О предательстве

0
Горожане
+ 298
Великий Гуру

прокіп (05.10.2012, 17:55) писал:По перше, в 30-х був не голод, а голодоМОР.


Ага. При этом зерна у крестьян в 1932 году собрали в полтора раза меньше, чем в 1933.

прокіп (05.10.2012, 17:55) писал:По друге, "совєтской власті" ніколи не було, а була влада більшовиків.


Ню-ню. Что такое власть большевиков - расшифруйте пожалуйста.

прокіп (05.10.2012, 17:55) писал: По третє, по Фрейду шукай причину, чому він пише соввласть з великих літер.


А ещё я пишу слово Украина с большой буквы. И что бы это значило по Фрейду.

прокіп (05.10.2012, 17:55) писал:- спробувати знищити українство, як головного ворога більшовиків;


Вот только на Украину пришлось только около половины смертей от голода 1932-1933. Высокая смертность была на Кубани, на Северном Кавказе, в Поволжье (особенно в немецкой автономии), в Сибири, а в Казахстане вообще вымерло треть населения.

Да и на Украине умирали не только украинцы - все национальности страдали в равной степени. Вместе с украинцами умирали русские, немцы, евреи, болгары, греки и представители других национальностей. НЕ БЫЛО ГОЛОДА ПО НАЦИОНАЛЬНОМУ ПРИЗНАКУ.

прокіп (05.10.2012, 17:55) писал:- за рахунок чергового грабежу москвинами спробувати відновити економіку зруйнованої економіки імперії в так звану "громадянську війну".


Просто гениально. Вот только скажите - КАК ЗА СЧЕТ ГОЛОДА МОЖНО ВОССТАНОВИТЬ ЭКОНОМИКУ?

писатель (05.10.2012, 16:30) писал:Скат ми з вами розбирали причини і перший висновок у нас був - за січнем йде лютий і так далі. А другий - людина - не дерево. Людина без їжі більше місяця не витримує практично ніколи. Ото і всі причини

А по друге - простій людині ваші причини в принципі непотрібні. Від причин ситим не будеш. Їх не можна їсти


Значит можно голословно обвинять? Понятно. Значит можно перекручивать факты ради политики. А ещё обвиняли коммунистов
Да нынешние "патриоты" им фору в сто очков дадут. Геббельс отдыхает.
И я надеюсь - мы победим.
Больше: я уверен - мы победим. Потому что разум должен победить.

Е. Замятин "Мы"
Горожане
+ 2
Гастарбайтер

Цитата:а в Казахстане вообще вымерло треть населения.


А моя покійна мама туди втекла напівжива. Що ти мелеш?

Цитата: КАК ЗА СЧЕТ ГОЛОДА МОЖНО ВОССТАНОВИТЬ ЭКОНОМИКУ?

Та вся економіка Московії побудована була за рахунок грабежів інших. Ти думаєш Пьотр будував свій флот за рахунок мацкальської пеньки та рєпи? А московське метро будувалося за рахунок врожаїв з Тамбовської області?

Цитата: Высокая смертность была на Кубани, на Северном Кавказе, в Поволжье


Північний Кавказ - це місця проживання українців. Мати Горбачова вчилася на Ставропіллі в українській школі.
Горожане
+ 298
Великий Гуру

прокіп (07.10.2012, 23:00) писал:А моя покійна мама туди втекла напівжива. Що ти мелеш?


Учи матчасть
Голод в Казахстане 1932-1933
И я надеюсь - мы победим.
Больше: я уверен - мы победим. Потому что разум должен победить.

Е. Замятин "Мы"
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру

прокіп (07.10.2012, 23:00) писал:а вся економіка Московії побудована була за рахунок грабежів інших. Ти думаєш Пьотр будував свій флот за рахунок мацкальської пеньки та рєпи? А московське метро будувалося за рахунок врожаїв з Тамбовської області?


Их грабили-грабили,а их все больше становилось .
Особенно больно украинцам стало,когда империя отвоевала причерноморские степи,а потом Кубань. Украинцыы хотели все отдать татарам,но их принудили заселять эти бесплодные земли.
Сейчас оне завопят про паланки запорожцев.
Ага,аж миллионы их жили там.
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
Горожане
+ 298
Великий Гуру

прокіп (07.10.2012, 23:00) писал:Північний Кавказ - це місця проживання українців. Мати Горбачова вчилася на Ставропіллі в українській школі.

