Как "плохо" жилось в СССР

0
A85
Горожане
+ 100
Великий Гуру

адвокат Ульянов (14.07.2012, 09:42) писал:більше 90% українців дали протилежну відповідь на новому референдумі


Все правильно после того, когда пьяный ЕБН залез на танк и провозгласил, что РФ независима...
Ум человеческий … не пророк, а угадчик, … но не дано ему предвидеть Случая – мощного мгновенного орудия Провидения
(А.С. Пушкин)
A85
Горожане
+ 100
Великий Гуру
Сайт просто антисоветский и антироссийский. Красноречива стилистика заголовка слева - о многом говорит...

Ум человеческий … не пророк, а угадчик, … но не дано ему предвидеть Случая – мощного мгновенного орудия Провидения
(А.С. Пушкин)
Горожане
+ 180
Великий Гуру
Старший сержант запаса
19:53, 08.10.2012
адвокат Ульянов, цю дурницю від Радіо Свобода залиште тим, хто народився у 1990-2000 рокі. Та розкажіть звідки з'явилося це Радіо Свобода.

Цитата:1 березня 1953 Майже водночас зі смертю Сталіна (5 березня 1953) починається мовлення радіостанції під назвою Радіо «Звільнення». Першим її диктором став Сергій Дубровський. Згідно з офіційною історією РС, «Звільнення» було задумане «Американським Комітетом зі звільнення від більшовизму» як емігрантське радіо, рупор «Координаційного центру антибільшовицької боротьби для звільнення Батьківщини від комуністичної диктатури». Ця радіостанція вела мовлення мовами народів союзних республік СРСР, а також татарською і башкирською мовами, тоді як створене приблизно у той же час «Радіо Вільна Європа» працювало на соціалістичні країни Європи. Із самого початку фінансове і адміністративне сприяння роботі радіостанції надавав Конгрес США. Фінансування здійснювалося з американського бюджету через Центральне розвідувальне управління США, яке контролювало діяльність радіостанції. Радіопередачі велися з Німеччини: у студії в Мюнхені вони записувалися на магнітну стрічку, потім котушки доставлялися в Лампертгайм, де знаходився радіопередавач. Травень 1959 року Радіостанція змінює свою назву на «Радіо Свобода», котра збереглася досі.

"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 180
Великий Гуру
Ось на що ми "купилися" у 1991.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 85
Почетный
гражданин

Старший сержант запаса (08.10.2012, 18:57) писал:Подорожуючи з друзями в 1981 році на велосипеді з Києва до Криму, десь в глибинці Черкаської області намагалися купити хліб. На що продавець у «Сільпо» зажурено сказала, що хліба не завозили вже три дні. Однак в асортименті магазину були підталі карамелі-подушечки, тюлька з душком, дешеве плодово-ягідне вино (ціна – 1 карбованець 02 копійки за пляшку), лимонад і ситро. Та усе це мало хто купував.


Ви зараз в те село з'їздьте, (бажано рейсовим автобусом, якого вже років 10 немає), та полюбуйтесь руїнами хат і пошукайте магазин. Що не завозили - не вірю. Так, в сільській місцевості були проблеми з хлібом, тому що "свідомі" селяни годували ним худобу.

адвокат Ульянов (08.10.2012, 18:41) писал:Крім того, варто додати і те, що в СРСР не існувало реального 8-годинного робочого дня.


Пів міста зараз голосно регочуть. Треба голосувалку вивісити - в кого зараз робочий день 8 годин 5 днів на тиждень.

адвокат Ульянов (08.10.2012, 18:41) писал:а місячний дохід у 150 вважався позамежною розкішшю.


????? Зарплата інженера без категорії одразу після інституту. Сказати, скільки отримували випускники ПТУ на заводах?
Iva
Жандармы
+ 221
Аксакал

адвокат Ульянов (08.10.2012, 19:14) писал:Що могли на ці гроші ви придбати?


- Всё, на что хватало денег!
- И в холодильниках у людей не было пусто!
- На мусорке не было НИ ОДНОГО человека на ВЕСЬ Кременчуг!
- и.т.д.
Горожане
+ 85
Почетный
гражданин

адвокат Ульянов (08.10.2012, 19:14) писал: що воно вам давало без звязків та знайомств? Що могли на ці гроші ви придбати?


Якщо Ви вже вважаєте, що в магазинах одні павуки повзали, то був ще і ринок.

адвокат Ульянов (08.10.2012, 19:14) писал:shadow, і я теє, і вам задам питання - ви хочете повернутись в СРСР?


Я не хочу назад в СРСР, і не тому, що мені там було погано, просто я знаю, що це неможливо. Ми пройшли той етап, і історія дала нам шанс побудувати нормальну країну. Але, як завжди, поки більшість вирішувала проблему як вижити, сплило те, що ніколи не тоне. І більшість того, що сплило, зробило це під націоналістичними, або патріотичними гаслами. Як тепер його потопити - я не знаю, мабуть чекати поки розсосеться саме.
А про СРСР пиз брехати багато не треба, бо чомусь ми хочемо бачити лише найгірше, забуваючи про все хороше, що було - он, навіть антикомуніста прокопа безплатно в ХПІ вивчили

адвокат Ульянов (08.10.2012, 19:14) писал:Як ви на тому референдумі голосували?


Я 1975 року народження
Горожане
+ 180
Великий Гуру
Старший сержант запаса
20:43, 08.10.2012

адвокат Ульянов (08.10.2012, 19:04) писал:Старший сержант запаса, ви за повернення в лоно Росії - матінки?

До чого тут Росія? Ви почитайте, що декларувалося і що ми маємо. Окрім того я вважаю, що безглуздим є те, що землі, які колонізувалися в тому числі й українцями (Сибір, Далекий Схід) приносять прибуток Росії.

shadow (08.10.2012, 19:09) писал: Так, в сільській місцевості були проблеми з хлібом, тому що "свідомі" селяни годували ним худобу.

Так, я пам'ятаю карикатури на таких селян та гасла "Хліб-усьому голова", який був спрямований на тих, хто вигодовував їм свиней.

адвокат Ульянов (08.10.2012, 18:41) писал:До того варто було б згадати симоненкам і регіоналам, що в СРСР були зарплати і по 60 карбованців

Моя бабуся отримувала у 1985 році пенсію 55 карбованців з яких могла сплатити за квартиру та комунальні послуги 9,5 крб. (електроенергія, газ і т.п.), ціни на основні продукти харчування: хліб - 20 коп, молоко 0,5 - 16 коп, ковбаса варена 2,3 крб. за кг, картопля - 10 коп. кг, інші овочі - копійки в магазині, наприклад, "Дари ланів", або овочевий на Бутиріна, сік фруктовий або овочевий - стакан 10-12 коп., м'ясо з кісточкою - 2 крб, і т.д. вартість проїзду в тролейбусі- 4 коп., сірники-1 копійка.
Моя теща отримує пенсію 980 грн. з них 450 грн. віддає за квартплату + телефон + "Візит". Ви уявляете якість життя людини на 530 грн. з урахуванням цін на ліки, їжу і т.п., якщо Ви говорили, що у Вас тільки на продукти витрачається близько 5000 грн?

адвокат Ульянов (08.10.2012, 18:41) писал:Вранці – знову трудові будні і знову безвихідь життя, котра примушувала радянських людей пити прямо на робочому місці.

У мене під вікнами "генделик", в якому день і ніч пиячать громадяни незалежної України у яких немає трудових буднів- є одна суцільна пиятика, безвихідь життя та хрущовки.

shadow (08.10.2012, 19:29) писал:хороше, що було - он, навіть антикомуніста прокопа безплатно в ХПІ вивчили

і так нещасного мордували, що видали купу свідоцтв про винаходи.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 180
Великий Гуру

адвокат Ульянов (08.10.2012, 19:48) писал:Маючи голову та бажання працювати я дещо заробив, чого моїм батькам в 40 років при СРСР і не снилось, і утримую і свою сімю, і їх, і брату допомагаю.

Ви співаєте осану режимові, за існування якого було знищено українське село-колиска нашої культури, працездатне населення тікає з рідної країни, а ті хто залишається працюють за мізерні гроші та по генделях вирішують коли їм жилося краще: за Юльки чи за регіонів. Рівень розвитку молоді, яка йде до вишів не перевищує рівень радянського "петеушника" і лише ті, хто пережив бандитські розборки у лихі 1990-ті вважає себе сучасною елітою, та дає іншим презирливе призвіско "совок". Зараз усе це модно маскувати під націоналізм (цього не потрібно було у 1990-ті, достатньо було бути "пацаном" чи "братаном") та патріотизм, загравання з ветеранами та іншими соціальними проектами. Це щодо спекулювання на тему "як нам зараз гарно живеться".

адвокат Ульянов (08.10.2012, 19:48) писал:Нам повертатись назад до складу Росії чи таки слід будувати самим свою державу та турбуватись про своїх старих?

Я вже писав про нашу біду, тільки ім'я йму не "жлобство", а хуторянство: ми прос руйнуємо державні утворення з такою легкістю і недолугістю, чого нащадки нам потім не можуть вибачити. Так було з Київською Руссю, з Російською імперією і з СРСР. Останній був Росією тільки для Заходу, а для його народів він був великою Батьківщиною, в середені якого існували і малі Батьківщини. Економічний і соціальний потенціали давали більше можливості для реалізації людині, чим і користувалися видатні й не дуже українці.
"Убогий человечек, не имеющий ничего, чем бы он мог гордиться, хватается за единственно возможное и гордится нацией, к которой он принадлежит".
Артур Шопенгауэр
Горожане
+ 85
Почетный
гражданин

адвокат Ульянов (08.10.2012, 19:48) писал:Нам повертатись назад до складу Росії чи таки слід будувати самим свою державу та турбуватись про своїх старих?


АУ, без образ, але схоже країну ми вже просрали. Більшість промислових підприємств України за ці роки перейшли до нових власників і загинули, тому що з них тільки викачували, нічого не вкладаючи. Вартість одного заводу, який приватизували (офіційна, про відкати не знаю) була в 2 рази меншою, ніж сума, яку отримали за металолом наступного місяця нові власники.
Іноземних інвестицій немає і ніколи не буде - в нас є зима, а капіталісти вміють рахувати гроші, тому вони будують там, де тепліше. Залишилась земля, і то, думаю, ненадовго. Мабуть саме селянами-батраками в майбутньому нас і бачать
 
Тема закрыта.
  • Данная тема закрыта. Вы не можете отвечать в ней.