вы сделали сюжет?
Святой великомученик Георгий Победоносец моли Бога о нас!
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Я б особисто взяв маршрутки в години пік. І коменти потім відповідні. Але вам там видніше - можна було б взяти маркування на ГМО в супермаркетах,але буде важко з коментами
Горожане
+ 26
Почетный
гражданин
А по какому графику будут добавляться видео?
Свою Україну любіть. Любіть її... Во врем\'я люте. В останню тяжкую минуту За неї Господа моліть.
Т. Шевченко
 
Доступ закрыт.
  • Чтобы отвечать в темах данного форума Вам нужно авторизоваться на сайте