Майдануті активісти в Білорусії

2015-11-18T15:21:18+02:00 2015-11-21T21:14:56+02:00
0
Горожане
0
Проездом
Активісти українського Майдану влаштували бійку в будівлі театру під час виступу Миколи Старікова, російського письменника та політолога. Який написав багато наукових книжок. У той час, коли Старіков почав говорити на сцені, декілька українських активістів почали вигукувати різні речі, відомі ще з часів Майдану. Вони не давали змоги чоловіку виступити. Своєю поведінкою показали відсутність дисципліни та нездатність висловлювати власну думку.
Все закінчилось тим, що майданутих виштовхали з приміщення. Коли всі заспокоїлись, у них взяли інтерв’ю. Журналісти хотіли дізнатися причину такої витівки, але порушники не змогли нічого пояснити. Такий випадок показує деградацію українського суспільства. Бути патріотом – це добре, але всьому є міра. Патріотизм давно переріс в якийсь дурний націоналізм. Все це не приведе українського громадянина до чогось хорошого.
https://www.youtube.com/watch?v=15eyYERZ-R0&feature=youtu.be
Горожане
+ 370
Аксакал
Алена Коновалова (18.11.2015, 15:21) писал: Миколи Старікова

судячи з Вікіпедії, той ще фрукт:
Цитата: Погляди[ред. • ред. код]
Прихильник консервативних поглядів, виступаючи супротивником лібералізм. Займає провладну позицію, підтримуючи В. В. Путіна Підтримує інтеграційні процеси на территорії СНД, різко виступаючи проти будь-яких проявів сепаратизму Виступає за збереження традиційних сімейних цінностей Вважає, що громадян Російської Федерації не можна судити і тримати під вартою за межами РФ

Підтримує точку зору, що Сталін відіграв значну позитивну роль в розвитку країни. Вважає, що він був отруєний при активній участі західних спецслужб.

Виступає проти вступу Росії в СОТ, проти введення в Росії ювенальної юстиції, за націоналізацію. Намагався ініціювати судове переслідування М. С. Горбачова за розпад СРСР.
Мф.6.33
Горожане
0
Проездом
Дело не в том, кому они помешали. Главное как они это сделали? Как шайки глупых людей. Выскочили кулаками помахали, а сказать что хотели не могут. Почему?
Горожане
+ 4
Местный
Знову... Ще одна жовта тема для перетягування одіяла. Виступ політолога, прибічника російської імперії, який виправдовував війну на Донбасі, заслуговує на таке ставлення активістами Майдану. Краще націоналізм в Україні, ніж фашизм в росії
Горожане
0
Проездом
Зн
makey_s (18.11.2015, 15:36) писал:Знову... Ще одна жовта тема для перетягування одіяла. Виступ політолога, прибічника російської імперії, який виправдовував війну на Донбасі, заслуговує на таке ставлення активістами Майдану. Краще націоналізм в Україні, ніж фашизм в росії

Значит, война на Донбассе это хорошо?
Iva
Жандармы
+ 179
Великий Гуру
Алена Коновалова (18.11.2015, 15:34) писал:Почему?

- Бандерлоги!
В голове флешка пятого канала, собственные мозги отсутствуют!
AD
Горожане
+ 181
Великий Гуру
makey_s (18.11.2015, 15:36) писал:Краще націоналізм в Україні, ніж фашизм в росії

Повторяйте чаще и громче.
Эта мантра накормит вас и согреет в будущем. Можно надеяться,что даже спасет от бандитов.
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
Горожане
+ 51
Гражданин
makey_s (18.11.2015, 15:36) писал: Краще націоналізм в Україні

Нам тут вашего г...на не надо. Кушайте сами (еще не накушались?)
Новость удивила. Думал, что все местное националистическое г..цо ополченцы утилизировали на Донбассе. Ан, нет. Пусть погуляют, пока.
Горожане
0
Проездом
Iva (18.11.2015, 15:50) писал:
Алена Коновалова/18.11.2015, 15:34 писал:Почему?

- Бандерлоги!
В голове флешка пятого канала, собственные мозги отсутствуют!

По словам Порошенка пятый канал самый прозрачный и демократический канал. Петя сам выступает гарантом правдивой информации в стране. Все знаю о укр СМИ, что им книжки пора писать!

Belarus (18.11.2015, 16:48) писал:
makey_s/18.11.2015, 15:36 писал: Краще націоналізм в Україні

Нам тут вашего г...на не надо. Кушайте сами (еще не накушались?)
Новость удивила. Думал, что все местное националистическое г..цо ополченцы утилизировали на Донбассе. Ан, нет. Пусть погуляют, пока.

Я сама удивилась, когда посмотрела видео. Стыдно. Ведут себя как быдло. Придет седьмая волна мобилизации, которую устроят их любимое правительство. Вот тогда и посмотрим, что они запоют!
Горожане
+ 250
Великий Гуру
Алена Коновалова (18.11.2015, 18:16) писал:Я сама удивилась, когда посмотрела видео. Стыдно. Ведут себя как быдло. Придет седьмая волна мобилизации, которую устроят их любимое правительство. Вот тогда и посмотрим, что они запоют!

Как что: "А нас за що?"

Уже были прецеденты когда приносили повестки волонтерам, а они с помощью соцсетей и СМИ пытались "откосить" от мобилизации (иногда удачно).
И я надеюсь - мы победим.
Больше: я уверен - мы победим. Потому что разум должен победить.

Е. Замятин "Мы"
 
Доступ закрыт.
  • Вам запрещено отвечать в темах данного форума.