Против Блока Костенко-Плюща развёрнута социологическая война

0
Горожане
0
Проездом
Лідер політичного виборчого народного блоку «Костенка-Плюща», народний депутат України Юрій Костенко переконаний, що його політична сила на парламентських виборах набере щонайменше 7-10% голосів виборців. Про це він заявив на сьогоднішній прес-конференції у Чернівцях, де він перебував у рамках виборчого туру по Західній Україні.

Коментуючи низький рейтинг своєї політичної сили, оприлюднений різними соціологічними службами в Україні, Ю.Костенко назвав це «справжньою соціологічною війною», яку здійснюють опоненти проти його блоку.

“Це ми спостерігали на минулих виборах із замовними рейтингами проти Ющенка, а ще раніше – проти “Нашої України”, а тепер це роблять проти нас”, - заявив він, не уточнюючи які саме політичні сили він має на увазі.

Як приклад, Ю.Костенко розкритикував нещодавнє соціологічне опитування, проведене фондом «Демократичні ініціативи». За його словами, “коли кореспонденти підійшли до члена Української народної партії у Рівному і запитали, за кого він голосуватиме на виборах і той відповів, що за УНП, цієї партії не виявилося в анкеті серед славної так званої прохідної шістки”.

Водночас лідер блоку зазначив, що вже сьогодні, після того, «як запущено в ефір рекламні ролики і політичні публікації у пресі», рейтинг блоку «Костенка-Плюща» сягнув позначки 4%. «І це лише початок», - підкреслив Ю.Костенко.

Джерело: УНІАН

Сайт УНП: http://www.unp-ua.org
Горожане
-1
Старожил
Griffin,
и что лично Вы хотели этим сказать??????????????? :wacko:
Горожане
+ 11
Старожил
Неужели он думает что его блок действительно наберет 7-10%?????????
После выборов он скажет: "Вот видите, я набрал всего ,,, %, я же говорил что против меня война", хотя на самом деле он и нафиг не кому не нужен..
Я такое уже не раз замечал среди наших малорейтенговых политиков..
Горожане
0
Проездом
Дело в том, что социология у нас стала полностью продажной. Когда кого-то не хотят пускать в парламент - просто не включают в эти опросы. А откуда же взяться тогда рейтингу, если партия в принципе не входила в опросы?

В данном случае Костенко выступил против манипуляций политтехнологов.

Посмотрите, кто у нас выдвигается в парламент - Ахметов, Порошенко, Жвания, Губский, Жеваго, Фельдман и т.д. Все они - в списках так называемых проходных партий. Спрашивается, зачем нам такие проходные?

За украденные у народа деньги покупаются социологи, которые говорят то, что олигархи хотят услышать.
Поэтому рейтинги - ложь. Им нельзя верить.

Лучше выбирать порядочных людей, а не шарлатанов.
Горожане
0
Проездом
Вот, можете посмотреть выдержки из последнего интервью Костенко. Именно так всё и выглядит, как он говорит. У нас просто не было честной власти до сих пор! Поэтому и политика, и рейтинги, и жизнь у нас такая!

Юрій Костенко: жодного разу за часи незалежності в
Україні не було української і чесної влади

Юрій Костенко:

Дуже багато говорили про те, що не такий президент, що уряд неправильно щось робить. Я, як людина, котра 16 років професійно займається політикою, завжди говорив і говорю: проблема в іншому, проблема в тому, що жодного разу за часи незалежності в Україні не було української і чесної влади. І саме в цьому корінь українського зла.

http://www.unp-ua.org/clients/unp.nsf/0/F5...ment&subname=1&

Тепер давайте подивимось, хто вийшов на вибори, і що являє собою Український Народний Блок Костенка і Плюща?!

В першу чергу, щодо нашої політичної сили. Це та політична сила, на плечах якої повставали ідеї незалежності тієї держави, в якій ми сьогодні живемо, ідеї демократії. Якщо хтось скаже, що незалежність Україні подарувала Москва, то той бере на себе величезний гріх, тому що за незалежністю нашої держави стоять десятки поколінь, які воювали, які клали голови за цю незалежність, які виборювали її в концтаборах, на мітингах біля пам’ятника Шевченка, які розпочалися не лише наприкінці 80-х років, а ще у 60-х, 70-х. роках. Це все були кроки до незалежності. Ми, отримавши нашу державу, отримавши юридичну незалежність, не отримали більшості національної демократії в Парламенті. Але, тим не менш, досягли успіхів, тому що ми заклали фундамент законодавства незалежної України, і це дуже добре робив тодішній голова ВР Іван Степанович Плющ, один з лідерів нашого виборчого блоку. Ми добилися ухвали Київської Конституції, з 1993 року ми опікувалися майбутнім президентом України Віктором Ющенко. Саме наша політична сила, і особисто я, переконували у 1999 році Кучму призначити на посаду прем’єр-міністра Ющенка, а потім у ВР ми 1,5 роки тримали уряд Ющенка і охороняли його від нападків олігархів. Ми добилися незвичайної перемоги, коли Ющенко став президентом. Тому нам є про що звітувати перед виборцями. Не обіцяти багато ковбаси і сала, як це роблять інші політики, і забувати, коли вони сідають у владне крісло. Ми звітуємо за склад своєї команди перед виборцями. У нас немає популярних артистів, популярних олігархів – це список, який представлений потужними політиками, що 16-20 років, а Степан Хмара – 30 років, боролися за ідею незалежної України. Люди, що незаплямовані своєю роботою у владі . Я був шість років міністром, Іван Заєць був два роки міністром. Ви чули щось про корупцію Костенка чи Івана Зайця?!
Горожане
+ 11
Старожил
Я так понял ты руками и ногами за Костенко! Неужели ты действительно думаешь что он может набрать 10-15% процентов? Есть люди и пореальнее его, а на всех по 10-15% не хватит..
Горожане
0
Проездом
Ничего ты не понял.
Я ни за кого. Я сам за себя. Я за страну, в которой можно будет нормально жить. А сейчас всё идёт к тому, что придётся отсюда эмигрировать.

Реальные кандидаты = реальные пацаны типа ахметова.
Я себе представляю этот парламент. Только парламентом его уже назвать будет нельзя. Это будет зона.

Да, конечно, раз я говорю о Костенко, то я МОЖЕТ БЫТЬ за него проголосую. Просто больше не вижу, за кого.
Горожане
+ 11
Старожил
Для общего развития. Ты занаешь его программу? Что он конкретно предлогает, кроме красивых обещаний?
Горожане
0
Проездом
Дело даже не в программе УНБ Костенко-Плюща. Дело в том, что на фоне их остальные - ... (слов нет).

Программа УНП (сокращённая версия):
http://www.unp-ua.org/clients/unp.nsf/0/EB...ment&Expand=1.2

Программа УНП (полная версия):
http://www.unp-ua.org/clients/unp.nsf/0/B8...nt&Expand=1.4.1

Состав Украинского Народного Блока Костенко и Плюща:

Партія вільних селян і підприємців України
Політична партія "Україна Соборна"
Українська Народна Партія

Предвыборная Программа Украинского Народного Блока Костенко и Плюща:
http://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2006/printblo...1=31&kodvib=600

Статья о программе Блока Костенко-Плюща:
http://2006.liga.net/news.asp?nid=171674
16.12.2005. Украинский народный блок Костенко-Плюща презентовал проект предвыборной программы.

Список Блока Костенко-Плюща в Верховную Раду:
http://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2006/W6P406?P...1=600&pf7171=31

Вот здесь все списки в ВР:
http://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2006/w6p400?PT001F01=600

Там же программы всех партий. Информации достаточно, чтобы сравнить. Ещё полезно поискать в Инете статьи о лидерах партий и блоков. Несколько часов работы - и многое становится ясно.

Пока что не вижу, за кого голосовать кроме Костенко.
U2
Горожане
+ 8
Гастарбайтер
хе-хе..був вчора(у останный день реістрації партії на місцевих виборах ) у кременчуцькій ТВК...так от бідні жіночки,котри вчора працювали до ночі, при мені сварились з головою Кременчуцької міської організації УНП...а після того,як він уйшов,в сердцях розповідали,що він вже достав їх,бо не може нормально заповнити документи на реістрацію...а ще раджу подивитьтся, ХТО іде у списку Кременчуцького УНП до міських та раойнних рад...де в тих списках патріоти та взагалі любди,причетні до політики??????де вони були під час акції "Україна без Кучми!"....???....тем паче, що місцева УНП, підигрує пану Матицину....отак вони страждають за простий народ....
 
Предупреждение.
 • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
 1. жирный
 2. курсив
 3. подчёркнутый
 4. перечёркнутый
 5. цитата
 6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
 7. ссылка Введите адрес ссылки:
 8. смайлы
 9. картинка Введите адрес картинки:


  Выравнивание:
 10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

  Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
 11. цвет текста
 12. Слева
 13. По центру
 14. Справа
 15. скрытый
 16. информация