Под Северным Кавказом я имел в виду автономные республики горских народов, т.к. Ставропольский и Краснодарский края я считал как Кубань.
И я надеюсь - мы победим.
Больше: я уверен - мы победим. Потому что разум должен победить.

Е. Замятин "Мы"
Горожане
+ 2
Гастарбайтер
прокіп
00:26, 08.10.2012

Цитата:Под Северным Кавказом я имел в виду автономные республики горских народов, т.к. Ставропольский и Краснодарский края я считал как Кубань.

А ще він плутає чукчів з ескімосами, голод з голодоМОРОМ, при якому було НЕМОЖЛИВО казахам більше мільйона емігрувати. І з таким інтелектом лізуть в Інтернет. Мого батька два рази знімали з поїзда, не даючи можливості виїхати за межі голодаючої України.
Падлюки були не тільки ті московити, які влаштували ГОЛОДОМОР, а й ті, які заперечують його існування. Та я вірю, що недалекий той час, коли відбудеться Нюрнберський процес на "народом-пабєдітєлєм" за всі його злодіяння, починаючи з розгрому Києва в 1169 році та "пабєдам" в складі військ Золотої Орди.

Цитата:Под Северным Кавказом я имел в виду автономные республики горских народов, т.к. Ставропольский и Краснодарский края я считал как Кубань.

А ще він плутає чукчів з ескімосами, голод з голодоМОРОМ, при якому було НЕМОЖЛИВО казахам більше мільйона емігрувати. Мого батька два рази знімали з поїзда, не даючи можливості виїхати за межі голодаючої України.
Падлюки були не тільки ті московити, які влаштували ГОЛОДОМОР, а й ті, які заперечують його існування. Та я вірю, що недалекий той час, коли відбудеться Нюрнберський процес на "народом-пабєдітєлєм" за всі його злодіяння, починаючи з розгрому Києва в 1169 році та "пабєдам" в складі військ Золотої Орди.
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру

прокіп (07.10.2012, 23:23) писал:Та я вірю, що недалекий той час, коли відбудеться Нюрнберський процес на "народом-пабєдітєлєм" за всі його злодіяння, починаючи з розгрому Києва в 1169 році та "пабєдам" в складі військ Золотої Орди.


Тогда надо бросать писать на форумах.
А то будут там обзывать разными словами бедного прокопа и коммунисты, и свободовцы,и дуба даст он,не дожив до трибунала.
А далее ему черти устроят свой трибунал,и будет не до чужих судов.
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
Горожане
+ 298
Великий Гуру

прокіп (07.10.2012, 23:23) писал:А ще він плутає чукчів з ескімосами, голод з голодоМОРОМ, при якому було НЕМОЖЛИВО казахам більше мільйона емігрувати. І з таким інтелектом лізуть в Інтернет. Мого батька два рази знімали з поїзда, не даючи можливості виїхати за межі голодаючої України.


Учи матчасть.

По данным докладной записки ОГПУ от 22 апреля 1933 согласно постановлению от 22 января было задержано в СССР 258 401 человек, из них возвращено на прежнее место жительства 230 633, из них по УССР 37 924 и 34 433 соответственно, по СКК эта цифра составила 47 317 и 36 611 человек, по ЦЧО — 52 334 и столько же возвращено.

Т.е. СНИМАЛИ С ПОЕЗДОВ ПО ВСЕМУ СОЮЗУ. И на Украину приходилось 15% от общего числа задержанных заслонами.
И я надеюсь - мы победим.
Больше: я уверен - мы победим. Потому что разум должен победить.

Е. Замятин "Мы"
Горожане
+ 2
Гастарбайтер

Скат (07.10.2012, 23:38) писал:По данным докладной записки ОГПУ от 22 апреля 1933


Ги-ги-ги!

AD (07.10.2012, 23:30) писал:А далее ему черти устроят свой трибунал


Дійсно, як казав Калугер, бісове плем'я з лісів та боліт.
AD
Горожане
+ 186
Великий Гуру

прокіп (09.10.2012, 20:23) писал:Дійсно, як казав Калугер, бісове плем'я з лісів та боліт.


Будет время спросить,кто жарить будет : болотный бес или лесной.
Вечность.
Благими намерениями вымощена дорога к AD
(c)
Старший сержант запаса.
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация