У мери Кременчука - кого?

0
Горожане
+ 164
Почетный
старейшина

plc писал:Какой бы плохой Глухов не был но все-таки хоть что то делает для города...



Хотелось бы напомнить, что обязанность мэра - ВСЕ делать для города и его обитателей. Из его достижений могу вспомнить только мост с 10 летней гарантией, или может, выложенная наполовину "золотой" плиткой улица Ленина с нефиговым скандалом, который так же быстро утих. Полная монополия на ремонт авто дорог, которые ремонтируют каждый год на одном и том же месте. Что же еще хоть что-то он для города сделал... может заправок своих настроил, ну что ж дело нужное....

urikrem писал:Не могу согласиться. Будет по-другому. может, хуже, может лучше. Но об этом мы никогда не узнаем, если проголосуем за нынешнего и останемся в своём болоте.


+++тысяча!!! Не, миллион!!!
Внимание(!) сообщение заговорено.
Модерирование данного сообщения приведет к половому бессилию и неизлечимым венерическим заболеваниям.
Отец-основатель
+ 430
Аксакал
Нельзя столько лет у одного корыта сидеть, это плохо сказывается на пищеварении.
Однозначно менять надо. Вот только кандидатур подходящих не видно.

Можно сообща составить по пунктам список "добрых" (как в хорошем, так и в переносном смысле), резонансных дел, которыми прославился нынешний мэр. Можно с фото- и видеофактами (так оно нагляднее будет), в хронологическом порядке. Кто начнёт?
Я говорю то, что думаю - потому и молчу...
Горожане
+ 509
Аксакал

Kanarsky писал:Нельзя столько лет у одного корыта сидеть, это плохо сказывается на пищеварении.Однозначно менять надо. Вот только кандидатур подходящих не видно.



Ну да, 53-е место в рейтинге 55 городов показывает, что сидящий у корыта сильно оборзел и зажрался. Менять надо одназначно. И бояться, что будет хуже..ну, не знаю. Мы сейчас в роли того пролетариата, которому, лишенцу, нечего уже терять, акромя своих цепей. Не угадаем с выбором, будет 54-е место - фигли?!
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Так пропоную бути чесним. Скажу своє за діючого мера, хоча помилок у нього тонна. Перше щодо рейтингу - провал в рейтингу в Кременчуці по злочинності. За написаним - ми по злочинності на першому місті в Україні. Але це неправда.
Решта - все так - як і раніше ми страждаємо в екології, у нас немає культури ( закладів культури мало) у нас нічого немає такого, щоб притягувало туристів.
Горожане
+ 509
Аксакал

писатель писал: ми по злочинності на першому місті в Україні. Але це неправда.



Це Ваша особиста думка, чи вона підкріплена цифрами? Якщо це, як Ви кажете, - неправда, то чому ніде в пресі немає жодного спростування цього висновку?
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
Горожане
+ 5
Залетный
а я не знаю, що зробив Глухов (можливо, щось і є просто ми цього не помічаємо)
я лише пам"ятаю, що колись давно, коли я вчилася у школі
обрали мером Білана

так тоді по місту перестав ходити громадський транспорт
у людей була паніка
погане було сполучення з Раківкою і по залізниці
а ще у той час доволі часто проривало каналізацію у центрі (запах був неймовірний)

а ще пригадуються слова
хто б не став до влади - він буде намагатися максимально нагодувати родину


Добавлено спустя 2 минуты 21 секунду:

а немає закладів культури, бо ви ж самі - мешканці Кременчука - нічого не хочете для цього
робити
і справа, навіть, не у мері
Горожане
+ 74
Великий Гуру

Цитата:Це Ваша особиста думка, чи вона підкріплена цифрами? Якщо це, як Ви кажете, - неправда, то чому ніде в пресі немає жодного спростування цього висновку?


Ну хто буде що спростовувати - наскільки я зрозумів, то тут наступне. До речі, начальник КМУ УМВС Анатолій Кононенко з цим не погоджується.
У нас зі злочинністю борються одразу дві структури. Перша КМУ УМВС, друга батальойн внутрішніх військ на Молодіжному. Патрулюють вони спільно, злочинців затримують одних і тих же, а повідомляють про це двічи. КМУ - до Полтави, звідти до Києва. Батальйон - до Дніпропетровська і звідти теж до Києва.
Звісно в міліції заявляють, що це не так, а в усьому винен той , хто неправильно поділив кількість злочинів на кількість мешканців. З винного, що погано ділив, наскільки я знаю премію зняли. Але якщо бути відвертим, то за злочинністю ми і справді не найгірші. А от за роботою міліції - тут може так і є. Ніяк не розкриють пограбування пенсіонерок, у яких шахраї видурюють кошти під виглядом соціальної допомоги
Горожане
+ 5
Залетный
та нормальний Кременчук - опосередкований
просто всім на все по ... і все
а який народ, такий і керівник
Горожане
-4
Гастарбайтер
при цьому мало хто хотів би, щоб Глухов залишався ще на один термін.


.

Ерунда..

Будет еще раз.


Добавлено спустя 1 минуту 32 секунды:

а немає закладів культури, бо ви ж самі - мешканці Кременчука - нічого не хочете для цього
робити
і справа, навіть, не у мері



а ты сама не с Кременчуга?*
Горожане
+ 5
Залетный
Тишь да Гладь,


якщо можна поточніть, що на Ваш погляд заклад культури у Кременчуці?
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация