Встречи с Бабаевым

0
Горожане
+ 509
Аксакал
[quote=адвокат Ульянов]"То ли еще бу-у-дет, то ли еще бу-у-дет, то ли еще будет ой! ой! ой!" (С)



"Так замыкается круг,
И вдруг нам становится страшно что-то менять.
Перемен! - требуют наши сердца.
Перемен! - требуют наши глаза"

адвокат Ульянов писал:"То ли еще бу-у-дет, то ли еще бу-у-дет, то ли еще будет ой! ой! ой!" (С)

"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Товариство - ми ж тут не діти і не в дитячому садку кашу їмо. Чи хтось сумнівається, що все це вибори, виборча реклама за якою ще будуть носити по хатам макарони, урни та лавочки по під"їздам? Он в однокласниках один з депутатів повісив відео - як його група підтримки лавочки фарбує вночі. Машину підігнали, фари включили і вперед за фарбу. Проблема буде тільки - фарбу назад забрать. Але тут таке - далі майбутньому депутату, якого оберуть за пофарбовані лавочки, можна пивний генделик біля під"їзду поставить. На цьому затрачені гроші відбить вдесятеро.
Горожане
Заслуженный
пенсионер
[quote=адвокат Ульянов]Політика - це мистецтво можливого yes
Ідеалістам, які одночасно не дружать з головою, цю голову там зносять швидко і безкомпромісно.[/quote]

[quote=Белокурая Жози]Перемен! - требуют наши сердца.
Перемен! - требуют наши глаза[/quote]
Это не перемены вовсе.
Он при власти не первый день, и не последний человек в городе...я не буду тут озвучивать здесь мой портрет типа "Дориана Грея", но почитайте Ульянова - как на мой вкус Билла возле ГДК украшает город не больше, чем борды у вокзала...
Постскриптум: этот виртуальный персонаж пал смертью скомороха в неравной схватке представителей форума с вуду. Реинкарнации не подлежит.
Горожане
+ 509
Аксакал
[quote=адвокат Ульянов]А ви не думали над тим, що Глухов був повністю залежний від двох найбільших фракцій: БЮТ і ПР в міській раді, так як знаходився під постійною загрозою "імпічменту" на ровному місці, якби почав з ними воювати?
Так що за перетворення міста на те, що зараз є, Глухов, звісно відповідальний, але лише частково, як Фунт в "Золотому теляті"[/quote]

адвокат Ульянов, Вы имеете бизнесовый интерес в том, чтоб оставить "Бориску Глухова на царство" или это у Вас стокгольмский синдром?:-)
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
Горожане
Заслуженный
пенсионер

Lusi писал:А крышу пусть лучше себе на дом заберет


Не хватит. На весь его дом не хватит Будет течь не только с люстры...
Постскриптум: этот виртуальный персонаж пал смертью скомороха в неравной схватке представителей форума с вуду. Реинкарнации не подлежит.
Горожане
+ 509
Аксакал

tarara писал:Это не перемены вовсе.
Он при власти не первый день, и не последний человек в городе...я не буду тут озвучивать здесь мой портрет типа "Дориана Грея", но почитайте Ульянова - как на мой вкус Билла возле ГДК украшает город не больше, чем борды у вокзала



Да я понимаю все, чай, не совсем крыша съехала..про перемены - это скорее черный юмор:-) Но дело в том, что и за Глухова голосовать не могу. Очередной выбор без выбора - нафига?
"Найжаркіші куточки в пеклі залишені для тих, хто в часи найбільших моральних випробувань зберігав нейтралітет" Данте
Горожане
Заслуженный
пенсионер
[quote=Белокурая Жози]Очередной выбор без выбора - нафига?[/quote]
Вот и я о чем...
Вот и вернулись мы к механизму выборов..так што не только избиратели дурачье всякое...
Постскриптум: этот виртуальный персонаж пал смертью скомороха в неравной схватке представителей форума с вуду. Реинкарнации не подлежит.
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Лека цитата

Цитата:Лично я попросила бы поезда в городе запретить в ночное время, а то достали уже и ребенок просыпаться начал от этих звуковых сигналов.


Так записуйте - ці гадські паровози вже загалі ні по городу ні біля нього не будуть ходити. Ніколи. До виборів - ніколи.
Як моя передвиборча програма ?
Горожане
+ 31
Заслуженный
пенсионер

Цитата:Містом реально керують ті, хто керує найбільшими фракціями в міській раді.
Прізвища нагадувати, чи ви і самі знаєте цих осіб, яких можна полічити на пальцях однієї руки?


Нагадайте, будь ласка, дуже цікаво.
"Научиться танцевать танго – это означает овладеть искусством танцевать вдвоем и непринужденно общаться." Диего Аришаг
Горожане
+ 74
Великий Гуру
Так, а шо там нагадувать ? Є Євген Холод, він БЮТ - керівник Центрального ринку , депутат, голова фракції, зайняв посаду у фракції міськради після виходу Олега Бабаєва в нардепи.
Є Микола Черниш , директор Автоскладального заводу. Він головний в партії Регіонів місцевій.
Хто цього не знає ? Та це у всіх депутатських довідниках є
 
Предупреждение.
  • Все ваши сообщения будут отправлены на модерацию.
Написать ответ
Ваше имя
  1. жирный
  2. курсив
  3. подчёркнутый
  4. перечёркнутый
  5. цитата
  6. Спойлер Введите название спойлера (не обязательно):
  7. ссылка Введите адрес ссылки:
  8. смайлы
  9. картинка Введите адрес картинки:


    Выравнивание:
  10. Видео Введите адрес ролика (YouTube, RuTube, Vimeo, VK):

    Для RuTube и VK скопируйте код для вставки (iframe)
  11. цвет текста
  12. Слева
  13. По центру
  14. Справа
  15. скрытый
  16. информация